Как бихте постъпили на мястото на полицаите?

  • 2 810
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 217
Над 1200 потребители и ни един в темата ooooh! Thinking Thinking Хайде бре,обединете се и кажете какво заслужават рецидивистите! #2gunfire #2gunfire #2gunfire Дали има опция за редактиране на заглавието newsm78 Може би хората мислят,че иде реч за обикновен обир,(не че съществува обикноивено престъпление,но биха ли стояли безучастни,ако знаят че иде реч за изнасилване на дете-НЕ)или кой знае какво... newsm78 newsm78 newsm78

# 31
  • Мнения: X
Онзи ден четох за подобен случай /може би е същия/. В съобщението беше споменато, че въпросния насилник има 12 влезли в сила присъди!
Та питам аз, колко на брой трябва да му станат присъдите, за да го затворят и да спре да се разхожда по улиците? Колко деца още трябва да насили - 5, 10, 20? Що е то морал и здрав разум и имат ли те почва у съдиите в България?

# 32
  • Мнения: 4 841
Преди време в едно от предаванията на Карбовски на подобна тема, ме изуми как съселяните на педофила го защитаваха - толкова престъпници имало в държавата, той ли бил най-големия, та да лежи в затвора; защо да го гонели от селото, къде щял да отиде  ooooh! ooooh! ooooh!
Никой (освен родителите) не се постави на мястото на детето (осем годишно момиченце), никой не се замисли, че следващия път може да са неговите деца/внуци. И повечето от "защитниците" бяха жени - майки и баби...
Това ме потриса мене - необяснимата обществена толерантност към подобни прояви.

По темата - саморазправата не е решение. Още по-малко пък полицейския произвол. Има други решения на проблема.

# 33
  • Мнения: 804
Ами, бих намерила начин да го оставя за малко насаме с близките на детето. После каквото е останало от него - да го съдят.

# 34
  • видин
  • Мнения: 358
подминала съм темата преди, но сега я прочитам заедно с новата за случилото се в трън.
не зная дали да съм крайна и да съм за смъртно наказание, но съм убедена, че поне ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СЕ КАСТРИРАТ ВСИЧКИ ПЕДОФИЛИ !!!

# 35
  • Мнения: 606
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СЕ КАСТРИРАТ ВСИЧКИ ПЕДОФИЛИ !!!

 Не. Пак ще го надърви. Не макаричките, а пишката трябва да резнат. Но по-добре да го оставят цял и здрав, но доживот в килията. Без никакви амнистии и гаранции от 200 лв.

# 36
  • Мнения: 765
Кастрацията не е лош вариант, но все пак остават ръце, устни, крака , които един болен мозък не би се поколебал да използва, така че съм за доживотен затвор, без право на помилване, а при доказано престъпление срещу дете, бих подкрепила смъртното наказание. Не виждам защо да издържам с данъци педофили по затворите и клиниките. Това не се лекува, дайте да не се лъжем.

# 37
  • Мнения: 7 110
dodo_dodo е права, според закона е така.
Но пък с удоволствие бих го кастрирала собственоръчно.
Преди това ще трябва да му се изредят няколко "болни" мераклии на него.  Close #2gunfire

# 38
  • Мнения: 1 217
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СЕ КАСТРИРАТ ВСИЧКИ ПЕДОФИЛИ !!!

 Не. Пак ще го надърви. Не макаричките, а пишката трябва да резнат. Но по-добре да го оставят цял и здрав, но доживот в килията. Без никакви амнистии и гаранции от 200 лв.
За какво ти е да го хрантутиш доживот? Имаме си зоопарк,по-добре осинови някое от животните там,и по-достойни са,и по-красиви!

# 39
  • Мнения: 606
  Права си...  Ужасно си права. Да ти изнасили детето, а ти да го храниш от данъците които ти открадва държавата. Не ме интересува дали се води болен или престъпник. Къде е хан Крум...........

# 40
  • София
  • Мнения: 38 475
Ако става въпрос за онова същество - рецидивиста, мисля че най-хуманното решение е да се въведе електрическия стол в България.
Но тъй като тък нямаме смъртна присъда и правосъдие...
С удоволствие бих изцапала ръцете си с кръвта му.
За отрязване на члена иде реч.
Мисля че това е най-равносилното наказание.

Поросто като си помисля - 11 годишно дете, изнасилено, с разкъсвания. Какъв ще бъде животът му, оттук -нататък?

Кръв за кръв.
Доживотният затвор не е решение, защото просто този човек си е като вкъщи в затвора.

# 41
  • Мнения: 1 092
Разводни се темата, но да повторя и тук.
Аз съм за доживотен затвор при извънредно строг режим.
Както каза някой,там ще му се разкаже играта.

С няколко доживотни присъди!!!!!!!

# 42
  • Мнения: 2 755
Доживотен затвор при нечовешки условия! Без право на помилване! Много лесно е да се оттърве някой извратеняк само със смърт. Пък и да не забравяме, че понякога в затвора може да попадне и някой невинен, особено когато трябва да се прикрие някой превилигирован.

# 43
  • Мнения: 1 217
  Права си...  Ужасно си права. Да ти изнасили детето, а ти да го храниш от данъците които ти открадва държавата. Не ме интересува дали се води болен или престъпник. Къде е хан Крум...........
Дреме,обвзет от хуманност у всеки от нас.Не бой се,пак ще го видим Peace Всичко се връща на този свят! Peace Peace И моля,редактирай това с по''''''то и детското''''.

# 44
  • Мнения: 649
Ако бях полицай щях да ги бия тия изчадия докато не се задави и умре от собствената си кръв.

Общи условия

Активация на акаунт