Столче за колело в ТСМ?

  • 2 449
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 153
Някой дали е виждал такова скоро из ТСМ магазините и в кои по точно? Мерси!

# 1
  • Мнения: 706
аз съм с такова ,но като се има предвид ,че вече няма ТЦМ в БГ,трудно ще намериш.

# 2
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Да,имаше в BIG SHOP ,дори преди една година гледах,бяха около 35 лв. Доста дълго стоя в магазина и мен ме е яд,че не купих тогава,сега там вече не продават стока на ТСM и Чибо .В Германия са много разпространени,дори има и ремаркенце за малките.
Сега и аз търся активно столче за колело, но трудна задача....В един случаен магазин за колелета в гр.Варна ми обещаха ,че ще ми доставят от София за около 35-40 лв. ,утре ще намина и ще настоявам да ми кажат на коя марка.Ако някой мерне и из чуждите сайтове,моля да ни сподели  Peace

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 22:59 от marianik

# 3
  • Мнения: 1 881
Of, gledah niakade v On line magzin, no sega ne moga d ago otkria Embarassed

# 4
  • Мнения: 433
В София на Руски паметник има магазин на ТСМ там може да попиташ.Пада се почти зад спирката ,която е срещу МВРболница.Не знам как по-точно да ти обясня.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 775
А за каква възраст на детето са подходящи тези столчета?

# 6
# 7
# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В бившия ТСМ в Мл.2 ги имаШЕ. Преди 10 дни ги видях.
Ох, ама сега вече не са ТСМ, ами... ц ц ц не се сещам. Blush

# 9
  • Мнения: 1 650
КЕФ е
т.е. магазина се казва така
 Joy

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

именно, KEV!

# 11
  • Мнения: 2 323
Е КЕВ е май новата марка, с която се предлагат ТСМ продуктите, поне няколко съм виждала, които са 1:1 с ТСМ

# 12
  • Мнения: 1 650
не
нямат нищо общо, освен че имитират опаковките, и вътре има китайски стоки
Вносителите решиха да се направят на хитри и облепиха последните доставки с лепенки KEV новото име на tcm, а после почнаха да порачат в китай дивотиики с опаковки наподобяващи дизайна на tchibo
ако не ми вярваш - www.tchibo.de и вътре никаде не пише, че са станали KEV

# 13
  • Мнения: 2 323
Сравнявах машинка за маникюр и педикюр, която е не копие, ами същото просто!!! С логото на КЕВ. И още нещо беше...ама не помня. Може и да си прав. Сега в тия магазини има какво ли не, не е стария ТСМ, кеф ти да се разходиш и да позяпаш разни супер ненужни аксесоари, но все пак готини

# 14
  • Мнения: 1 650
последните партиди от тсм имаха лепенки, KEV лепени тук отгоре върху оригиналната опаковка, а и китаиците произвеждат всичко ....
машинката е поръчана в фабрика в китаи, направетени това ...

Общи условия

Активация на акаунт