Тойота Ярис или Пежо 307

  • 17 547
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 228
Карам Ярис - невероятно удобна, интелигентна, икономична. Таблото и аз мислех, че ще ме притеснява, не се случи, свикнах точно за 10 минутки. Невероятна кола (след Опел, Нисан и Рено го казвам). Багажникът събира огромната ни количка, отзад слагам двете столчета + още един човек може да седне. Седалките са много удобни. Това, че вози дървено, въобще не е вярно - карала съм/возила съм се в много марки  Peace (е, в Мерцедес Ц или БМВ 7 е друга работа  Simple Smile)

А аз доколкото разбрах става дума за нови коли.
Съвет: всички салони предоставят тест драйв - отиди и покарай. Аз така правих, докато избирах.

При всички случаи, Пежо 307 е друг клас и ще е доооста по - скъпо. И по - широко, особено откъм багажник, разбира се Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4 447
Интелигентна? Ти да нямаш някаква Ярис от ново, извънземно поколение?

# 32
  • Мнения: 378
Тойота!Пежата много се чупат!
Peace

# 33
  • Варна
  • Мнения: 535
Интелигентна? Ти да нямаш някаква Ярис от ново, извънземно поколение?

Ами ако има модела с безключовото палене и е интелигентна  Wink
И аз карам интелигентна японска кола , не е Ярис, и съм супер доволна.
Така че с 2 ръце за японеца. Ако си я вземеш и дизелче с високото ниво на оборудване, много ще те радва ....а возията...изобщо не е дървена, това са някакви митове само  Peace

# 34
  • Варна
  • Мнения: 428
Пежо 307 по-скоро може да се сравнява с Корола или с Аурис, Яриса е по-малък. Аз карам 307 без никакви проблеми вече 3 год. и не смятам да я сменям скоро Simple Smile На возия, нито Ярис, нито 307 возят добре, така че е все едно коя ще избереш. Ауриса също друса като каруца, но от този клас толкова. 

# 35
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Карам новия Ярис, много съм доволна.
По принцип не бих се двоумила между двете, Тойотата според мен е в пъти по-добра.

# 36
  • Мнения: 4 965
Зависи какво искаш - дали малка и бърза кола за градски условия, която е подходяща максимум за 2-ма човека или (в зависимост какво точно Пежо 307 визираш, защото служебното ни е комби и само с него съм наясно) по-голяма кола - смейна.
Ако сравняваш между:
http://auto.dir.bg/modifications-v2.php?modification=250
и
http://toyota.newcar.bg/pic.php?id=20492
бих избрала пИжо-то.
Ако сравняваш:
http://auto.dir.bg/modifications-v2.php?modification=143&variant=1604
и Ярис-а,, може би Тойотата (японското си е японско, докато Пежо-то напоследък го развалиха).

# 37
  • Мнения: 247
Откакто карам Тойота нямам колебания, че това е добрият избор. А в случая просто не може да има дилема - с две ръце подкрепям ярис-а. Peace

# 38
  • Мнения: 4 668
Тойота , разбира се  Peace  Ако е само между тези модели избора . Японско си е все пак .

Имам Пежо 307 и не мога да го понасям  Confused Вечно нещо му се случва / за разликата от другата кола , която е Ауди / .
Много скоро ще го разкарам .

Яриса обаче е тесничък и малък според мен , а и таблото му нещо не ме кефи ...

# 39
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239


Яриса обаче е тесничък и малък според мен , а и таблото му нещо не ме кефи ...


Никак не е тесен отвътре, мъж ми е висок 195, пък не му е тясно.... newsm78. А какво не му харесвате на това табло, незнам, какво като е в средата, голям зор да погледнеш 10 см по-вдясно  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 668
На мен ми е тясна , сори ... Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 1 228
Интелигентна? Ти да нямаш някаква Ярис от ново, извънземно поколение?

 Joy Joy Joy
Не съм се изразила добре явно Simple Smile
Имах предвид, че всичко е измислено и премислено до най малкия детайл  Peace За мен това се оказа най - добрата в класа си кола - карала съм и други малки, а на тест драйв доста  Wink.
Подкрепям, че ярисът не е тесен отвътре - точно колкото Опел Астра от 1994 година е широк вътре.
Таблото му е извъртяно към шофьора и вече ми е супер удобно. Там, където е стандартно таблото, имам малка жабка (държа си там мокри кърпички и калъфа за очилата)  Crazy
Паркира се изключително лесно на съвсем малко място.

Разбира се, не сравнявам с коли от по - висок клас - естествено, че те са по - комфортни Simple Smile

# 42
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На мен ми е тясна , сори ... Simple Smile
Pipinka ти май не я ползваш по предназначение, я си признай Laughing

# 43
  • Мнения: 152
Голф 2-ка  Mr. Green

# 44
  • Варна
  • Мнения: 535

Това е диагноза....не нормална кола за каране  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт