Черен списък на лекари в Бургас

  • 637 706
  • 1 095
  •   2
Отговори
# 660
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
ей тая изродка няма да се нау4и да си гледа работата .....................

# 661
  • Мнения: 8
незнам как спи спокоино тази жена и как практикува оште

# 662
  • Мнения: 5
Аз мога да добавя Др ГАВАЗОВА(работи в 4-та поликлиника).Бях бременна в 4 седмица когато тя ми каза че бременността ми е извьнматочна и ме изпрати за операция в пьрва поликлиника.Там ме прегледа Др Душепеев(на който сьм много благодарна) и каза че бременността е вьтре маточна и че всичко е нормално.Наложи ми се да отида при Гавазова да взема едни документи и тя дьржеше да ме прегледа и ми каза че плодьт ми е разложен и че имам киста на яйчника.След прегледа на Душепеев се оказа че няма нищо такова,нито имах киста,нито плодьт ми е бил разложен.Цялата бременност ми я следеше той,присьстваше на раждането ми и мога да кажа само хубави неща за него.Искам да изкажа огромни благодарности на др Душепеев,защото за мен тои е единствения кадьрен гинеколог в БУРГАС. Grinning

# 663
  • Мнения: 1 208
.Искам да изкажа огромни благодарности на др Душепеев,защото за мен тои е единствения кадьрен гинеколог в БУРГАС. Grinning

Е тук няма да се съглася с теб а и не само аз - защо съм писала вече в темата.Чуя ли това име ще бягам колкото ми сили държат #2gunfire

# 664
  • Мнения: 8
 военна болница таня владимирова за кашлица и без нищо друго оспамокс пак ние се разболяхме 5 дена след това да не говорим че никога немога да я намеря

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 181
Обръщам се към всички бъдещи и настоящи майчета. В никакъв случай не се записвайте при д- р Филипова - педиатър в Трета поликлиника. Изключително некомпетентна. Лекарите в София бяха направо в недоумение от "компетентността" и "знанието" на тази госпожа /не мога да я нарека доктор/. Нашата дъщеричка е била с очевадна вродена сърдечна молформация и нито в родилното  , нито Филипова са чули , че сърцето въобще не работи. По думи на Филипова малката е с колики и затова е неспокойна и не наддава и 37 дни малкото ни ангелче се мъчило и сърчицето съвсем се е увредило. Моля ви родители не повтаряйте моята грешка, защото може да  доведе до загубата на най - ценното, а именно детето ви, както е в моя случай.

# 666
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
nani-banani мила май4ице прегръщам те ,това е ужасно...

# 667
  • Мнения: 3 016
Нани , и в нашия случай докторите от родилно изобщо не разбраха за проблема, докато не им казах, че искам да го преслушат най-сетне .Моля се никога да не попадам в тази болница.

# 668
  • Мнения: 180
Нани Hugужасно е това,което се е случило Cry
За Филипова незнам,но мъжът и Филипов с когото работят заедно съм го тикнала тук от отдавна-Ужасна личност-НЕ-доктор #2gunfire

# 669
Нема спор, много малко от бургаските лекари могат да се нарекат наистина такива.
Чудя се тия хора що си губят времето да учат?
Все още личната ми лекарка - Парашкевова.....ГОЛЯМА ТРАГЕДИЯ, на всичко отгоре поради незнайна за мен причина, може би щото си искам направления, със...сори за думата , но "насрано" отношение, поне към мен...Отивам с болки в гърдите, при наличие на обявена грипна епидемия...прави ми кардиограма, преслушва ме/колко чува никой не знае/ и решава - ще пия аулин.........2 дни по-късно пулмолога казва - бронхопневмония............ще замълча.
Малко и за гинеколога "д-р" Ганчев. Като 1во , не зная този човек , как разбира здравната каса, но той пари не връща. Преглед по здравна каса, ако немаш по дребни ти е 5 лв.....тва се преживява и все пак...отивам с течение и продължаващи след назначеното от него лечение/лекувах бактериална инфекция, която той си решава автоматично без микробиология....човека-скенер познавате ли го?/Искам си при повторния преглед микробиологията, мн. се начумерихме, та коя съм аз .......Имах течение,тазови болки, чисти изследвания....и ми се назначава калиев перманганат.....Питах го може ли да са хламидии и знаете ли какво ми отговори:
-Вижте сега цервикалния секрет нийе такъв, пък и ние назначаваме такова изследване, когато налице е стерилитет..................."
Който не знае за кво иде реч, от това, което съм изчела, в кратце: при много случаи хламидиите нямат симптоматика, а стерилитета е резултат от тяхното наличие!.........
Прехвалените кожни лекари също не чуват петлите. Нито Орешкова, която се води специалист, съжалявам, но ще кажа същото и за Невяна Йотова, при все многото коментари, че е добра. Като човек - сигурно, но мноооооооооооого далеч от думата специалист................. 
От зъболекарите Иванчева - жив зян....
В линии общи, хора съжалявам Бургас и хората , които живеят тук, що се отнася до мед. обслужването.........

# 670
  • Мнения: 26
Здравейте бъдещи и настоящи майчета  Simple Smile

искам да включа в черния списък и г-жа Боряна Великова - ендокринолог, с една единствена цел - ако ви се наложи консултация да не ходите при нея, особено по време на бременност, може да ви докара голяма беля от престъпното си невежество. Всъщност за наблюдение на щитовидна жлеза по време на бременност не рискувайте с никой от бургаските лекари. Тази госпожа ме докара до хипотиреоидизъм, което е противопоказно за бебето и може да доведе до спонтанен аборт или до тежки последствия върху органите на детето. Мъжът ми ще ходи да се разправя с нея, аз определено не искам да я виждам, но се замислям дали да не я дам под съд, защото злото, което тези така наречени "лекари" вършат трябва да бъде наказано най-накрая...

Моля се и вярвам дечицата ми да се родят живи и здрави, въпреки опитите на тази жена да ги убие! Praynig

И НЕКА СИЛАТА ДА БЪДЕ С ВСИЧКИ НАС  Hug

# 671
  • Мнения: 42
д-р Ангелов заедно с целия му ''специален екип'' ги слагам в най-черния списък на света.

# 672
  • Мнения: 581
д-р Ангелов заедно с целия му ''специален екип'' ги слагам в най-черния списък на света.

Тука втемата никой не разбра защо?

# 673
  • Мнения: 46
Мамчета аз сам в средата на 6 месец и ходя при др Ризова от това което прочетох вече съм силно наплашена. За сега нямам оплаквания от нея даржи се много добре. Да я сменям ли ??? Sad

# 674
  • Мнения: 42
Права си Имамама,извинявам се,та да обясня защо.Миналата година д-ра ме оперира от извънматочна бременност,със специален екип,който да ми запази тръбите по неговите думи,защото нямам деца.Че няма такъв екип ми стана ясно след операцията,но вярвах,че са си свършили работата,до преди няколко дни,когато се подложих на лапароскопия и се установи,че имам адски много сраствания вследствие от предната операция и че съм рязана и шита на поразия/като прасе/ и не всичко е могло да бъде премахнато с лапарото.Аз не знам дали някога ще стана майка,но ви моля уважаеми доктори,когато не разбирате или не можете да помогнете,поне не ни вредете,защото ние ви поверяваме живота си и този нашите семейства.

Общи условия

Активация на акаунт