Киста на яйчника и температура

  • 3 898
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета преди няколко дена усетих болки и ми откриха киста,по това време започанх да вдигам 38 градуса температура,вече трета вечер
Нямам никакви симптоми на грип/настинка.
Кажете двете неща може ли да са свързани?

# 1
  • Мнения: 73
Не вярвам може би е просто съвпадение с някой вирус но по добре попитай Л.Лекар Аз имам 2кисти от 4месеца и нямам такива оплаквания  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
нямам никакви други симптоми вече 3ти ден,а мойта киста се оказа доста голяма-6см Sad

# 3
  • varna
  • Мнения: 404
по принцип не би трябвало да има връзка между кистата и температурата,най-вероятно е нещо вирусно

# 4
  • Мнения: 1 029
не, не може.И аз имах киста и вдигнах температура.От там веднага при гинеколога, но той каза, че причината за температурата е друга, тъй като вероятността да е от кистата е почни невъзможна.В края на краищата се установи, че я вдигам поради други причини

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
гинеколога при който раждах и двата пъти и който сега ме екува също казва,че проблема е друг.За съжаление аз вече 4ти ден съм с Т без никакви други симптоми и утре тръгвам по лекари:(

# 6
  • Мнения: 2 936
кистата ти е доста голяма... Shocked
и аз незнам да е свързано по-принцип с температура,но по-добре наистина отиди на лекар...дано всичко е наред  Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
ходя на лекар на всеки 3 дена,исках да разбера от друго майки с такъв пробелем дали са вдигали температура.
Благодаря за отговорите момичета!

Общи условия

Активация на акаунт