48-ма тема на Американското задружие

  • 16 707
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 405
Yogourmet freeze-dried yogurt starter  (L. Bulgarius, S. Thermophilus, L. Acidophilus)
VS.
Natren yogurt starter  (L. Bulgarius, S. Thermophilus)
--->>> It produces a tarter yogurt than Yogourmet or Donvier, but still delicious... AMAZON INTERVIEW!

Mдам, разкрих им номера... традиционният бг вкус е "висококиселинен" поради тоталното преобладаване на L. Bulgarius Simple Smile Другите млечнокисели бактерии "смекчават" вкуса на млякото и киселото отива на кино... ще пробваме и двете, мъжът ми се е запалил да кваси и му се получава много добре, ама аз нали съм експериментатор  Mr. Green



Ооо, ако става по-кислеко непременно да споделиш. Моето си кислелее, но не както го помня от БГ, определено. Но пък и аз май му свикнах вече, то след толкова години какво да правиш. Аз с готово кисело мляко не съм квасила, но някой път, ако нямам бактерия си използвам малко от моето кис. мляко и пак става.

# 286
  • Мнения: 391
Благодаря момичета за отговорите. То ясно че някъде в центъра, но значи около централния парк.

# 287
  • Мнения: 36
Пумпал,аз пътувах с Веси,когато беше на 7 мес,но бях с майка ми на към БГ и със съпружеското тяло на връщане. С двама човека не е толкова зле, но само ти с 10 мес бебе newsm78
Мен сега през юни ми се налага да пътувам към БГ сама с Веси,която ще бъде на 19 мес и страхотно се притеснчвам. на там съм и взела билет със място,защото няма да мога да я държа в мен,но на връщане ще пътува с бебешки билет,защото ще сме с сапруга ми и ще се сменяме.Прецени си и  имай в предвид, че те дават и басинети в самолетите за по-малките бебета,които не са много удобни ,но все пак е нещо.

За колата да се похваля,че винаги е доста чиста,няма да казвам кой се грижи за това да не ми завиждате,но не съм аз.Но вътре нито се яде, нито пие,освен водичка,това може.
Аз си падам по по-големите коли. Подобно на Биз и аз имах Сивик,практичен беше,още повече че беше и хайбрид и беше супер икномичен,но ми трябваше по-голяма кола заради Веси. Преди 3 месеца си взех  Нисан Роуг, модобно на Мураното, новичко червеничко,много съм доволна.

# 288
  • Мнения: 7 091
Аз купувам такава закваска за кисело мляко:
http://www.dairyconnection.com/yogurt.htm

Става направо разкошно, точно както го помня, киселичко, гъсто, като обърна чашките на машината за кисело мляко и не пада.  Laughing Слага се на 1.5 литра 1/16 ч.л, което после като заквасиш млякото с него, 10 пъти може да ползваш от заквасеното мляко без да добавяш нова суха закваска.

Абаджиева, аз точно се опитах да му обясня това, както и ти казваш, но той не може да проумее милия как може някой, дето е направил нещо лошо да не иска да се извини. Явно в детските му представи това е невъзможно.  Wink Ще го мисля какви ще му ги говоря оттук нататък, но си признавам без бой, че ме хвана много неподготвена с тези въпроси, аз нищо не очаквах да ме пита Simple Smile.
С ръка на сърцето си признавам, че за "птичките и пчеличките" беше по-лесен разговора! Laughing

Блажка, и аз, и аз Simple Smile И Калин го намери това на Веджи тейлс, гледахме го няколко пъти Simple Smile Laughing

# 289
# 290
  • Мнения: 195
Джена, Ноли ще оцелее, ние бая сме друсали - към 15 пъти:)

Цветка, дано нямате този грип дето ние карахме. такова кошмарно нещо не бях минавала - 5 дни на легло с 38С не можех да мръдна, днес е 10ти ден и още ми е зле и кашлям. Малката го кара 7ми ден и беше 5 дни с около 40С, което не минаваше от Тайленол. Започна антибиотик на 4тия ден и сега май живна. Много внимавайте и се грижете за цялото семейство!

Пумпал, на 10 месеца не е адски зле, предполага се Иван няма да ходи, малко ще се измориш, но не е малко $500. После ще си му плащаш 100%, няма да избягаш!

Вики, само слушам за твоите фотографски творения, ама къде да ги видя? Как е Шмела? Много е красива на аватара! Кръста как е?

Дояде ми се кисело мляко като ви слушам! Някой друг пости ли??

Общи условия

Активация на акаунт