За видео камера със запис на DVD?

  • 1 442
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
Здравейте, досега имахме видеокамера, която записваше върху касетка, счупи се, както и да е, купихме си нова, която прави филмите директно във dvd  формат. Моля някой за помощ, който се занимава, да помага, как  редактира филмите, след като ги прехвърли в компютра, с каква програма, първо ги конвертира ли в друг формат.
Мерси предварително!

# 1
  • Мнения: 2 199
Ще ти пиша по-късно  Flutter на лични ще ти пратя програмката  Hug

# 2
  • Мнения: 950
ulead video studio последната версия е 11 -та ако има още нещо ще питам мъжо  Mr. Green Wink

# 3
  • Мнения: 2 005
Ние ползваме Ulead video studio 10! Добра е! Ще кажа на моя , че има по - нова версия, да я намери веднага.  #2gunfire

# 4
  • Мнения: 219
Благодаря за отговорите, ама нещо не мога VOB file  да го редактирам в Ulead Video Studio.  За това ми неше и поста - първо се конвертира ли Vob файла или директно...

# 5
  • Мнения: 950
Ми мъжа по-принцип го мачка първо защото ние сме още с касетка,но щом вие сте на двд формат може би не е нужно и би трябвало да се ползва направо тази програмка.  Thinking  /като дойде мъжа ще питам подробно/ Wink

# 6
  • Мнения: 2 199
Благодаря за отговорите, ама нещо не мога VOB file  да го редактирам в Ulead Video Studio.  За това ми неше и поста - първо се конвертира ли Vob файла или директно...

Аз ти писах на лични точно този vob file как да го конвертираш  Party

# 7
  • София
  • Мнения: 888
Извинете,че се вмъквам в темата, но имам проблем с касетата,който не мога разреша - незнам как да изтрия записа и да си ползвам касетата пак EmbarassedДва дена се мъча- гледам в настройките на камерата, гледам в програмата,с която си свалям видеото на компа,ама не става и не става...Как да изтрия записа? Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 950
Ми незнам  дали трябва да се трие ама моя мъж не го трие и записва отгоре  Thinking 

# 9
  • София
  • Мнения: 888
Ми незнам  дали трябва да се трие ама моя мъж не го трие и записва отгоре  Thinking 
Лелее,ама че съм проста ShockedПревъртях касетата и то взе да си записва пак.......нямам думи...то тая технология не е за всеки ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт