С всякакви игли и прежди правим майсторски одежди - 17

  • 47 849
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 810
Бравос и за venividivince!
Котето ме открехна преди време за шнурчето на нижуто и как да снимам шапката- с пълнеж  Wink

И понеже ми вдъхнахте смелост, продължавам със шапките  Hug
Тенкс!  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 947
   Припаднах, Мими! С тази златиста нишка... А твърда ли стои шапката?

# 32
  • Мнения: 1 172
Шапката е разкошна,наистина!!!!!!

А venividivince  си има склонност да се подценява и аз вече не й забелязвам! Hug

# 33
  • Мнения: 3 810
Анна, ммм, не е чак златиста...копринена нишка е- пак зеленоникаква. А плетката май е почти като на venividivince- телефонената чантичка.
Периферията е твърда.

# 34
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984

нуня, ти какво плетеш?

Плета и аз жилетка с качулка на детето.Мисля дори и хастарче да му сложа да си е точно като якенце.Смятам и някакво цвете да избродирам и пайети да сложа някъде или някакви камъчета.Представям си много хубаво,но какво ще излезе ще видим.Иначе се мъча с едната кука и имам напредък.Изплетох много сладка шапка с периферийка на бебето на щерката.Апарата ми не е в къщи и няма как да снимам.

niunia, тази тема не е ли 17-та по ред?
И няма линк към предишната тема, аз честичко си "ровичкам" из архивите.
Поправих се веднага  Embarassed.

=^._.^=,виж това.Мисля,че нещо подобно ще стане хубаво с твоите прежди.

мимиту,нямам думи просто   bouquet.

# 35
  • Мнения: 1 172
Момичета,искам да ви питам как търсите и намирате уроци по плетене в ютюб или друг сайт? Напосоки пробвате с различни ключови думи или има някакъв специфичен чалъм? Не че ми трябва нещо в момента,но винаги се изненадвам някой като пусне линк към дадено видео и си викам"Ей,как ги намират тия неща" newsm78

# 36
  • Мнения: 2 199
Момичета,искам да ви питам как търсите и намирате уроци по плетене в ютюб или друг сайт? Напосоки пробвате с различни ключови думи или има някакъв специфичен чалъм? Не че ми трябва нещо в момента,но винаги се изненадвам някой като пусне линк към дадено видео и си викам"Ей,как ги намират тия неща" newsm78

Amelly аз каквото и да потърся в интернет винаги стигам да youtube  Laughing Laughing Laughing
В различни блогове, дамите обяснявали за плетки постват и клипчета и ако нещо ми хареса си го съхранявам в един плъгин на browser-a и от всеки друг компютър при необходимост мога да си разглеждам страниците които съм си запазила  Peace
Сещам се, че бях някога търсила свивки за реглан ръкав и когато някой тук беше попитал аз си го бях запазила като reglan knitting pattern и когато ми потрябва си го потърсих и така.
С ключови думи става, ако знаеш какво търсиш  Mr. Green

# 37
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Честит празник момичета!  bouquet

# 38
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен! Включвам се в новата тема, защото е срамота само да седя и да се възхищавам на вашите работи. Дойде време и аз да покажа нещо. Не е кой знае какво- но човек се усъвършенства постепенно. Simple Smile
Показвам скромната си галерия:

http://sonya-prima.mylivepage.com/wiki/index

А и бързам да поздравя всички дами с днешния празник -бъдете красиви и много обичани!  bouquet

# 39
  • Мнения: 9 903
нищо не виждам аз.

мимиту, шапката е браво Simple Smile

# 40
  • Мнения: 498
Соня, браво за галерията! Малко трудно се ориентирах къде какво да разглеждам  Embarassed

Мимиту шапката е уникална! Каква прежда е това?

Честит празник момичета!

# 41
  • Мнения: 22
Да, сайта е с необичайна постройка. Показвам тогава така:
http://sonya-prima.mylivepage.com/image/index

# 42
  • Мнения: 498
това ми харесва много. Страхотно майсторско изпълнение   bouquet

# 43
  • Мнения: 22
Snejana_G , благодаря! Думите ти означават много!

# 44
  • Мнения: 461
Браво момичета!!
Коте, шапката и колието имат всички шансове да станат хита на месеца.
Честит празник на всички - бъдете все така мили, обичани, чаровни и много сръчни!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт