ВарненкИ закичват марненички червено-бели, а децата за игри са пощурели - 38

  • 16 957
  • 286
  •   1
Отговори
# 285
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Новата тема

Пак нямам време да я редактирам  Embarassed


И ние отиваме в Морската след малко

# 286
  • Мнения: 2 960
Добро утро  на варненската  чета от мамчетаааааааааа Hug

Днес сутринта наистина е хубаво и слънчево времето.Не духаше по маршрута Чаталджа-Селиолу.........но за Морската не гарантирам ,както е писала ФранЧеска там може и да подУЙва...ама какво искате ,бе мацки все пак още е Баба Марта!!


Данинка и аз съм за тортите на Неделя  Peace За всеки повод вземаме от там, много ги харесваме и са много вкусни   chef 

Да и аз се спрях на тортичките на Неделя,разгледах каталога ,който Чочка беше така любезна да ми  hahaha предостави дето се вика на тепсия.....та ще си поръчам от там. :peace:

Брейййййййй Христинчето и днес теб от ранни зори те е обхванал ентусиазма за бачкане.Да ви кажа от днес преди да тръгна за работа само успях да пусна пералнята и да поизчистя теракота,направих на малкия папкането...мамчето ми дойде към 8.00 и оз отлетях на работа.....та сега от работа ви пиша . hahaha..та не ме дърпат бебета за ръкава като съм седнала на компа

Саморасличе .. newsm78 защо пък излизаш със страх в Морската ..то там е за хора като нас бе...с ревящи бебета ,бързащи мами ,изнервени мами ,спокойни мами...кой как я наредил....важното е да не се плашункаш.....щото после е трудно да се РАЗплашункаш Joy Joy

Ани-бани ...ами като му се ходи на момчето по разните му нужди..какво да прави ...то стиска ли се като те напънеееееее #Crazyне се стиска и то детенцето викаа:Предавам се ще а..м baby_neutral

ФранЧеска ..защо ми се струва ,че днес ти е по ветровито ,отколкото е навън... Joy Joy...Не е кофти временцето за сега....дано издържи до 13 часа ,когато е моето време за разходка в Морската

Де е мойта първа лИбов Lillebi...спиш ли още мое ненагледно?!Ставай ,че да ходим по hahahaутъпканите партизански пътечки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт