котка

  • 2 760
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
мили мами , имам домашна котка - сиамска, искам да я подаря на някой, който да я гледа и обича като мен, вече не можем да се грижим за нея, тъй като мъжа ми получи алергия, котката е на около 4години, кастрирана, ваксинирана за тази година, с хигиенни навици / ползва кутия с котешки пясък/ , изследвана е през 2007г за токсоплазмоза - отрицателна реакция, храни се само с купена от магазина храна, не вкусва нищо домашно. Ако някой проявява интерес ми пишете

# 1
има един сайт bezdom.com ако искаш пусни там обява.

# 2
  • Мнения: X
Милата котчица...Дано да си намери нови,любящи стопани. Praynig
Аз много обичам котки,но също съм алергична Sad

# 3
  • Мнения: 606
Има една ККЗ - бушка. Ще ти помогне определено.

# 4
  • Мнения: X
какво е ККЗ - бушка?

# 5
  • Мнения: 466
Странно, защото алергията не може да се появи изведньж - или си алергицен, или не си.
Как сте живели 4 години и сега се появява алергията? Да не би да е към нещо друго? Правихте ли специално изследвания?

Освен това има медикаменти, които подтискат алергията и не нужно да се лишавате от котката.
 Peace

# 6
  • Мнения: 42
мажа ми направи алергията през последната година и според мен не е от котката, но лекарите му обясниха, че котката му създава предпоставки да бъде алергичен тип и той сега не иска да чуе за нея, не си е правил специални изследвания, но въпреки това е непреклонен, ще пробвам с обява на друго място

# 7
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Мисля, че няма значение дали лъже или не момичето иска да намери дом за животинката. Стига сте търсили под вола теле.
 Стискам палци да намерите семейство за котенцето  Hug

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз също имам алергия към котки но това не ми пречи да отглеждам две - сиамка и улична.
Купила съм си противоалергични лекарства, но понеже не си вра лицето в котките и чистя редовно не ми се налага да взимам.


Мадам, моята алергия се появи точно изведнъж. В началото мислех че е неизлекуван бронхит но след като се влачих 2-3 месеца с кашлица и пих какво ли не забелязах че всъщност кашлям само като се прибера в къщи. Първоначално помислихме че е от един стар мокет и го махнахме, постепенно махнахме китениците, килимите, прибрахме книгите в кашони, започнах да чистя постоянно праха. През цялото това време обаче не се пазех от котката.
Накрая си направих тестове за алергия и се установиха точно алергените които ме дразнят.

# 9
  • Мнения: 42
нито една моя дума не е лъжа, не ми е присъщо

# 10
  • София, България
  • Мнения: 5 573
пусни снимка на котето  Wink

и кажи откъде си

# 11
  • Мнения: X
Странно, защото алергията не може да се появи изведньж - или си алергицен, или не си.
Как сте живели 4 години и сега се появява алергията? Да не би да е към нещо друго? Правихте ли специално изследвания?

Освен това има медикаменти, които подтискат алергията и не нужно да се лишавате от котката.
 Peace

ами и аз си викам,странна работа,ама си е факт,че изведнъж развих алергия към неща,към които преди не съм била алергична Confused

# 12
  • София
  • Мнения: 5 074
Не си давай котката, тя си е ваша.
И съм сто процента убедена, че мъжът ти не е алергичен Peace

# 13
  • Мнения: 606

 КучеКоткоЗащитник от типа - да нахраним кученцата с деца. Бушка е лидерът им. Това и е ника. Пише се на латиница.

Странно, защото алергията не може да се появи изведньж - или си алергицен, или не си.
Как сте живели 4 години и сега се появява алергията?

  Не е странно, и аз съм така. Бях към тополи, ама на умирачка, сега нищо ми няма от тях. После към яйца. Яки обриви. Сега нямам към яйца, но като отида при майка ми (има котка) очите ми ще изтекат, а малко по-късно почвам да се задушавам.

# 14
  • Мнения: 3 453
Опитайте да намерите алтернативен вариант! Щом Жади се е справила и вие ще успеете! Peace
Как се разделяш с животно, което си отглеждал толкова време... Tired

Общи условия

Активация на акаунт