задържан фоликул и/или бременност???

  • 7 393
  • 10
  •   1
Отговори
здравейте на всички и честит празник,пожелавам на всички да бъдат много обичани Simple Smile Simple Smile Simple Smile
А сега да пристъпя и към моите терзания....
последната ми менструация беше на 20.01.08 и от тогава нищо. отидох на 25.02 на гинеколог а тя ми каза че е твърде рано и не може да ми каже дали съм бременна или е задържан фоликул.Уговорихме се че ако не ми дойде до края на седмицата да отидя пак и разбира се аз отидох пради липса на М. изписа ми оргаметрил 5 дни 3х1 и на следващия ден трябвало да ми дойде?!? от 4 дни не съм го пила но М. не идва пропуснах да кажа, че към 04.02 ходих профилактично и от микробиологията излезна че имам макар и малко e.colli и ми предписа капсули лактофем и фасижин(като фасижина го изпих за един ден и 4 хапчета,по схема а лактофема за 1 месец)
Въпроса ми е защо според вас се случва това някой имал ли е подобни проблеми,решила съм в понеделник да отидя за пореден път(ps. не съм имала никакво прокървяване,но на последния ехограф ми каза че лигавицата продължава да се уголемява)много съм притеснена

# 1
  • Мнения: 2 818
A тест  за бременност прави ли?

# 2
  • Мнения: 7 716
Напрви кръвен тест за бременност, не се поема от касата, не ти трябва талон или назначение, отиваш в лаборатория и си правиш. Струва около 18 лв.

# 3
  • Мнения: 718
Аз те съветвам освен задължително да се тестваш и да поискаш второ мнение, защото все пак лекарката ти допуска възможност да си бременна, а пък пиеш най-различни лекарства.....Аз винаги насърчавам да се търси второ мнение, когато става въпрос са такива сериозни неща. И сега да ти дам моя пример, който в голяма степен прилича на твоя случай. 2 дни преди предполагаема М отидох на лекар- фоликулярна киста, ок пия  5 дена дуфастон , за да се спука фоликула, да ми дойде и да не е твърде болезнена М. Така и не ми дойде и резултата е линийката, която виждаш отдолу, така че и докторите ,на които безкрайно се доверяваме понякога бъркат, което човешко, но все пак ако си бременна наистина, не трябва да те лекуват за задържан фоликул. Успех и се надявам на благоприятна за теб развръзка!

# 4
  • Мнения: 1 539
Миличка, и аз смятам, че трябва да направиш кръвен тест  Peace

Извинявам се на авторката, че използвам темата й, но искам да попитам - винаги ли при наличието на фоликулярна киста има закъснение? Аз ходих на генеколог, откриха ми такава, закъсня ми с 1-2 дни само. Сега пия противозачатъчни за регулиране на дейността на яйчниците. На някоя от вас предписвани ли са противозачатъчни при киста?

# 5
  • Мнения: 3 372
Миличка, и аз смятам, че трябва да направиш кръвен тест  Peace

Извинявам се на авторката, че използвам темата й, но искам да попитам - винаги ли при наличието на фоликулярна киста има закъснение? Аз ходих на генеколог, откриха ми такава, закъсня ми с 1-2 дни само. Сега пия противозачатъчни за регулиране на дейността на яйчниците. На някоя от вас предписвани ли са противозачатъчни при киста?

Шарк, при мен изобщо нямаше закъснение и въпреки това имах фоликулярна киста Tired Предписаха ми противозачатъчни и още след първия месец кистата се беше пукнала, но продължих да ги пия и другите 2 месеца за всеки случай Peace
Успех, дано изчезне и твоята Hug

# 6
  • Мнения: 7 716
Аз също имах киста и нямах закъснение.

# 7
аз съм много радостна защото ми доиде тази сутрин Joy Hug
сега ще изчакам да свърши и ще отидя пак защото лигавицата ме притеснява,но дано сама се махне

# 8
  • Мнения: 1 539
Благодаря за отговорите, Миленка и Лали   bouquet  Hug
Днес съм на лекар, дано се е пукнала гадната киста  Praynig  Praynig

# 9
  • Мнения: 54
Stiskam palci da se e puknal mila  Praynig i wsi`ko da e nared  Hug

# 10
  • Мнения: 2 422
shark какво стана с кистата newsm78

Общи условия

Активация на акаунт