БГ Мама е...

  • 2 020
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Изтрещяла леличка е.

# 16
  • Мнения: 274
Ето някои неща които не са секси и всяка бг-мама трябва да ги избягва или поне да не прекалява с тях:

- чопленето на семки по градинки и паркове
- "не мога да си купя тази дреха сега! като поотслабна тогава... а и къде ще я нося като по цял ден съм с малкия/та"
-  изрази от рода на " вече ходим" и "вчера се насрахме 4 пъти"
- " трябва да изберем някой хотел на морето, подходящ за семейства с деца" . далеч по секси е да кажете - мама ще гледа малкия, а ти провери къда са най-добрите диджеи това лято
- да карате мъжете си да изведат децата на разходка в събота следобед, когато по диема дават Ливерпул - Ман Юнайтед
- гледането на предавания като "имате поща", "искрено и лично" и всичко което дават по бг телевизиите докато хората са на работа
- отказа  за секс с оправданието, че цял ден тичате след малкия и сте много изморени
- писането на дълги списъци за пазаруване в пикадили или била, в които няма една нормална храна, козметика и тн., а само "зрдравословни", клинични, екологично-чисти, анти-алергични простотии.
- слушането на детски песнички в неделя сутрин. това е времето, когато до преди да се родят децата, сте слушали чилаут след тежък купон и сте се приготвяли за лягане
- "мисля, че харчиш много пари за глупости" . Разберете, че залозите в Еврофутбол се правят с единствената цел да Ви се подсигури по-добро и богато бъдеще
- "Мисля, че прекаляваш с бирите!" Глупости. Пешо пие по 10 а аз едва седем!
- "ти не го гледай Пешо, той няма нито жена нито деца"
- "мисля, че  трябва да прекарваш повече време с децата". Мъжете Ви не могат да зарежат ей така приятелите си. И те са хора. И те искат внимание.
- да залепите лепенка " бейби он борд" на колата на мъжа Ви. Така шанса да му върже някоя тийнейджърка клони към нула!
- "Трябва да помилсим в кое училище ще запишем детето" - Егати, то сега проходи бе....Не почват ли на 7...?!
-  "Мился да помоля мама да дойде за една седмица, за да мога да свърша някои работи" - Ееее, жалко че няма да мога да я видя...Казах ли ти че ме пращат командировка във Варна точно тогава?
- " Не забравяй днес да се онадиш на нашите! Имат годишнина от сватбата!" - Глупости, как ще забравя бе. Тази дата ми е в органайзера на телефона!
- " Сещаш ли се за Ели? Ели бе, на Марти и Йоанка майката..от съседния блок...?" Е как да се сеща? КАк? Кажете - онази с готините цици и ще се сети веднага.
- да не давате на мъжете ви да се празнят на любимите си места защото от там сучел малкия или с тези уста целувам децата ти



Аре засега стига толкова...После ще допълвам Simple Smile

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 17:08 от селинджър

# 17
  • Мнения: 1 533

Защо във всяка тема, още на първа страница, по един или друг начин се намеква за Кифлата!

# 18
  • Мнения: 516
Не ставай смешна, Калин@, Кифлата е мъж.

# 19
  • Мнения: 2 792
 Калин@ и ти си го забелязала, нали, мислех, че полудявам  Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 416
Супер мама!!!

# 21
  • Мнения: 94
Жена,която отдава живота за децата си,гледа те да са добре Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 5 940
Няма обединяващ образ. Всяка е различна, подобно на всички майки по света.

# 23
  • Мнения: 8 999
А каква е френската майка? Или перуанската?
Не мисля, че Бг майките се отличават по някакъв начин от всички останали майки по света.

# 24
  • Мнения: 2 891

Тази е много неприятна, както я описваш  Mr. Green И на мен не ми е секси!

# 25
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ето някои неща които не са секси и всяка бг-мама трябва да ги избягва или поне да не прекалява с тях:

- чопленето на семки по градинки и паркове
- "не мога да си купя тази дреха сега! като поотслабна тогава... а и къде ще я нося като по цял ден съм с малкия/та"
-  изрази от рода на " вече ходим" и "вчера се насрахме 4 пъти"
- " трябва да изберем някой хотел на морето, подходящ за семейства с деца" . далеч по секси е да кажете - мама ще гледа малкия, а ти провери къда са най-добрите диджеи това лято
- да карате мъжете си да изведат децата на разходка в събота следобед, когато по диема дават Ливерпул - Ман Юнайтед
- гледането на предавания като "имате поща", "искрено и лично" и всичко което дават по бг телевизиите докато хората са на работа
- отказа  за секс с оправданието, че цял ден тичате след малкия и сте много изморени
- писането на дълги списъци за пазаруване в пикадили или била, в които няма една нормална храна, козметика и тн., а само "зрдравословни", клинични, екологично-чисти, анти-алергични простотии.
- слушането на детски песнички в неделя сутрин. това е времето, когато до преди да се родят децата, сте слушали чилаут след тежък купон и сте се приготвяли за лягане
- "мисля, че харчиш много пари за глупости" . Разберете, че залозите в Еврофутбол се правят с единствената цел да Ви се подсигури по-добро и богато бъдеще
- "Мисля, че прекаляваш с бирите!" Глупости. Пешо пие по 10 а аз едва седем!
- "ти не го гледай Пешо, той няма нито жена нито деца"
- "мисля, че  трябва да прекарваш повече време с децата". Мъжете Ви не могат да зарежат ей така приятелите си. И те са хора. И те искат внимание.
- да залепите лепенка " бейби он борд" на колата на мъжа Ви. Така шанса да му върже някоя тийнейджърка клони към нула!
- "Трябва да помилсим в кое училище ще запишем детето" - Егати, то сега проходи бе....Не почват ли на 7...?!
-  "Мился да помоля мама да дойде за една седмица, за да мога да свърша някои работи" - Ееее, жалко че няма да мога да я видя...Казах ли ти че ме пращат командировка във Варна точно тогава?
- " Не забравяй днес да се онадиш на нашите! Имат годишнина от сватбата!" - Глупости, как ще забравя бе. Тази дата ми е в органайзера на телефона!
- " Сещаш ли се за Ели? Ели бе, на Марти и Йоанка майката..от съседния блок...?" Е как да се сеща? КАк? Кажете - онази с готините цици и ще се сети веднага.
- да не давате на мъжете ви да се празнят на любимите си места защото от там сучел малкия или с тези уста целувам децата ти



Аре засега стига толкова...После ще допълвам Simple Smile
Сели, никъде не се разпознах, аз съм перфектната секси жена-майка Laughing

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ама, че въпрос.
Поддържана трябва да българската майка.

# 27
  • Мнения: 4 585


БГ Мама е... яка кака.
Да си остане такава.

Общи условия

Активация на акаунт