"Amrita"

  • 76 132
  • 500
  •   1
Отговори
# 30
Вие ме поразихте с тези цени и отзиви за тази марка.Не бях я чувала,но още в Понеделник ще си купя това-онова и ще я пробвам.Искрено благодаря  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 156
За лице е , да.
Течно ,като лосион е . Маже се вечер обаче.
ПОнеже трябва да попие в кожата и отгоре не може да се слага крем
   Благодаря!  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 357
http://www.medeos.com/?81&02&96129
    Тук може да видите продукти на "Amrita"!Може и да се поръча! Hug

# 33
  • Мнения: 33
Може ли тези, които са използвали коректора за пъпки на Амрита, да споделят впечатления?  Hug

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 18:54 от 3y3ka

# 34
  • София
  • Мнения: 156
http://www.medeos.com/?81&02&96129
    Тук може да видите продукти на "Amrita"!Може и да се поръча! Hug
      Благодаря!  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 156
Може ли тези, които са използвали коректора за пъпки на Амрита, да споделят впечатления?  Hug
      По-напред в темата има много добри отзиви за коректора за пъпки!  Peace

# 36
  • Мнения: 33
Може ли тези, които са използвали коректора за пъпки на Амрита, да споделят впечатления?  Hug
      По-напред в темата има много добри отзиви за коректора за пъпки!  Peace

Мда, прочетох всички мнения и си личи, че ефекта е добър! Simple Smile Но се чудих дали на мен ще ми подейства добре, защото попринцип аз нямам голям проблем с пъпките(да чукна на дърво), просто от време на време от притеснение или по време на цикъл ми се появат две-три пъпчици... #Cussing out Защото м/у акне и просто няколко пъпчици има разлика, а и действието на някои продукти за акне...не са много благоприятни за непроблемна кожа...  newsm78 (каква глупост написах, но не знаех как да се изразя... )

# 37
  • София
  • Мнения: 156
Може ли тези, които са използвали коректора за пъпки на Амрита, да споделят впечатления?  Hug
      По-напред в темата има много добри отзиви за коректора за пъпки!  Peace

Мда, прочетох всички мнения и си личи, че ефекта е добър! Simple Smile Но се чудих дали на мен ще ми подейства добре, защото попринцип аз нямам голям проблем с пъпките(да чукна на дърво), просто от време на време от притеснение или по време на цикъл ми се появат две-три пъпчици... #Cussing out Защото м/у акне и просто няколко пъпчици има разлика, а и действието на някои продукти за акне...не са много благоприятни за непроблемна кожа...  newsm78 (каква глупост написах, но не знаех как да се изразя... )
      Коректора се слага само върху пъпката(доколкото разбрах),а не на цялото лице. Който го е ползвал да обясни, че и мен ме интересува. Praynig Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 2 161
Коректора се намазва  само върху самата пъпчица. Желателно е вечер , иначе ще ходите като индианец  Mr. Green
На сутринта я няма , изсушава ги .
Много съм доволна от него  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 156
Коректора се намазва  само върху самата пъпчица. Желателно е вечер , иначе ще ходите като индианец  Mr. Green
На сутринта я няма , изсушава ги .
Много съм доволна от него  Peace
      Много ти БЛАГОДАРЯ MadGirl!  bouquet Hug

# 40
  • Мнения: 33
Мила Emi1000, решила съм се още днеска да си го взема! Simple Smile
Вече нямам търпение да се сдобия с този коректор, оказа се, че наистина много момичета са доволни от него и има ефект! Simple Smile
След като го пробвам, ако искаш, ще ти споделя как ми е подействал, за да си още по-сигурна!!!  Hug  Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 156
Мила Emi1000, решила съм се още днеска да си го взема! Simple Smile
Вече нямам търпение да се сдобия с този коректор, оказа се, че наистина много момичета са доволни от него и има ефект! Simple Smile
След като го пробвам, ако искаш, ще ти споделя как ми е подействал, за да си още по-сигурна!!!  Hug  Wink

      Ще ти бъда много благодарна, ако споделиш! Hug Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 357
      И аз ще си купя коректора за пъпки, след като има толкова доволни от него! Grinning Hug

# 43
  • Мнения: 33
Мила Emi1000, решила съм се още днеска да си го взема! Simple Smile
Вече нямам търпение да се сдобия с този коректор, оказа се, че наистина много момичета са доволни от него и има ефект! Simple Smile
След като го пробвам, ако искаш, ще ти споделя как ми е подействал, за да си още по-сигурна!!!  Hug  Wink

      Ще ти бъда много благодарна, ако споделиш! Hug Wink

Миличка едва днеска успях да си го поръчам!  Confused
В повечето аптеки, които обиколих коректора беше свършил, май доста хора го търсят... newsm78
Добре, че в една аптека до нас ми взеха поръчка и утре вече ще се сдобия с него, платих 1.45лв. Дано има положителен резултат! Ще пиша после!  Hug

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 13:28 от 3y3ka

# 44
  • Мнения: 33
Вчера най-накрая се сдобих с коректора на Амрита и мога да кажа, че съм много доволна...макар, че съм го ползвала само един път...  Rolling Eyes Виждам, че има ефект, но трябва постояннство!  Wink

Тубичката е малка, но то се слага по-малко, само в/у пъпчицата и ще ми стигне за месеци напред! Peace
Определено не може  да излезеш намазана с коректора, иначе...  Sick Joy hahaha Точно беличко е, като коректор!  Wink
Но всяка вечер като си го слагате, няма да имате проблем, на сутринта пъпчицата е изсъхнала и няма следа от нея!

Аз в началото бях малко скептично настроена, но като си намазах четири пъпчици...сега ги няма!  Hug

П.С. Скоро мога да направя снимка, за да видите точно как изглежда! Wink

Общи условия

Активация на акаунт