как свалих 8кг за 13дни без спорт и наливане с вода:)

  • 6 564
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
естествено ако бях пила по 2 л и бях спортувала ефекта щеше да е по-голям но сега е важно да изтъкна добрата диетка:).В нея първите 7 дни се яде на 2 4аса и ако има някакво изместване на хранене то и следващото се измества.наи-големия луфт от определения час за хранене трябва да е не повече от 30 мин.а ето и продуктите:
от 1-до 7 ден
10:00-ябълка
12:00-домат
14:00-яйце
16:00-ябълка
18:00-кисело мляко(най-мн.3,6%)
20:00-кренвирш/100гр.пилешко или телешко месо

В следващите дни се яде в същите часове като "наливните" и "насипните" храни се разделят на 6 части по-големите 3 от които се изяждат в 10ч,12ч,и 14ч.А ето и менюто за другите дни:
8 ден-1,5 л прясно мляко
9 ден-1,5л кисело мляко(3 кофи4ки и половина)
10ден-6 яйца
11 ден-6 ябълки
12 ден-1 печено пиле(няма да успеете да го изядете зашото капацитета на стомаха ви е доста намален)
13 ден-1,5 л минерална вода(може и газирана)
Е ТОВА Е НАДЯВАМ СЕ ДА ИМА ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ И ПРИ ВАС Wink ИИИИ ПИШЕТЕ И ДРУГИТЕ ДА СЕ УБЕДЯТ В ЕФЕКТИВНОСТТА НА ВЪЛШЕБНАТА ДИЕТКА Е ТОВА Е ОТ МЕН,АКО ИМА НЕЩО НЕЯСНО ПИШЕТЕ  Wink

# 1
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
А как успя да задържиш свалените килограми?.

# 2
  • Мнения: 309
Резултатът ти е страхотен!  newsm10
Втората седмица си е вид монодиета... Колко кг беше стартовото ти тегло и колко си висока?

# 3
  • Мнения: 3 241
Свалила си ги това е добре, дано ги и задържиш.  Peace

Но нещо ми се струва не особено полезен режим - общо взето глад и не се ядат никакви зърнени продукти, които в момента, в който ги проядеш пак, ще ти се залепят.
Такова едностранно ядене не може да е здравословно решение  Naughty
А това, че не пиеш вода е доста вредно.  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 162
Разкош!!!Днес и утре лунувам и после ще се пробвам.Като гледам калориите а деня със сигурност ще има ефект. Моля те,разкажи по-подробно как са при теб резултатите и за задържането на кг-те след това Hug

# 5
  • Мнения: 910
Страхотен резултат си постигнала,но и мен ме интересува след това как си задържала килограмите.

# 6
  • Мнения: 488
venera_lom Моите искренни поздравления за това което си постигнала. Чувството е страхотно наистина. И да ти кажа, че и от много други мои познати съм чувала, за подобен режим, които са сваляли по 15-20 кг. Да не е здравословно донякъде, но пък в крайна сметка всеки си има глава на раменете, за да мисли кое е най- добро за него. Поздравявам те за издържаното време. Режима е страхотен за хора, които имат възможност да ядат през два часа.   bouquet Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 76
мерси много rali4ka  Hug знам че режимът е доста труден за изпълнение,но спешно ми трябваше да сваля килограмчета и така успях Wink  след тази диета едно хубаво захранване ще задържи главозамайващите резултати..аз от понеделник я започвам пак,ще пиша ако имате интерес за минусчетата  Whistling 4ао сега отивам да си правя yoga-та  Flutter

# 8
  • Мнения: 488
Кажи от колко започна и до колко дтигна и още колко ти остават? Ако можеш де, ако ти се пише.   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 424
Наистина страхотен резултат!   bouquet
Диетата ми харесва, но нямам възможност да се храня през 2 часа  Confused

# 10
  • Мнения: 76
ми първо да кажа че сам висока 1,70см започнах от 70кг стигнах до 62,а сега сам 63,4 и сам доволна но нещо зациклих затова днес ядох но в хладилника има само здравословни храни Laughing ядох мляко извара но реших да отида до магазина Mr. Green но понеже ми се е свил стомаха побрах мн малко неща затова давам на сладко Crazy...сега се опитвам да излъжа организма че не сам на диета и да спре с този икономичен режим(изразходва мин.количество енергия и не отслабвам  Tired ) е дано успея да го излъжа  baby_neutralParty иначе от понеделник пак я започвам и тогава бързо ще мога да сваля качените от днес,но ще падна под постоянните ми 63...така че това наяждане има повече добър отколкото лош ефект...а иначе за здравословен начин...нз строгичка е диетата с оглед на липсата и на хляб може би защото нз какво друго липсва може би сирене но мляко..сиренето е за захранването после

# 11
  • Мнения: 76
леле забравих doh smile3538 ...то от толко мислене за диети rotfImao
честит 8-ми март на всички дами Hug  bouquet newsm51 Gift Hands Clap

# 12
  • Мнения: 3 036
Венера,
страхотна диета и мисля да я направя и аз ,но ми дай съвет като не пия прясно мляко с какво да го заместя?
Браво за резултатите  bouquet

# 13
  • Мнения: 173
Поздравления за спазената диета Venera,lom. Бих искала и аз някой ден да се реша да я почна,но незнам дали ще издържа да я спазвам,понякога съм голяма чревоугодница.Но някой ден...

# 14
  • Мнения: 173
Честит празник на всички дами

Общи условия

Активация на акаунт