какво момиченце бях, какъв глиган станах! III-та част

  • 24 889
  • 469
  •   1
Отговори
# 240
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Излиза ми заглавна страница  newsm78

# 241
  • Мнения: 493
Оправих го вече може да погледнеш Hug

# 242
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Колко си висока? Тези бременни снимки не ми ги показвай  Naughty Там е простено  Peace Не изглеждаш никак пълна.

# 243
  • Мнения: 493
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5398122 - е срам не срам показвам каква бях и слава богу че вече не съм , тук съм може би с 17кг повече от сега .
След малко я трия които видял видял че много ме е срам
Е за 2 месеца резултата се вижда и всеки се пули като ме види много се кефя и продължавам

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 19:14 от mama tedinka

# 244
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Е, тук съм съгласна  Laughing

# 245
  • Мнения: 1 432
mama tedinka, браво. Доста от дупарата е паднало  Hug

# 246
  • Мнения: 493
Трия е вече че е ужасна , но да ви покажа на какво приличах.
Мъжа ми вика - Беше голяма мечка сега си малко мече Crazy

# 247
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Мама Тединка изглеждаш много добре. На последната снимка не успях да те видя. Ти да не си от Търново?
За зелениите да споделя 3 ден тормозя домочадието, вече като ме видят децата ме питат какво ще ядем, да не е зелено Sick Оня ден шницели от коприва, вчера лощуш с ориз, днес омлет с коприва и малко супичка с лопушче за мен, е за утре ще им задуша пилешки дробчета. Снощи и малко рибка пържих.
Яко ще дрънчим от железа в стомаха.
Ох пак да попитам за моите тревоги, докторите се съмняват, че моя мъж има синдром на Мениер. Някой чувал ли е за това чудо??? Казах му да поиска някакви изследвания, ама невролога не го е пратил. Чудя се да не е от нервни напрежение, умора или изтощение?
Къде сте другите глигита? Мистейк, Мимито, Ина де сте?
Иренче аз по едно време пиех Сание, също има такъв ефект.
Ох чао от мене, отивам да си направя едно чайче и да гледам идолите.

# 248
  • Мнения: 493
Не съм от Търново , бяхме на почивка , от Варна съм от 1г и половина живея в Разград (от там е мъжа ми)

# 249
  • Мнения: 27 524
Тединка, много си хубава, особено на първата снимка  Flutter. Не успях да видя изтритата  Crossing Arms
Линдитка, супите са ми слабо място - никога не съм правила, не ги обичам и не ги знам как се магерят, сори  Embarassed

# 250
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Здравейте Глиганки - сладуранки Sad
МиМИ, много мило, че си сетила за мен, но аз нямам с какво да се похваля и затова не пиша.
Зациклих на едни кила и толкоз Crossing Arms
Нещо ми убягва и волята за съжаление Sad
Реших да плодувам, но издържам само да обед и после стой та гледай #Crazy
Днес за пореден път пробвах на ябълки и чай, ми тц само до 2 часа и после нападнах един кренвирш, после и .....
Ама накрая като сметнах калориите само 800 Flutter
Сега не съм гладна и явно проблемът ми е в главата.
Реша ли , че съм на диета ми огладнявам като дзвер, а така хапвам по-малко.

# 251
  • Мнения: 1 432
 jessif, това със синдрома е кофти.Свързано е със световъртеж,главоболие,загуба на съзнание......как ен са ви дали информация?! Confused

# 252
  • Мнения: 480
Писах , писах и изтрих всичко! ooooh! Утре ще ви пиша пак ,сега обаче лягам!
Уф , че съм пакта, как можах да изтрия всичко! ooooh! ooooh! ooooh!
Прегръщам ви!

# 253
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Писах , писах и изтрих всичко! ooooh! Утре ще ви пиша пак ,сега обаче лягам!
Уф , че съм пакта, как можах да изтрия всичко! ooooh! ooooh! ooooh!
Прегръщам ви!

Ще чакаме   bouquet
Целувки  Hug

# 254
  • Шумен
  • Мнения: 316
Здравейте и от мен!

Тъкмо се връщам от София и седнах да ви почета преди лягане. Направих си изследването на ръката. Е, ще ме режат. Сега вече ми е по-спокойно като знам какво ме чака. Няма го онова напрежение. Пък и ми дават надежди, че има случаи на почти пълно възстановяване. Сега ще събирам информация за двама лекари - единият от София и другият от Варна. Ако някой има наблюдения от неврохирурзи да казва от кого е доволен. Трябва да реша на кого да се дам. Grinning
Бебето ми, обаче, пак е с температура. Не знам вече какво да правя... Sad Утре пак на лекар...

Лека нощ на всички! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт