какво момиченце бях, какъв глиган станах! III-та част

  • 24 900
  • 469
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 781
Мерси, момичета за милите пожелания  bouquetТо не беше рожден ден, имен ден, защото се казваме Теодор. Детето тази година/първата в живота му де Laughing/ трябваше да празнува единия ден рожден ден, а на следващия имен ден Joy Баткото ни подивя, от ревност явно, но ме направи на луда. Ходих да ги снимам в едно фото студио и още с влизането се лепна върху тортата и от украсата и не остана и помен ooooh!, после се държа като индианец, направо не можах да си позная детето  Crazy Опраскаха ме по 6 лв.  за снимка накрая и то изобщо не станаха такива каквито исках, ама на, това ще ми е спомена, то ние сме си виновни Twisted EvilНа всичкото отгоре, накрая се скарахме с майка ми и сега не си говорим Crossing ArmsАбе чудо Twisted EvilАма ми се скъсаха нервите.
Днес обаче съм много диетична. Досега съм на един грейпфрут и литър вода. Накиснала съм си едно кис мляко с мюсли и ги чакам да станат и довечера ако прегладнея ще хапна една пържолка.За щастие не съм качила нищо, а съм в МЦ и поне това е добрата новина от мен.
Надявам се идната седмица да видя 6-тица на кантара.
Мистик, честита ти рожденичка, да е много здрава и да расте весело и щастливо дете!

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 15:30 от marchella

# 211
  • Мнения: 27 524
Момичета, готова е и кухнята Party На финалната права сме с ремонта, още малко  Crazy

# 212
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Честита кухня, Блонди, много е хубава  Flutterсега като е готова да не се развихриш да готвиш само неполезни неща  Naughty
Марчела, и всички които са на плодове и вода.... #Crazy newsm78как го правиш този номер да не ядеш, аз не мога...направо идва един преломен момент когато съм толкова гладна, че волята ми се пречупва и захвърлям всяка разумна мисъл. #Cussing out
Вече почвам да се съмнявам че ще остслабна до лятото.....за два месеца 2 кила и половина ми се виждат малко както и да го погледнеш..верно че си ям , но преди ядях тройно повече  Tired TiredКакто и да е, продължавам, пук докъдето стигна.... Praynig

# 213
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Блонди, ха честита ти кухня! Да готвиш чудесии в нея, че имаш още килограми да качваш  Mr. Green Айде, стигни стоте, пък после му мисли, като си решила така  #Cussing out

Аз днес му отпуснах края. Ядох пица на обяд. Това ще ми е за днес. Докато легна, ми се полага само вода  Tired За да наваксам, следващите ми два дни ще бъдат млечни  ooooh!

# 214
  • Мнения: 903
Здравейте грухчета,
Тук съм и ви чета редовно, но не съм режимна и затова не пиша. Надявам се от утре да успея да се стегна. Хубавото е, че не съм качила и ще продължа от където спрях, трябва само да се стегна.
Честито на всички именници и рожденици от тези дни  bouquet  bouquet  bouquet
А болните мъничета да оздравяват вече. Аман от болести ooooh!
Видях днеска Тарти и съм свидетел, че много е отслабнала/въпреки пицата/ Laughing
Сега отивам да погледам малко ТВ. До скоро Hug

# 215
  • Мнения: 781
Никой не пише и тя темата върви бавно, бавно. Много ядете, бре Joy
Айде кво стана с трите седмици стриктна диета. Аз вече съм на линия, да казват кои са другите желаещи Peace
Блонди, чудесна кухня, да вършиш чудеса в нея   chef, но диетични, ей Naughty Пък за стоте кила, кво да ти кажа, то аз почти ги стигнах и с двете бременности и хич не ми беше хубаво SickТака, че по-добре не се пробвай Mr. Green
Линдитка, аз на плодове карам до 14ч. и то само един грейпфрут де, после хапвам и други неща, но гледам да не минавам1300-1400калории.Това като съм на диета де.А и иначе по принцип не закусвам, почти не обядвам, затова пък вечерям обилно, че понякога и по два пъти ooooh!/това е когато ходя на работа/. Вреден навик, но такъв ми е режима от години.

# 216
  • Мнения: 305
Здравейте момичета,

позатрих се и аз и не не мога да смогна да ви прочета даже, за което се извинявам.Просто нямам време.
Блонди, честита ти нова кухня.Твори вкусотийки в нея и ги споделяй в кулинарния форум, че вече почти не остана нещо неизпробвано от рецептите ти.Такива вкусотии правиш, че направо на човек да не му се започват диетки.

Аз на килограми не съм мръднала.3 седмици режимче - нищо, после 2 седмици хапване пак нищо, но от утре започвам пак с разделно, че тази диетка 90дневната ми се строи сложна, но пък ако се навия ще ви уведомя за да си намеря дружки.

Лека и спорна седмица Ви желая, по-малко изкушения, по-малко ядове от половинките и децата и най-вече здраве!

# 217
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Добро утро, дружина!
От днес съм супер стриктна. Дори смятам да я карам няколко дни на мляко, салати и плодове, пък да видим колко ще издържа.

