Новата антицелулитна серия на ГАРНИЕ?

  • 9 462
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • BG
  • Мнения: 390
Бързо попива и има леко охлаждаш ефект.

# 46
  • Мнения: 161
аз нямам накакъв натрапчив целулит ,а съвсем лек само под дупето...но пък със стрийте имам ужасен проблем Confused и се надявам това на гарниер да ми помогне поне малко

# 47
Naturu, кажи ми какво представлява тази антицелулитна мезотерапия? newsm78

# 48
  • Мнения: 452
най- ефикасно  при мен действат морските бани - за няколко дни така се стяга кожата, че изчезва всякакъв целулит - особено като има водорасли във водата

# 49
Не съм го ползвала, но съм крайно недоволна от продуктите на Гарние и не мисля, че и този рол-он ще прави изключение  Thinking
Що се отнася до снимките на Миша Бартън - как е възможно да е с такъв ужасяващ целулит на нейната възраст. И на мен не ми се вярва  Stop
за целулита нямат значение годините,както и килограмите

# 50
  • Варна
  • Мнения: 355
За тази нова серия не знам, но миналата година ползвах 2 продукта на Гарниер против целулит (едното беше специален крем, другото май тоник пак против целулит, бяха комплект). Останах доста доволна. Така или иначе нямам много целулит, но през пролетта ми се появява и с упорито нанасяне на крем се оправя. Все пак трябва да изглеждаме добре на плажа  Sunglasses

# 51
  • София
  • Мнения: 6 302
Вчера си купих рол-он-а, снощи го пробвах. Ами поне по-лесно се нанася и попива бързо. Ще видим след 2 седмици дали ще има ефект, мислея по веднъж дневно да се мажа. И само да кажа, че моя целулит е далеч по-малко отколкото на горепосочените снимки.

# 52
  • Мнения: 5 647
Вчера си купих рол-он-а, снощи го пробвах. Ами поне по-лесно се нанася и попива бързо. Ще видим след 2 седмици дали ще има ефект, мислея по веднъж дневно да се мажа. И само да кажа, че моя целулит е далеч по-малко отколкото на горепосочените снимки.



Най-много ме привлича това, че се нанася лесно със стика и не се налага да мажеш с ръце.

# 53
  • Мнения: 5 647
Девойката от снимката не мога да я разпозная, от Ориндж Каунти ли е. Все пак ми прилича на фотошоп, не вярвам да е истина. На Гарние тези нови продукти още ги няма в Пикадили. Напоследък се излагат. И новият дезодорант на Нивея го няма, а исках много да си го взема(сори за офф-а)

С почти всеки нов продукт е така. Пускат първо рекламата и след това започват дистрибуция.

# 54
  • Мнения: 366
От вчера аз си правя масаж с мед, обаче много боли. По краката ми се появиха синини, но няма да се откажа. Също така се мажа с антицелулитния на Дева. Ако някой е правил тези процидури с меда, моля да сподели.

# 55
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз съм му хвърлила око - за сега измазах Виши и Венус, и се чудя с какво да се наклепам. Най ме блазни, че е с ролка и няма да си цапам ръцете  Mr. Green

# 56
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
От вчера аз си правя масаж с мед, обаче много боли. По краката ми се появиха синини, но няма да се откажа. Също така се мажа с антицелулитния на Дева. Ако някой е правил тези процидури с меда, моля да сподели.

Този масаж с меда си го правеше една приятелка. Правеха и го в салон де, не тя сама вкъщи. Ужасни синини имаше и като краен резултат имаше съвсем леко намаляване на целулита. Не беше доволна, а и скъпичко каза, че излиза - към 15 процедури май бяха. Но тя си е пълничка, с доста целулит. Ако ти имаш по-малко, може при тебе да е различно.

# 57
  • Мнения: 366
Аз имам малко целулит и затова се надявам да се справя сама. Ако има резултат, ще пиша.

# 58
  • Мнения: 1 925
Тъкмо търсех тема за този продукт и Руска се е погрижила   bouquet
Та и аз съм решила да си го взема тия дни, че голяма борба - голямо чудо е мойто. Появи се тоз целулит пред 2 години и с какво ли не мазах ROC - който не ми понесе на кожата, станах на петна  ooooh! , Нивеа - Goodbye - никакъв резултат, мазах се отайка от кафе, пак нищо, дано сега да има поне малко резултат, слава Богу не ми е нещо фрапиращо, но много ме дразни
  #2gunfire
Миша Бартън - 100% според мен е фотошоп, не мога да си представя, че на нейната възраст може да се получи такова нещо  Shocked  Пък и не си представям как всеки път като я наемат за някой филм се коригират тонове лента с нейното дупе и крака
Thinking

# 59
  • Мнения: 128
 Аз лично съм ползвала доста кремчета против целулит, но на мен професионалният масаж най-добре ми се отразява. Иначе ефекта от намазването с каквото и да е било кремче, е само, че поизглажда кожата, без да действа на целулита в дълбочина

Общи условия

Активация на акаунт