Какъв тип детски магазин предпочитате ?

  • 6 828
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
извинявайте за невежеството,но къде се намира Джъмбо,имат ли сайт  Embarassed
Нямат сайт.
Цяла тема е посветена на магазина
Адрес : гр.София;бул.България 51 до Billa

# 16
  • Мнения: 8
Аз лично предпочитам малките магазинчета където има бонбони за децата и продавачките по- любезни.
Може би това е защото в много малки магазини самите собственици си работят сами и всеки клиент е важен. Относно цените няма съществена разлика между малките и големите магазини, но българина има някакво чувство че ако магазина е по-голям, би трябвало да е по евтино( и за други стоки е така ).

# 17
  • София
  • Мнения: 4 573
Обичам големи магазини с богат избор. Малките магазинчета ме депресират, защото оглупели от скука продавачки се впиват като пиявици в мен и на всяка цена искат искат да ми продадат нещо, от което нито имам нужда, нито ми харесват. Обикновено бягам колкото е възможно по-бързо и много рядко купувам нещо от т.нар. "бутикови" магазинчета.
И аз така.

# 18
  • София
  • Мнения: 771
За мен няма значение дали магазина е голям или малък. По-важно ми е да има разнообразна и качествена стока, т.е. да мога от едно място да си напазарувам всичко или почти всичко и най-важното персоналът да е поне малко по-запознат от мен със стоката, която продава. Това естествено може да се постигне в по-голям магазин. Всъщност за сега не се сещам за толкова универсален магазин, от който да може да се пазаруват успешно както храни и принадлежности, така и дрехи. Абе има един такъв, но пък е на края на света. Един малък магазин, особено пък за някаква марка дрехи, не мога да го сравнявам изобщо с големите магазини, просто защото нямат нищо общо.

# 19
  • Мнения: 14 133
Предпочитам голям магазин, в който мога да си намеря всичко за детето .

# 20
  • Мнения: 2 467
Голяма магазин+ достатъчно разнообразна стока + добро обслужване. Не съм влязла в български такъв все още, за съжаление.

Добро обслужване не означава залепена за мен продавачка, гледаща ме в устата и следяща ме на всяка крачка в магазина  ooooh! За мен добро обслужване е компетентна продавачка стояща си на мястото (не да обикаляма и издирвам по сума веме и накрая да се окаже, че госпожицата е по-слабо запозната със стоката в магазина и от мен).

# 21
  • Мнения: 551
Голяма магазин+ достатъчно разнообразна стока + добро обслужване. Не съм влязла в български такъв все още, за съжаление.

Добро обслужване не означава залепена за мен продавачка, гледаща ме в устата и следяща ме на всяка крачка в магазина  ooooh! За мен добро обслужване е компетентна продавачка стояща си на мястото (не да обикаляма и издирвам по сума веме и накрая да се окаже, че госпожицата е по-слабо запозната със стоката в магазина и от мен).

И аз съм на същото мнение предпочитам магазина да е голям, да има разнообразие от стоки и не на последно място добро обслужване.
За съжаление  в Juмбо се чувствам като в супермаркет - на самообслужване, на всичкото отгоре стоката определено ми се струва ниско качество.

# 22
  • Мнения: 3 200
Голям магазин, където мога да разглеждам на спокойствие, а не в малък само да седят и да ме гледат

# 23
  • Мнения: 4 841
Голям, определено голям!
Представям си го малко като Джъмбо, обаче с малко повече етажи - например четири. И мноооого дрехи и обувки. И задължително на самообслужване. Много мразя да ме "обгрижват" продавачки, които в стремежа си да ми пробутат нещо едва ли не оспорват вкуса ми. Пък и като нещата са на щандове/закачалки, мога да пипна, разгледам и върна обратно колкото си искам, а продавачките след третото връщане вече те гледат на "въпреки".
В малки магазинчета пазарувах като детето ми беше бебе - бях си намерила "моето" магазинче - с марките памперси и пюрета, които ползваме. С възрастта обаче ме интересува все повече разнообразието и възможността за избор. Освен това ходя с детето, и наличието на количка за возене или бутане, респ. пространството ми е супер-важно.

# 24
  • Мнения: 86
Според мен за всеки влак си има пътници - лично аз накупих супер много неща Фишър Прайс на малката от Джъмбо , ноооо според мен нищо друго почти не струва - толкова много боклук събран на едно място  Shocked отдавна не бях виждала - да не говорим че чистят стара стока от Гърция. Дрехите им определено са много некачествени - подариха на малката един комплект - аз го оставих за на "село" - облече го 2 пъти за игра и подгъва на панталона е скъсан просто се разши  Rolling Eyes та за дрехи в никакъв случай не купувам от магазини тип Джъмбо. Идеалния магазин - определено е хубаво да е голям, разнообразен, с много марки дрехи представени вътре и на приемливи цени - хахаха е те такова животно още не съм виждала  Crazy

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Ами пазарувам и в двата вида. Нямам предпочитания. Според зависи какво ми трябва. Дрехите ги купувам от малки прредимно, а играчки и разни други необходимости от голями магазини.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 415
Обичам големи магазини с богат избор. Малките магазинчета ме депресират, защото оглупели от скука продавачки се впиват като пиявици в мен и на всяка цена искат искат да ми продадат нещо, от което нито имам нужда, нито ми харесват. Обикновено бягам колкото е възможно по-бързо и много рядко купувам нещо от т.нар. "бутикови" магазинчета.
Не съм съгласна.Има и изключения.Моето магазинче и малко и не сме като пиавици.

 Peace и моето )

Но наистина забелязвам, че ако се оптам да заговоря някои клиенти, те бягат бързо, явно опарени от други места... На други им харесва пък точно личното отношение... свят широк - хора всякакви Thinking

Аз лично пазарувам и от двата типа - зависи какво търся, за кого е ....

# 27
  • Мнения: 1 650
с хубави и млади продавячки !

# 28
  • София
  • Мнения: 43 904
с хубави и млади продавячки !

И по по-женско му - с хубави млади продавачи Simple Smile))

# 29
  • Мнения: 175
Обичам големи магазини с богат избор. Малките магазинчета ме депресират, защото оглупели от скука продавачки се впиват като пиявици в мен и на всяка цена искат искат да ми продадат нещо, от което нито имам нужда, нито ми харесват. Обикновено бягам колкото е възможно по-бързо и много рядко купувам нещо от т.нар. "бутикови" магазинчета.
Не съм съгласна.Има и изключения.Моето магазинче и малко и не сме като пиавици.

 Peace и моето )

Но наистина забелязвам, че ако се оптам да заговоря някои клиенти, те бягат бързо, явно опарени от други места... На други им харесва пък точно личното отношение... свят широк - хора всякакви Thinking

Аз лично пазарувам и от двата типа - зависи какво търся, за кого е ....
  get_real  Май-май трябва да си отворим една тема и да си хвалим малките магазинчета,ама ще ни изгонят от форума.

Общи условия

Активация на акаунт