# 218
  • Мнения: 781
Добро утро,  мацки глиганси Wink

Черпя кафенце! на мен май ми трябва второ, че нещо беб много плаче нощем и вече трета нощ не спя и съм като зомби днес. Дори изядох 1/3 шоколад-срам, срам Embarassed, но сутринта имах чувството, че щях да припадна. Още повече, че съм и в месечното си неразположение. Сега точно се чудя, как да си поправя гафа. Не мога и да спортувам. Ама ще измисля нещо, щото не мисля да си провалям диетата.
Спорен ден, после пак ще намина, да видя как я карате  bouquet

# 219
  • Мнения: 27 524
Добро утро, дружина!
От днес съм супер стриктна.

Добро и от мен  Simple Smile

Смятам и аз да се взема в ръце понеделнишки  Crazy

Зори, мерси за милите думи  Hug Нещо и аз се замислям за разделното  Thinking

# 220
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета!
В петък бях командировка и за това едва днес Ви пиша.
Макар и със закъснение-Честито на всички рожденници и именници от изминалите дни!
Всички болни да оздравяват!
Блонди,страхотна кухня!И дано да спечелите делото!
Тарталета,не отлагай прегледа и се погрижи за здравето си!
Линдита,много ми стана весело с твоето ядене.Все едно,че аз дъм го написала.Мога да се ограничавам с яденето,но ако се отпусна не знам колко мога да изям наведнъж.
Jessif,как открихте,че детето Ви има проблеми с очите?Мен лекарят ме вика на преглед един месец след като понося очилата.Мисля да заведа и децата с мен да ги прегледа,защото ми казаха,че астегматизма бил наследствен.Дано да им няма нищо!
Иначе не съм се отказала до края на месеца да сваля 3 кг.До момента съм на една чаша пилешка супа на "Маги" и една малка ябълка.На обяд ще ям каквото има в стола ни ,а за вечеря малка порция от сготвеното в къщи.След обяд ще изям една бонбона,че ме почерпиха за рожден ден.Забравих нещо-изпила съм и една чаша от един чай за който ще Ви напиша по-късно,че имам спешна работа сега.
Лек и успешен ден!

# 221
  • Мнения: 27 524
Иренска, добре дошла пак, лиспваше ни  Hug

Аз пък се разчетох за разделното и ето какво казват спецовете :

Отслабва ли се от разделното хранене?
Не! Причината за понижаването на процента подкожни мазнини е основан на разлика между изразходваните в ежедневието калории и приетите с храната калории. След като не се отслабва, защо постоянно се препоръчва за това? Причината е чисто психологическа. Обикновено при разделното хранене, ястията имат обща намалена калоричност, както и голям процент вода. Автори на книги с рецепти за разделен тип хранене, се насочват основно към ястия богати на зеленчуци, т.е. ястия със засищащ ефект и ниска калоричност. Това е причината хората да мислят, че от разделно хранене се отслабва. Отслабването в този случай е заради калориен дефицит, а не заради разделния прием на храните.

Та, ползата му е по-бързо и по-лесно храносмилане. Въпреки, че имам познати, дето набиваха хляб с масло и пържени картофи и се вталиха неимоверно  Thinking Уф, не знам вече, ще карам лека-полека, пък да видим  Simple Smile

# 222
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Добър ден и от мен Hug

Браво на Тарти за свалените килца, Марчела колко голям е бебчо?Не можеш ли да се опиташ да спиш през деня ако имаш възможност покрай него?
Дидип, не ми говори за пици, че и ния вчера уж щяхме в нас да ядем, понеже имахме гости, а то какво стана на пица отидохме, и то от мен дойде идеята... Blush hahaha
Можехме и в нас да приготвим, къде къде по-диетично щеше да бъде, ма викам ,айде сега какво ще ги караме и тях да чакат, докато приготвим всичко, та по-лесно беше да излезем набързо и да хапнем навън.После обаче ги накарах малко да повървим пеш. Mr. Green
И аз днес ще хапвам предимно плодове, зеленчуци, малко обезсолено сирене на обяд а вечерта рибка.
Момичета нека помолом някой модератор да ни вкара килцата в табличката, така ще имаме нагледна представа кой колко е свалил и ще се мотивираме. Мимито има данните на всички. Hug

# 223
  • Мнения: 27 524
Имам модки-приятелки, давайте данните и ще ходатайствам  Grinning Въпреки, че имаме още 3-4 странички и ще пускаме трета тема, според мен по-добре да изчакаме и направо в новата  Hug

О, четвърта даже било, големи сме писарушки  Flutter

# 224
  • София
  • Мнения: 385
Отслабва ли се от разделното хранене?
Не! Причината за понижаването на процента подкожни мазнини е основан на разлика между изразходваните в ежедневието калории и приетите с храната калории. След като не се отслабва, защо постоянно се препоръчва за това? Причината е чисто психологическа. Обикновено при разделното хранене, ястията имат обща намалена калоричност, както и голям процент вода. Автори на книги с рецепти за разделен тип хранене, се насочват основно към ястия богати на зеленчуци, т.е. ястия със засищащ ефект и ниска калоричност. Това е причината хората да мислят, че от разделно хранене се отслабва. Отслабването в този случай е заради калориен дефицит, а не заради разделния прием на храните.

Та, ползата му е по-бързо и по-лесно храносмилане. Въпреки, че имам познати, дето набиваха хляб с масло и пържени картофи и се вталиха неимоверно  Thinking Уф, не знам вече, ще карам лека-полека, пък да видим  Simple Smile

Да и аз съм срещала подобни публикации.
Истината, според мен е, че трябва да се съобразяваме все пак с нещо в храненето си, а не да ядем безразборно, каквото ни падне.Дали ще е зелева, японска, Байкова, БВД, РХ...и т.н....няма голямо значение.Всеки организъм отслабва различно при различните диети.Номера е всеки за себе си да определи кое за него е най-лесно изпълнимо и същевременно най-ефикасно.
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт