какво момиченце бях, какъв глиган станах! III-та част

  • 24 902
  • 469
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 480
Мамма Тединка, аз не съм те забравила и бързам да кажа пак, че сега ще доуформям табличката.Снощи само я копнах и в първия си пост написах, че не съм прибавяла новичките и не съм коригирала килограмите, така  че не се сърди!Направила съм си списък пред мен на лист хартия и определено фигурираш там! Hug Peace Тук всички са добре дошли и на всички аз лично ще обръщам внимание, защото знам колко е гадно да пишеш и да не ти се "отразява"поста, така, е добре дошли на новите! Галердия  Hug
Заедно сме , много сме , трябва да успеем! Peace  Даже вчера, като прерових темата видях, че мама тединка е писала пост след моя, че детенце е паднало за пръв път, ама аз нали си бях разтроена зарадаи изследванията ми и никой май не беше казал нищо по-въпроса, така , че сори от мен!Може и да ви се стори незначително, но за мен не е!И да не ми се смеете сега! Rolling Eyes
Отивам да правям таблицата, а Блондис тази цел си я искам, там ще съм най-добре!  Peace

# 16
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета!
Обещах Ви,че като дойда на тържеството за 8 март ще Ви пиша.Да дам отчет:детето ми вече е добре.Поне засега няма да ходим по лекари.Аз след прегрешенията по празниците съм качила 1 килограм,но не се отказвам и продължавам.
Добре дошли на новите!
На всички искам да честитя предварително утрешния празник-8 март!
Желая Ви много здраве,щастие,любов и всяко ваше желание да се сбъдне!
И успех в борбата с килограмите!

# 17
  • Мнения: 27 524
Не е незначително, разбира се, Мимс, съвсем нормално си е  Hug
Иренка, радвам се, че детето е добре  Hug И на теб всичко най-хубаво по повода утре.
Аз ще си изкрънкам парфюм  4470

# 18
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Здравейте момичета, връщам се от работа, малко по - рано и първата ми работа бе да си направя едно голямо кафе и  да седна да ви изчета. Децата ми са на разходка, мъжа на работа и никой не ми дава зор да ставам от компито.
Купих си една боичка - светло пепелно русо на гарниер и утре ще се правя красотна. Сега съм малко по -тъмно, да видим какъв цвят ще излезе. Но от тази марка за сега съм най - доволна.
На работата имаше почерпка, е нямаше как да не прегреша. Изядох 2 парченца баница и половин парче питка. Мезенцата не се броят. Пък и нали от почерпка за празник не се пълнеело Laughing.
За утрешния празник ви желая един слънчев ден, изпълнен с усмивки, без грижи,много здраве на вас и семействата, децата да са послушни, а най - вече съпружетата. Чао от мен.  bouquet
 И не само за празника, нека всеки ден бъде такъв!!!

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 15:11 от jessif

# 19
  • Мнения: 480
Момичета, позволих си да изтрия някои имена, които не са писли скоро, ако са тук нека да дадат знак! Peace
Голяма играчка, но нищо де, само да кажа, че после, ако остане време ще оправям само табличката!Да не ме линчувате, че ви няма килцата? Grinning Малкото се събуди и ще ставам!
Днес режимна bowuu, Направих си ориз съсъ зеленчуци  chef и отивам да хапна! eat, а така ми се ядат палачинки ooooh!, ама ще има после  bambam
чао за сега! Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 27 524
Купих си една боичка - светло пепелно русо на гарниер и утре ще се правя красотна. Сега съм малко по -тъмно, да видим какъв цвят ще излезе. Но от тази марка за сега съм най - доволна.

Коя на Гарние, те имат няколко. Аз харесвам от техните Нутрис, а Бел Колор хич не струва  Stop
И аз утре или в неделя ще се вапцам със същия цвят, защото експериментирах и сега съм червена, но не се одобрих  Grinning

Мимс, вярно си е играчка  Tired Само да те подсетя, че имаш право на редакции до 24 часа от пускането, после трябва да молиш модератор  Crazy

# 21
  • Мнения: 1 432
Момичета ще ви изяяяяяяяммммм................искам ве4е да си лягам ,4е да не мисля за храна  Blush

# 22
  • Мнения: 266
Днес за втори път успявам да  пиша ,което по принцип се случва рядко, защото синът ми е в труден период ,растат му зъбки и е нервен. Аз от 8 дена съм на диетата Скарсдейл и бях решила днес да се претегля, за да видя резултата от 1 седмица усилия. За нещастие снощи съпругът ми отвори кутия шоколадови бонбони от любимите ми -пияна вишна.И аз уж само един да изям и така - повече от полувин кутия. Яд ме е на себе си ,че не мога да се въздържам.Аз съм като алкохолиците- без едно питие мога, но само с едно не мога. И  като хапна нещо, не се ограничавам с малко,а  ям до изчерпване на количеството.
Според менюто на диетата тази вечер съм на риба и салата. Дано мина само с тях .Лека вечер! Hug

# 23
  • Мнения: 493
Е моля ви сега не ви се сърдя. Hug Мими то благодаря за старанието Hug
Аз съм 75кг и 174висока ,цел 65. Flutter
Да ви се оплача от няколко дни ми излязоха нещо като пъпки на главата , с коричка и сърби , на някои случвало ли се е?
На мен досега не и се притеснявам какво ли е това , да не е липса на витамини нещо много е гадно даже и боли.

# 24
  • Шумен
  • Мнения: 316
Здравейте, момичета!

Нещо нямам настроение да пиша. На няколко пъти днес влизах да ви почета, но нещо не ми се пише.
От вчера провалих диетата. Но утре смятам да съм на плодово разтоварване и от вдругиден започвам отначало. Надявам се да съм по-сериозна, защото диетата не е трудна. Моето е гевезелък и лигавщина направо.
Днес ходих да ми изследват ръката. Изпращат ме в София за изследвания при някаква професорка, понеже имам някаква аномалия и в Шумен не могат да уточнят нещата. Направо съм скапана и физически и психически - изследването е много болезнено и натоварващо.
Това е от мен.

# 25
  • Мнения: 903
Здравейте, честита нова темичка. Пожелавам на всички ви много свалени килца Hug
Добре дошли на новичките сладки глигита Grinning
Мими, браво за труда, много добре изглежда първата страничка.
mistake, много съжалявам за лошите новини, но хубавото е, че ще те прегледат специалисти и дано най-сетне се реши този проблем, който те мъчи вече толкова време.
Аз мислех днес да не пиша, че много плюскам цял ден. Изпаднала съм в депресия, чакам да ми дойде и по цял ден се тъпча. Направо не мога да се понасям и ми липсва мотивация. Всеки ден си казвам ,че от утре ще съм стриктна, но не се случва. Мразя да изпадам в подобни настроения, много трудно се измъквам и възвръщам настроение и воля Cry

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Здравейте, честита нова темичка. Пожелавам на всички ви много свалени килца Hug
Добре дошли на новичките сладки глигита Grinning
Мими, браво за труда, много добре изглежда първата страничка.
mistake, много съжалявам за лошите новини, но хубавото е, че ще те прегледат специалисти и дано най-сетне се реши този проблем, който те мъчи вече толкова време.
Аз мислех днес да не пиша, че много плюскам цял ден. Изпаднала съм в депресия, чакам да ми дойде и по цял ден се тъпча. Направо не мога да се понасям и ми липсва мотивация. Всеки ден си казвам ,че от утре ще съм стриктна, но не се случва. Мразя да изпадам в подобни настроения, много трудно се измъквам и възвръщам настроение и воля Cry
Здравейте и от мен!
И аз все си казвам че трябва да съм стриктна и да имам воля, ама е лесно на думи.Надявам се покрай вас да се мотивирам   и наистина да направя нещо по въпроса  а и идва лято  newsm78

# 27
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Мистейк, късмет мила. Дано вече се реши твоя проблем най - накрая. не мисли за диетата, важно е да се оправиш.
Аз готвя на домочадието едни гюведжета, ама моето ще го правя утре. Тая вечер съм на половин кисело мляко,ама съм гладна. От 2 седмици не мърдат килограмите и това е.
Тединка, да не е от някой калпав шампоан или да е себорея. Купи си от аптеката себорал форте, може да помогне, ама пък може да щипе. Измий се с коприва.
ДидиП, до болка позната история.
Блонди, боята е Garnier Color Naturals, тази със зехтина. Какво ли не пробвах и се спрях на тази.
Момичета я да се заемем по - сериозно с тези килограми, че не мога вече да ги понасям. Лека вечер на всички.

# 28
  • Мнения: 493
Не знам момичета ама пъпчиците на главата ми са ситни и сърбящи и дори боляши и са само на едно място а не по цялата глава. Много се уплаших нещо , намазах ги с алергозан да видим дали ще се успокоят , утре ще се измия с смрадлика и ако стане по лошо ще ходя на лекар.
Дано не е себореа че егати ужаса , като прочетох за какво става на въпрос , а и не прилича на такова.

# 29
  • Мнения: 480
Чести празник мили сладки глигинца! Hug Бъдете красиви, щастливи, обичани, желани и във светлина обляни, килцата да свалим и дружно да се поздравим!!    bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт