Какъв тип детски магазин предпочитате ?

  • 6 829
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30
за дрехи предпочитам малките магазинчета а за играчки и дранкулки  много си обичам Джмбо

# 46
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Ох, хич не обичам малките магазинчета, всякакви, не само за детски стоки. Предпочитам да имам голям избор. Да имам голямо пространство, много стока и да разглеждам, разглеждам, разглеждам и пак разглеждам... И да си взема каквото си избера. Или да го оставя ако не ми хареса. В малките магазинчета много ме дразни това, че за всяко парцалче трябва да молиш продавачката да ти го вади, разгъва, показва... Да сочиш това и онова... и накрая като си тръгнеш без покупка да те гледат накриво и едно довиждане да не чуеш. Много ме дразни. Затова пазарувам винаги от големите супермаркети и магазини.

# 47
  • Мнения: 8
Значи  извода:

1) Като Цяло българина предпочита по-големи магазини и то на самообслужване, където не го преследват продавачки и се чувства по-свободен , а не неудобно че няма да купи и ще рови.
2) Ако все пак влиза в малки магазини, от там най-вече взима дрехи и неща от първа необходимост.
3) Има единност при отговорите, че играчки се купуват от големите магазини само .Не заради цената, а заради разнообразието
4) Никой не обича досадните продавачки в малките магазинчета, но и надутите патки в големите Simple Smile

# 48
  • Мнения: 409
Предпочитам интернет магазини. Peace

Общи условия

Активация на акаунт