Кандидати за слава - от вас таланта, от Слави славата!

  • 5 599
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Тези не се ли опитват да копират едно руско предаване "Минута славы"? Признавам, онова е наистина грандиозно и много добре направено.

# 16
  • Мнения: 1 233
Гледахте ли Гошко на 6 и половина, страхотен беше  Grinning
Лелее, тоя Гошко направо ме изуми. Браво на него!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Гледахте ли Гошко на 6 и половина, страхотен беше  Grinning
Лелее, тоя Гошко направо ме изуми. Браво на него!

Продължава напред  Laughing


Ама те на вечер по пет човека ли ще представят, ми то така ще продължи цяла година сигурно?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 020
Ей този Гошко голяма работа. Сладур.
Този много много не му разбрах таланта с китарата  newsm78.
Момчето с топката не беше зле. А последните двама май съм ги проспала - имам спомен само за тези тримата. Другите двама с какъв талант блеснаха???

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
Акробати са.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 020
Те ли бяха последни за вечерта? Щото сега като каза май ги видях  Mr. Green.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
Не, май този дето имитираше птици беше последен  newsm78

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Гошко е уникален просто. Голяма скука го чака в у-ще  Mr. Green Констанца имаха едно такова момченце в групата-преди две години можеше съвсем подробно да обясни как да се стигне с кола от градината до тях. Градината е в Младост 1, а той живееше някъде в Бели брези(СФ), знаеше абсолютно целия маршрут на градския транспорт. Даже едната г-жа се беше консултирала с него с какъв превоз да стигне до някъде си.

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Тоя човек с монетите ме разби  Shocked

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
И тримата, дето ги избраха тая вечер ми харесаха  Grinning
Детето пя много хубаво и артистично  Laughing

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 213
Детето направо те грабва! Звучи сякаш не полага никакви усилия да пее, никъде не му отслабна гласът, а така педантично си изпълняваше танца, че не може да не те развесели. Радвам се, че продължава!

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Е, то детето, ако нямаше да продължи, едва ли щяха да го поканят. Детенце е. Иначе не видях какво толкова уникално има-да минат през Бонбон-ите или някоя друга детска група, много такива сладури щяха да изнамерят.

# 27
  • Мнения: 7 418
  Още не съм гледала това ШОУ.....Това ,което се дава за него по рекламните блокове ,направо ме отвръщава.Все-пак истинският талант за мен трябва да е свързан с нещо прекрасно.....А това да грухаш или да лаеш  не е талант.... Sick

# 28
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Аз също не съм го гледала, защото вече не знам какво мо става като видя Слави и всичките му там... Confused Но много се чудя на какъв принцип ще изберат победител, като талантита са уникални и няма база за сравнение по между им -един огъва монети, друг рецитира... как да ги съпоставяш Thinking 

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
Иво Сиромахов уби коня с това изпълнение на валс  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт