Режимите на Ипократис 5 - Тя е дебела , тя не е дебела ... вече :)

  • 23 918
  • 510
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 195
chugra, dess76, Julie, Aia - много сте мили момичета, благодаря за хубавите пожелания! Simple Smile то и аз това си пожелах - другия рожден ден да го посрещна с една друга цифричка на кантара, доста по-различна от сегашната Simple Smile Мале, ако стане това, което съм си намислила, ще съм най-слаба в целия си живот!
chugra , а ипо обясни ли защо е по-добре да хапваш пълномаслено, а не нискомаслено? Пълномаслено 3 % ли значи? Аз винаги си вземам 2 %, тия 0.1 % са ми много странни на вкус Simple Smile

# 31
  • Мнения: 239
chugra, dess76, Julie, Aia - много сте мили момичета, благодаря за хубавите пожелания! Simple Smile то и аз това си пожелах - другия рожден ден да го посрещна с една друга цифричка на кантара, доста по-различна от сегашната Simple Smile Мале, ако стане това, което съм си намислила, ще съм най-слаба в целия си живот!
chugra , а ипо обясни ли защо е по-добре да хапваш пълномаслено, а не нискомаслено? Пълномаслено 3 % ли значи? Аз винаги си вземам 2 %, тия 0.1 % са ми много странни на вкус Simple Smile

не ми е обяснявал, не. но нискомаслените са бъкани с нишесте за сгъстяване, което е въглехидрат, полизахарид и е доста вредно. ако погледнеш калориите при пълномасленото (3 до 3.6%) и при нискомасленото (0 до 2%) ще видиш, че разликата не е никак голяма и няма смисъл да се яде нискомаслено. има момичета, които предпочитат нискомасленото, но това вече е въпрос на вкус, аз предпочитам пълномасленото   bouquet

поправка - нишестето се храносмила, но това, изкуственото, което се използва за сгъстяване (и за тиксо, лепила и прочее) е доста вредно за организма. малко ми е дълго за обяснение... може би най-важното за нас, които сме на режим, е че от него по-бързо се огладнява.

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 10:39 от chugra

# 32
  • Мнения: 546
Giggerotta, честит рожден ден! Много щастие, късмет, любов, усмивки и безброй незабравими мигове с любимите хора!
За мъжете – моят е от слабичките. А само на закуска вчера омете две парчета пица и три филии  #Crazy Понягога си мисля, че и глистите му имат глисти  Joy
На мен пък активията в режима страшно ми допада – от нея си задоволявам нуждата за сладичко  Embarassed

# 33
  • Мнения: 239
Я да ви питам пък аз - откъде сваляте най-трудно? От ханша, краката, ръцете, гърдите, талията?

Аз определено имам проблем с паласките на талията и кръста - няма махане и това е! Гърдите са ми най-лесни  Mr. Green Аха почна да свалям и веднага оставам без  Joy

# 34
  • Мнения: 1 599
Я да ви питам пък аз - откъде сваляте най-трудно? От ханша, краката, ръцете, гърдите, талията?
Аз най -трудно свалям при краката а най- лесно свалям от талията и гърдите ...

# 35
  • София
  • Мнения: 435
Я да ви питам пък аз - откъде сваляте най-трудно? От ханша, краката, ръцете, гърдите, талията?
Аз най -трудно свалям при краката а най- лесно свалям от талията и гърдите ...
ох и аз така пусти крака нямат сваляне #2gunfire те са ми най големия проблем

# 36
  • Мнения: 22 859
Я да ви питам пък аз - откъде сваляте най-трудно? От ханша, краката, ръцете, гърдите, талията?

Аз определено имам проблем с паласките на талията и кръста - няма махане и това е! Гърдите са ми най-лесни  Mr. Green Аха почна да свалям и веднага оставам без  Joy
Giggerotta,честитооооо...Да си жива ,здрава и слаба... Mr. Green  bouquet

Колкото до отслабването;аз слабея и дебелея равномерно,но май най-трудно свалям корем и бедра.

# 37
  • sf
  • Мнения: 10 142
оооооооооох  ooooh! потоп ли бе да го опишеш- няма да се качвам на кантара.

мъжо и той е кльоща-60кила, а яде като разпран. ама той е спортист- организма му си е такъв.  Crossing Arms

отивам да се срамувам някъде, заради лакомията  Blush

# 38
  • Мнения: 1 599
отивам да се срамувам някъде, заради лакомията  Blush

Ако лакумията е само когато е потопа а в другите дни си спазваш няма проблем всичко е на 6....

# 39
  • sf
  • Мнения: 10 142
отивам да се срамувам някъде, заради лакомията  Blush

Ако лакумията е само когато е потопа а в другите дни си спазваш няма проблем всичко е на 6....
ами прегреших млако и извън потопа   Blush Blush Blush

# 40
  • Мнения: 3 861
Много съм режимна днес, хрупам салата с пържола...
Семо дето забравих млякото сутринта...сега седи и ме гледа и ме пита защо съм го пропуснала...чудя се кога да го вмъкна...реално денят ми започна с кафе в 10 часа и сега в 12.00 обяд  Crazy Crazy Crazy

# 41
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Защо не видях мойте мерки в табличката ?

Там си, Снежке?!
Поне три пъти я отварях и не се виждам . Виждам само теб, ГалияС, Чугра, доняКоприва, Десс76 и Карол , а себе си не .
Иначе по диетата :Въпреки вчерашния ми потоп , кантара днес пак си ме показа 94кг, а дано да края на март тези 4 да изчезнат .

# 42
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета!
Една седмица бях в "грях" към режима, но от днес съм с вас. Килата не са мръднали, ама вече е крайно време, щото градусите вървят нагоре.
Успешен ден на всички!

# 43
  • Мнения: 22 859
[Поне три пъти я отварях и не се виждам . Виждам само теб, ГалияС, Чугра, доняКоприва, Десс76 и Карол , а себе си не .
Иначе по диетата :Въпреки вчерашния ми потоп , кантара днес пак си ме показа 94кг, а дано да края на март тези 4 да изчезнат .
Там си ,Снежке,и аз те виждам.

# 44
  • Мнения: 6 029
Снежке, я отвори пак таблицата и натисни Ctrl и F5 едновременно.

Общи условия

Активация на акаунт