GOSH

  • 73 314
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 414
Къде в София мога да намеря декоративната им козметика?

# 46
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
Аз също съм фен на GOSH! Подариха ми парфюм преди време, сигурно 7-8 години и от тогава......няма спиране. Всичко което е тяхно производство ми харесва. Към другите марки развивах алергии, но към GOSH - НЕ! Който не е пробвал - не знае какво губи  Grinning
Кой парфюм?

# 47
  • София
  • Мнения: 3 789
Преди около 2 месеца си купих един прехвален крем за лице, който когато отворих вкъщи се оказа като прецечен, въпреки че имаше още време, докато му изтече срока на годност Naughty Върнах им го, смениха ми го за друг, взех си на Лореал - хепидерм и съм много доволна.
Иначе една приятелка ползва техен дезодорант, дето мирише на карамфил и много ме кефи Peace

# 48
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имам лосион за тяло, не е лош.

# 49
  • Мнения: 68
И аз преди две години си закупих парфюма на "Gosh"-от тогава ми е станал любим.Страхотен аромат!

# 50
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
И аз преди две години си закупих парфюма на "Gosh"-от тогава ми е станал любим.Страхотен аромат!
Кой парфюм?

# 51
  • Мнения: 24
Ммм В София нямам идея къде ги продават, аз ги пробвах в Лондон Simple Smile ; тук пък съм виждала само декоративната им козметика, не съм попадала за момента на лосиони и т.н.

# 52
  • Мнения: 63
Къде в София мога да намеря декоративната им козметика?
почти никъде на съм виждала магазин, в който продават техни продукти, но преди няколко месеца случайно влязох в едно магазинче и видях цял техен щанд с декоративна козметика Flutter имаше интересни сенки, прахообразни, страхотни цветове, но си купих само една очна линия. магазинчето е в Младост 1, на самия пазар, на магазина пише маркова козметика, има предимно парфюми и по-малко козметика.до него има магазин за обувки и друг за козметика Hug

# 53
  • Мнения: 142
Аз също дълги години ползвах Гош-предимно лосион за тяло и ролката,която наистина е страхотна!Предпазва много дълго време и аромата си стои независимо горещината примерно! Peace

# 54
  • Мнения: 884
Зарибихте ме-от вчера и аз съм с Gosh...Ароматът е превъзходен, за действието на лосиона още нищо не мога да кажа, ще ми трябват няколко дни, а ролката още е "на шест", ползвах я сутринта, и още я "надушвам"...

# 55
  • Мнения: 425
Зарибихте ме-от вчера и аз съм с Gosh...Ароматът е превъзходен, за действието на лосиона още нищо не мога да кажа, ще ми трябват няколко дни, а ролката още е "на шест", ползвах я сутринта, и още я "надушвам"...
Каква е цената на ролката?

# 56
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
Каква е цената на ролката?
5.80 купих моята

# 57
  • Мнения: 800
и аз преди доста години, 6-7. съм пробвала сприралата. Доволна бях, но тогава нямаше и кой знае какъв др, избор. 

# 58
  • Мнения: 2 414
Някой има ли впечатления за сенките им?

# 59
  • Мнения: 884
Ами платих всичко на куп, не съм питала на кое колко му е цената, ама около 6лв трябва да е била.
 Лосиона за тяло не ми харесва-моята кожа е доста суха, и този ласион се задържа до обед, след това кожата ми "побелява".

Общи условия

Активация на акаунт