Каква оризова каша?

  • 5 968
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 297
Гласувам с две ръце за Милупа.
Стоян е кърмено бебе. Вече изяде 1 био-безмлечна оризова каша.
Изключително икономична /цял месец я ползваме/, лесна за приготвяне.
Добавях в кашата различни плодови пюрета за обогатяване на вкуса и
всичко се омиташе. Днес купихме и био-безмлечна грис със ориз,
царевично нишесте и био-нишесте от тапиока.
И довършваме безмлечна ябълкова каша на Хумана.

# 16
  • Мнения: 756
на hipp касата е много добра и не се води от това дали на теб ти харесва , а колко е полезна за детето - нормално е в начало да се мръщи . аз съм за hipp

# 17
  • Мнения: 814
Ние ядем само кашите на Милупа. Страхотни са на вкус Peace.

# 18
  • Мнения: 164
На мен на Нестле ми харесва ,пък малкия я обожава.Обаче,малко трудно я приготвям -с много бъркане и пак става на бучки.
и при нас е така -много трудно се разтваря-иначе е хубава Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз от вчера захранвам с Био безмлечна оризова каша на Милупа. Лесно се приготвя, а и Коко не се мръщи докато хапваше.  На мирис не е много приятна, но на вкус ми хареса  Mr. Green

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
почнах с царевична на Фризокрем, после добавих и бананова на Хумана Simple Smile

# 21
  • Мнения: 502
На мен на Нестле ми харесва ,пък малкия я обожава.Обаче,малко трудно я приготвям -с много бъркане и пак става на бучки.
И на мен ми ставаше така и започнах да давам на "Слънчо" кашите.
и при нас е така -много трудно се разтваря-иначе е хубава Peace

# 22
  • Мнения: 1 195
Био-ориз, безмлечна на Милупа.Много съм доволна.  Сина ми  си я хапва  с кеф.... Grinning Става бързо и лесно няма бучки Simple Smile Смесвам я с различни плодови пюрета и за нула време я омита  Grinning

# 23
  • Мнения: 5 026
Доста марки съм купувала, но Милупа е най-добрата (според бебе).

# 24
  • Мнения: 781
От безмлечните съм давала само оризовата на Милупа. После продължихме с Милупа, обаче млясо с ориз. На Хипп млечната с ориз също е хубава.Фризокрем -мляко, ориз и царевица също не е лоша.

# 25
  • Мнения: 1 674
Аз купувам на Милупа оризовата, но млечна и на мен ми е много вкусна Laughing и дребната я харесва де, но май на мен ми харесва повече.
И ние така Peace

# 26
  • Мнения: 1 006
На Милупа оризовата безмлечна е много хубава.

# 27
  • Мнения: 814
Лактана отскоро имат БИО-каши на пазара. Има 2 вида безмлечни и едната от тях е с ориз, но ние не сме ги пробвали (защото сме големи). Аз давам от млечните на сина ми (едната е с банан, а другата пък е млечна с ориз) от време на време при някоя от закуските (вместо кремче). Правя го главно заради пробиотиците, а и той който като малък не ядеше каши, тези ги хареса. Иначе определено са вкусни. Малко ми е неудобно да го споделя  Blush, обаче като купихме за първи път от тази с банана - аз изядох половината опаковка  Laughing 

# 28
  • Мнения: 176
 Давам безчлечната на Нестле.Бебо я харесва, аз също Laughing

# 29
  • Мнения: 493
Давала съм точно тази,на Тони му хареса PeaceА иначе бананова пак на Хипп и Хуманата е добра Peace

Общи условия

Активация на акаунт