ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ МИЛИ МАМИЧКИ!

  • 3 830
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Бъдете ми живи и здрави!Много борбени,много успешни и много обичани, аз обичам да слагам по мноооооооого от хубавите неща!
Пожелавам Ви от цялата си душа - каквото Ви е в сърцето,каквото Ви е в мислите,каквито и да са желанията Ви- да се изпълнят.Аз КАЗАХ : Grinning
Весел празник и красиви изживявания!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 679
И аз ще се включа от днес с пожеланията за утрешния ден.
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!!! Бъдете все така борбени, здрави, усмихнати и дано нашите мили слънчица да ни радват всеки следващ ден с нещо ново. На майките, на които дечицата им още не говорят /като моето/ пожелавам в този хубав ден, определен като празник на майката, да чуят най-съкровената дума "МАМО".

# 2
  • Мнения: 199
Честит Осми март и от мен.Нека господ ни даде сили и кураж да се справим с всичко около нас.Желая ви сърдчно дечицата ви да са здрави и щастливи!

# 3
  • Мнения: 263
Честит 8-ми март!
Желая на всички ни много здраве, много сили, много радости и много любов! Да са ни все по-здрави слънчицата и все по-малко проблеми да имаме!  Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

# 4
  • Мнения: 2 242
Тъй като утре няма да съм тук. Честит Осми Март, мили мами! Пожелавам ви много щастие, обич и щастливи детски очички!

(не знам защо, но си спомням стихотворението, което Марги пусна миналата година  Mr. Green )

# 5
  • Мнения: 779
Честито на всички истински жени!!!  bouquet  bouquetВсички тук са  такива!Нека да постигнем съкровенната си мечта по-скоро:Да се радваме на здрави дечица!!Да се обърнем назад и погледнем ,а лошото да е само минало,за което да разказваме..

# 6
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честит осми март. Пожелавам много здрави и говорещи деца. Също така един прекрасен и спокоен празник.



 newsm19 newsm20 smile3525

# 7
  • Мнения: 774
Честит празник,мили мами!Тъй като повечето пожелания са вече казани Ви поздравявам с това стихотворение.


МАЙКА
Младен Исаев

Мамо!
Като тебе няма свято
Нищо друго на света.
Ти даряваш на земята
Най-красивите цветя –
На света деца даряваш,
Нежни песни им редиш,
В люти студове ги сгряваш,
Над креватчетата бдиш.

Мамо!
Благославям твойто име,
Твоя образ мил и скъп:
По лицето ти любимо
Никога да няма скръб;
Никога сълзи да няма
В твоите добри очи,
Само радостта голяма
Като песен да звучи.

# 8
# 9
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Честит празник мили майчета, повече кураж и сили.  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 353
Честит празник мили мами!Желая ви много щастие и любов

# 11
  • Мнения: 199
Ех момичета,празника отмина,ама днес е последният ден за прошка- та ПРОСТЕТЕ МИ АКО ИМА НЕЩО С КОЕТО СЪМ СЪГРЕШИЛА ! и НА ВАС ДА ВИ Е ПРОСТЕНО Grinning,НАЛИ ТАКЪВ Е АДЕТА....  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт