Какво ви е мнението за количките на Бертони?

  • 8 990
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 425
Моята също е Бертони-конбинирана и съм доволна.Лека,много добре управляема като се има в предвид улиците ни и ефтина.Ползвам я от 6мес.до сега нямам проблем, а сме всеки ден по улиците.... Peace

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Някой виждал ли е новия модел Бертони/4колка, с два коша/. Изглежда много готино, видях я в един магазин, но на сайта им я няма. Ако някой може да ми каже нещо повече за нея, моля.  Praynig

# 47
  • Мнения: 3 313
от мен о6те един глас за Имола - много е удобна,маневрена и здрава  Peace 

samimami   да не е тази  newsm78 

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Не,коренно различна е. Кошовете се слагат отделно/не e и Атлантата/, с цяла дрьжка, задните гуми са мнооого големи с амортисьори, а предните/двойни,вартящи/ са като на Имолата. Летния кош прилича на този, само че облигалката е подвижна.

# 49
  • Мнения: 3 313
Не,коренно различна е. Кошовете се слагат отделно/не e и Атлантата/, с цяла дрьжка, задните гуми са мнооого големи с амортисьори, а предните/двойни,вартящи/ са като на Имолата. Летния кош прилича на този, само че облигалката е подвижна.
   ако някаде я видиш пак я снимаи  smile3509  ,че много искам да я видя  newsm17 

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Само да не ме досрамее, иначе магазина е близо до нас и всеки ден минавам покрай него.  Peace

# 51
  • Мнения: 106
Моята също е Бертони лятна,но съм много доволна.Отгледах си и двете деца и не е мръднала.А да не говоря багажника колко съм го товарила.Не знам друга дали щеше да издържи.

# 52
# 53
  • Мнения: 3 313
ееее наистина е много хубава  Peace 

# 54
  • Мнения: X
Купихме лятна Бертони, но е мнооого паянтова. Взимаме я за превоз с колата, защото е по- лека, но иначе е толкова "дървена", че чак ме е яд. Взехме я с голяма отстъпка, но пак ме е яд, защото не ми е полезна.

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Да, точно тя. Благодаря!!!

Общи условия

Активация на акаунт