любители на ужасите, да споделим

  • 63 343
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 229
Поличбата се разказва за раждането на Антихриста - старата версия е в 3 серии, новата не съм я гледала още  Rolling Eyes

Не я гледай, ужасно е глупава, а я чаках с нетърпение да излезе. Но още като видях, че е само 90 минути ме осъмни, то за толкова време хубава развръзка не може да се направи...

супер  Hug и аз обича ужаси само не съм гледала филма- Аз съм легенда, с Уил Смит ама нямам време, казаха ми че е подобен на Заразно зло, другия  който чака да го гледам е -Прокълнати хълмове

Аз съм легенда не мога да го определя в никакъв случай като ужас, че и трилър даже. Shocked 2 часа Уил обикаля самотен с едно куче и трепе чудовища, свършва глупаво.

Сега съм си изтеглила The Mist , дано е хубав. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 660
One missed calls 2008
Има го в арената и е нов,сега го изтеглих,вижда ми се якичък Simple Smile))
The ring- най страшния филм за мен,направо оная с косата ми разказа играта,дори и наскоро като си я представях и не можах да спя,много страшен ужас...

The Mist- лично аз съм разочарована,не ми хареса,много детско някак,книгата ще е по-добра със сигурност  Peace

# 32
  • Виена
  • Мнения: 725
И аз съм от любителите на този жанр филми  Flutter.Страшно много филми на ужасите съм изгледала...Но всичките заглавия за които се сещам в момента сте ги написали.
 П О В Е Р И Т Е Л Н О,благодаря за информацията!Току що пуснах филма да се сваля.Но ако търсите филма calls е без s на края,иначе няма да го намерите.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 891
Гледах :The Hills Have Eyes

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=118459

Подобен е на погрешен завой.

# 34
  • Мнения: 9 077
Изгледах всичките Поличби - много скучно Blush, даже спрях по едно време...явно защото филмът е стар, и трите му части са от преди доста години, а новият римейк (666) го гледах на кино, помня, и доста се бях впечатлила...

# 35
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Аз горещо препоръчвам този филм - THE OTHERS

# 36
  • Мнения: 1 318
Аз горещо препоръчвам този филм - THE OTHERS
Този филм баща ми го препоръча и аз една вечер самичка с кой акъл седнах да го гледам... Уж съм издържлива, а така подскачах... ooooh!
Сега баща ми ме бъзика - като гледам страшен филм и спя на светната лампа Blush

# 37
  • Мнения: 1 282
Гледах :The Hills Have Eyes

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=118459

Подобен е на погрешен завой.


Crazy Тия двата...пощuрях, докато ги гледах.

The Ring и  на двете части превключвах непрекъснато, че не се издържа.  #Crazy

Seven също ми взе акъла.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 891
Мда страшнички са си.

Обаче на някой от филмите пише че са по действителен случай....верно ли съществуват такива "хора".

# 39
  • Мнения: 1 350
гледах "Мъглата",не ми хареса ,беше ми по-скоро гнусен отколкото страшен.
Единствено края ми хареса ,защото беше много неочакван Confused

# 40
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
The Hills Have Eyes е ужасен филм, обаче в смисъла на "изобщо не струващ". само си загубих времето с него.
като говорим за испански филми, имаше един много приятен, не много страшен, но името ми бяга. за една група младежи, които умряха, но не разбраха и правеха някакви неща (не си спомням Simple Smile ), края  беше добър, по диема са го давали 1-2 пъти.
saw е един от любимите ми, 4те части. хубавото е, че са свързани, само тр да си адски наблюдателен. аз не съм и затова четох малко в imdb. Mr. Green
друго не се сещам, приятелят ми не обича такива филми и не ми дава да ги гледам.  Tired
скоро излиза shutter, пак римейк на японски филм със същото име. нещо като the ring май ще е.аз изтеглих японската версия от 2004 и се надявам да мога да я гледам. Wink

# 41
  • Мнения: 9 077
Добре, де, тая Мъгла от къде я сваляте - аз я дръпнах от арена май, но нямаше звук..вие от къде сте я сваляли и гледали успешно?

Аз вчера гледах ТО - много яко, събуди много спомени в мен, а и да ви кажа, актуално си е и днес Crazy

# 42
  • Мнения: 1 350
Добре, де, тая Мъгла от къде я сваляте - аз я дръпнах от арена май, но нямаше звук..вие от къде сте я сваляли и гледали успешно?

Аз вчера гледах ТО - много яко, събуди много спомени в мен, а и да ви кажа, актуално си е и днес Crazy
 
аз я свалях от замундата,но  не е нищо особено филма.
Ако не си гледала "dead silence" непременно го гледай #Crazy

# 43
  • София
  • Мнения: 2 623
Сега се сетих за още 2 хубави филма:
"Тексаско клане" /по действителен случай/
и "Път без изход" - ужасна психария  Shocked

# 44
  • София
  • Мнения: 604
The Hills Have Eyes 1,2,
Цитат
Сега се сетих за още 2 хубави филма:
"Тексаско клане" /по действителен случай/
и "Път без изход" - ужасна психария 
Peaceабсолютно подкрепям
Ето и още-Cold Pray, Sow-1,2,3,4, Wrong Turn не видях да сте писали-уникален е, Саймън каза(на английски му е името,но не ми се търси), Wilderness, Lake dead, Горски водопади, и мн. други

Общи условия

Активация на акаунт