месно пюре

  • 1 363
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
 Мами, здравейте!
 Днес реших да дам месно пюре. Взех пуешко на Хип, но тъй като не съм сигурна дали ще го яде / понеже не обича купени/ смятам да направя отделно картофено пюренце с АМ и да ги смеся с  1/2 от купеното. Въпросът ми е: с АМ ли да го направя или с вода? Благодаря за отговорите.    bouquet

# 1
  • Мнения: 195
аз месните ги правя с водичка малко, а зеленчуковите с АМ.

# 2
  • София
  • Мнения: 302
аз бих го направила с АМ

# 3
  • София
  • Мнения: 6 965
Според мен с АМ.

# 4
  • София
  • Мнения: 267
Според мен с вода, защото май не е много хубаво месо и мляко да се смесват (някъде бях чела, че нещо не се разграждало ли както трябва, не се усвоявало ли....)....Ако даваш само зеленчуково пюре, трябва да е с мляко...

# 5
  • Мнения: 2 149
Бeз мляко Peace

# 6
  • Мнения: 176
Цитат
Бeз мляко
Peace

# 7
  • Мнения: 27 524
Месо и мляко не се смесват.
Първо пробвай, може да го яде, ако не иска, най-лесно е да прибавиш картофеното пюре. Но без АМ.  Simple Smile
Като не обича купени, защо не й правиш и месните домашни?  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 9 973
с водичка

# 9
  • София
  • Мнения: 4 585
Направи го само с вода, щом ще го смесваш с месно пюре.

# 10
  • София
  • Мнения: 569
Месното пюре, никога не го смесвам с мляко,а само зеленчуковото.

# 11
  • Мнения: 569
    Според мен също с водичка. В месните не слагам мляко , нито жълтък.
     Аз също давам купени месни , защото не харесва домашно приготвеното- не знам , може би не улучвам правилните пропорции ...

# 12
  • Мнения: 92
Благодаря за отговорите!     smile3525      Направих с вода. Дадох за обяд, но беше едно плюене, рев. Ще изчакам и ще опитам пак след известно време.

# 13
  • Мнения: 27 524
Извинявай за вметването, но за бебе на 5 месеца е прекалено рано за месо  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 92
Извинявай за вметването, но за бебе на 5 месеца е прекалено рано за месо  Simple Smile

По съвет на педиатъра!

Общи условия

Активация на акаунт