Матерна - по време на бременност

  • 12 618
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте,

Искам да се допитам до вас какви витамини и добавки приемате/хте по времена бремеността си?

В 12 г.с. съм  - пия фолиева киселина и вит. С. От другата седмица трябва да спра фолиевата киселина и да започна да приемам Матерна. От познати знам, че се качват доста килограми с тази добавка. Ще съм благодарна да споделите опита си.....

# 1
  • Мнения: 1 900
Пила съм Матерна на Центрум по време на бременноста. Не виждам никаква логика в теорията, че от нея се качвали килограми. #Crazy Аз съм доволна. Peace

# 2
  • Мнения: 690
до края на бременността пих Центрум Матерна, а фолиевата - до към края на 6 месец  Peace
пак ли митове, че се качват килограмиииии  ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 39 744
Килограми се качват, но не от витамините Simple Smile И при 2те бременности съм (и бях) на Матерна.

# 4
  • Мнения: 1 193
Аз също пих и с двете Матерна. С Киара, пих и фолиева киселина  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 936
до края на бременността пих Центрум Матерна, а фолиевата - до към края на 6 месец  Peace
пак ли митове, че се качват килограмиииии  ooooh!


Blackdalia, има впредвид витамините Матерна-Центрум- витамини за бременни ,няма нищо общо с Матерна-та-за тях има някакви спорове ,че се качват кг.  Rolling Eyes
аз съм пила Матерна,качих доста кг.но витамините имат най-малкият принос за това  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 500
Матерната отдавна е отречена Crossing Arms Причиняваше силно калциране на костите на бебето и майката. Поинтересувайте се преди сляпо да се доверявате на лекарите, бе ooooh!Изтеглиха я от пазара.
Не знам каква е тази Центрум-Матерна, но по-добре се пазете да не би след време да се окаже, че и тя е боклук!
Лично аз предпочитам плодове и зеленчуци Peace

# 7
  • Мнения: 1 763
Аз пих Центрум Матерна от петия месец. И честно казано мисля, че от нея наистина се качват килограми. До петия месец бях качила само два, а за цялата бременност общо 25. Но бебето се роди голямо, здраво, почти не е имал жълтеница. Не знам до колко това се дължи на витамините, но при следваща бременност пак ще ги пия.

# 8
  • Мнения: 114
Аз също пих Матерна през цялата бременност освен през 9-тия месец защото ми казаха,че била вредна.Не знам дали е така,но като я спрях се почувствах ужасно постоянно бях уморена,а докато я пиех се чувствах страхотно,коса,нокти растяха като в приказките,не чувствах умора.Не съм качила много килограми само 10 през цялата бременност.Не знам,за да я изтеглят от пазара трябва да си има причини.Сина ми е на 2 годинки и засега няма никакви здравословни проблеми,даже и настинка не го е хващала. Пу-Пу  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 900
Незнам за тази предишната Матерна, която е изтеглена от пазара, какво производство е била.
Матерната на Центрум която аз пих е един от най-добрите витамини който се предлагат в момента на пазара./разбира се всички знаем, че идеалния вариант е плодове и зеленчуци/
Лично аз харесвам всички витамини на Центрум.
А това за килограмите за мен не е истина, качих 6 кг. през бременноста, като през цялото време пих витамините за който става въпрос. Peace
Ето така изглеждат витамините за който говоря

# 10
  • Мнения: 14 133
Аз пих от т.нар "стара" Матерна., докато бях бременна. Тогава нямаше друго на пазара. Жив и здрав се роди дребосъка.  Peace

# 11
  • Мнения: 89
Наистина благодаря за мнненията и съветите ви.

Да, става въпрос за Центрум - Матерна.

# 12
  • Мнения: 2 374
аз съм пила HIPP беше нещо като сиропче Hug

# 13
  • Мнения: 7 201
Аз пих от т.нар "стара" Матерна., докато бях бременна. Тогава нямаше друго на пазара. Жив и здрав се роди дребосъка.  Peace
И аз такава пих,но само 1 или 2 опаковки(не помня вече) за цялата бременност.

# 14
  • Мнения: 728
Пусни търсачката -има доста изписано за Матерна във форума
По същество-не съм чувала за "старата Матерна",за която пишат другите мами,аз лично от деня ,в който разбрах,че съм бременна до самото раждане,а и сега докато кърмя по препоръка на гинекологът ми ,а сега и на педиатърката пия ЦЕНТРУМ МАТЕРНА.Всичко с мен и детето ми е наред,не съм качвала много килограми

Общи условия

Активация на акаунт