Какво следва от тук нататък ?

  • 6 389
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 990
Какво да му оставя на момичето?Нещо лошо да съм му написала?Ясно и кратко-щом няма финансови проблеми-проблеми на този етап няма.Следва-хепинес.Ма я виж тя как е скокнала-да не съм завиждала, на кво бреееее?Когато аз пиша нещо-винаги се запознавам с този, на който казвам евентуално подобни реплики.Кой каква му драмата, кой какво работи, па от кога, па какво учи, па....
Щото другото е ясно-гъзьо гъзьовски имал две деца, не полагал явно грижи за тях, Логично е и без курсове да ти светне лампичката, че процента вероятност и към Следващото дете да е подобно отношението e към 90%. Mr. Green
Аз провали апропо нямам.Имам проблеми, които решавам.Кога успешно, кога не толкова, но-Нещата От Живота...

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 11:10 от пенелопа

# 31
  • Мнения: 2 336
Не мисля, че бившият е един и същ. Просто те всички си мясат.  Mr. Green
Доколкото разбрах Миглена е на мнение, че щом човекът си живее без двете други деца, съвсем е нормално да си живее спокойно и без третото.
Пък съвсем ми е ясно как тези мъже разправят колко са недоразбрани, как са самотни и нещастни. И ако се хванеш с подобен род мъж (изоставил двете си деца) е много вероятно да изостави и новото. И пак да стане много самотен и недоразбран.

# 32
Не,не ни е един и същ бившия просто всички те си приличат,не искам да се заяждам ,а логично и точно показвам ,че вълкът козината си мени,но нрава никога.Съжалявам  Сияйна и не се заяждам с нея ,Тя не е моята втора.А  за моята история ще ви разкажа друг път,но и аз съм самотна майка отглеждаща сама децата си  и  знам колко е трудно да те е срам заради това,което друг ти е направил и то без ти дори и да си подозирала за това.

# 33
  • Мнения: X
Ема то останаха ли още големи бели птици. Или ще ги има докато свят светува?
Ама като си се хванал на въдицата, поне не се дуй после. Скрий се там и това е.

# 34
  • Мнения: 671
но и аз съм самотна майка отглеждаща сама децата си  и  знам колко е трудно да те е срам заради това,което друг ти е направил и то без ти дори и да си подозирала за това.

Това нещо не го разбрах.. newsm78 Да те е срам-ТЕБЕ?
Защо-че си гледаш сама децата??????
Данък обществено мнение ли плащаш, я обясни.

# 35
  • Мнения: 9 990
Оморфис, повечето жени в такава ситуация временно минават през подобна фаза, айде молим...Обикновено в семейството двама се идентифицират, приемат се като едно/ не в онзи смисъл на думата/Т.е., когато един направи нещо, другия съпреживява.В този смисъл, ако мъж ми се е държал непристойно, за нещо, независимо какво, част от мен ще чувства, като част от семейството, също товар на плещите си.Това чувство е временно.Това не е данък общестено мнение.Жената бере срам зарад онзи, ма не в онзи смисъл на думата,, просто върху нея пада фокуса и вниманието, и колкоот и да не плаща данък обществено мнение-това рефлектира.

# 36
  • Мнения: 671
Пенелопа,тук съм напълно съгласна с тебе.  Peace
Аз точно през такава фаза не съм минавала,затова и се чудя.. newsm78,в крайна сметка всеки по свой начин изживява мъката си.Важното е бързо да си стъпи на краката.
Включих се в този разговор само  заради първия пост на Миглена 56,тъй като не е редно да скачаме срещу някой,само защото има дете от женен мъж.Запознай се с човека и чуй историята му и тогава обвинявай.
Изказах се. Whistling

# 37
 omorfis ,с историята се запознах и знам защо го правя,не ме е срам ,че гледам сама децата си ,не ме е срам ,че съм самотна майка-напротив !!!!Срам ме е от това ,че трябва да живея в един град с моя ,да слушам клюките за новото му дете и за жена му и нейните простотии как го срешнала 2 месеца след като съм го оставила.Затова реагирах много остро,защото ситуацията е същата-ЕДИН БЕЗОТГОВОРЕН МЪЖ и 3 ДЕЦА ,КОИТО не са виновни за грешките на родителите си.Инъче аз отдавна съм приела нормално факта ,че такива неша се случват в живота,но и аз съм била такова дете на самотна майка и знам колко е трудно на моменти да приемеш истината ,че баща ти те е зарязал и забравил заради собствения си кеф

# 38
  • Мнения: 588
Факт е, че всички това разправят, как всичко било свършило вече, как те не са правили секс с жена си от преди години.
А жената и не подозира обикновено...и предната вечер е топлила леглото му.
Сигурно имат наръчник по тъпи- най - тъпи - супер мега тъпи лафове. Така си мисля.

# 39
  • Мнения: X
отпреди много много дълги дълги години не са спали с жена си
не 1 година, ти па

# 40
  • Мнения: 588
Хахахаха
точно.
Абе според мен всички мъже са толкова семпли същества (изключая присъстващите тук Wink ), че така някак си успяват сами да се убедят колко са прави, че са си зарязали децата.
Егаси.

# 41
  • Мнения: 9 990
...ся-това е вашата версия, вие сте гадни и злобни-пийнали сте му соса на човечеца.Неговата версия е, че не му давате да си вижда детето, държите се гадно, навирате му вината, пък той страдаааа, страдаааа Laughing, той не желае да страда детето, че го вижда веднъж в месеца и затова е решил-няма срещи-няма страдание за дете...нещо такова. мдам Crazy

# 42
  • Мнения: X
чакай чакай чакай
а важния момент с другата кака къде остана
понеже е ужасно нещастен, че ти си му пийнала била сосеца, па и детето сакън не мож да си вижда, че видите ли ще му разкаже играта на същото това дете, па и оная майка му на всичко отгоре и тя... та що ли да не си вземе човечеца една кака за утеха
 hahaha

# 43
  • Мнения: 9 990
е да...ма каката се обременила и тя, сиреч дете е на път....поредното.мдаааам, чудничко. Mr. GreenКакво следва?Или беж при жената или сначала с каката.Кой как си избере-нЕма лошо.Ма ако жената го не ще, па он се е огледал за трета кака, щото втората кака  вече я третираме като жена и тя също му е допийнала сосеца....много латино май го докарвам, ма дотам ми стига емоцията за сценарий днес, сори. Hug

# 44
  • Мнения: X
е прескачаме се с тебе днеска, ма някак не успявам да се сдържа, сиреч сърбят ме ръчичките
и така сначала и вовеки веков .. докато, както силно се надяваме всички, някоя му стъпи на вратлето  Mr. Green
т.е. докато си намери майстора, което много еФентуално, ако някоя изначало не е била гад примерно или се е превърнала в такава след дългогодишно пребиваване в тоя форум
 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт