За новите документи за самоличност

  • 1 658
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 392
новите ли4ни карти в Испания са с 4ип..., но старите продължават да  важат, до датата на изти4ането им...
Ей, значи тук искат да ни пуснат по пързалката.. Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 780
Не знам каква информация носи чипът, но ме съмнява да има отпечатъци и подобни, защото никой не е взимал такива нито от мен, нито от децата.

Щом чипът е там, те могат да допълват информация. Четох го в официалния сайт на Сименс.

Сигурно могат... някакъв проблем ли има в това?
За някои  хора е проблем. В първия си постинг препращам към темата, в която дискутираме. Ако се интересуваш, можеш да погледнеш. Peace
За мен не е проблем (ако за това е била темата).
Amarena, ако търсиш мнението на хората по въпроса, а не просто се интересуваш от това какво е положението в другите държави, си формулирай по-ясно темите и не ме препращай да чета други теми. Между другото, ако бях прочела предишната ти тема, изобщо нямаше да се включа тук поради ред причини.

# 17
  • Мнения: 4 392

За мен не е проблем (ако за това е била темата).
Amarena, ако търсиш мнението на хората по въпроса, а не просто се интересуваш от това какво е положението в другите държави, си формулирай по-ясно темите и не ме препращай да чета други теми. Между другото, ако бях прочела предишната ти тема, изобщо нямаше да се включа тук поради ред причини.
mili46, всъщност точно това ме интересува в този подфорум : Какво е положението в другите държави?
Извинявай, че те подведох несъзнателно, дадох ти линк и към другата тема и ти загубих времето.
Днес е ден за прошка. Ще ми простиш ли?

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 02:04 от Amarena

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Тук въведоха чип в паспортите, страницата е доста удебелена. Уж щяха да вкарват каква ли не информация, като отпечатъци, кръвна група, ирис, обаче за сега вкарват стандартната информация от паспорта.
В момента тече дискусия за въвеждане на лични карти с чип, тук по принцип никакви лични карти нямат и борбата е безмилостно жестока, защото има много хора, които са против въобще съществуването на ЛК.
Мен лично не ме притеснява подобен чип. Вече информацията ми за пръстовите отпечатъци и ириса е съхранена в щатската база данни. Ако някои чак толкова се интересува от моята персона, без проблем може да я вземе от там, даже и да нямам чип в Европейските документи  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт