Кипърските мами, татковци и ...не само (4)

  • 21 035
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 26
Blondy-mamma,май е време да си сложиш снимка,та да се види де,дали съня е истински..името много ми допада Емма е супер,можеш да й кажеш на свеките от сега да знае,че ще с нейна буквичка,ще се размаже,току виж натиснала нещата..честно казано много ми се ще да се събирате вече с твоя любим,то стана такава романтика txtloves
Ама то и аз  съм малко като теб,първо 7 месеца в САЩ,дойде си направи ми бебе,после замина за Англия,дойде си сгодих ме се,сега Кипър,като си дойде трябва да има вече бебе.. Wink
Ама тия теми за нищо и нямаме..

# 271
Здрасти,shankulova и благодаря за отговора - съдя по него,че в момента си там.
Моите притеснения идват от това, че баткото ни ще бъде ученик тази година и въпреки, че сме били в Кипър 2 години преди въобще не сме мислили да взимаме децата и не съм се интересувала за училища и детски градини - ние бяхме в Пафос и ако пак се връщаме там ще е - наемите как са?
Има ли въобще детски градини, в които не ходят само кипърчета? 

# 272
  • Мнения: 221
Здравейте момичета!
Аз отдавна не съм се включвала,но редовно ви чета .Откакто приятелят ми замина за Кипър се чувствам доста зле и на това отгоре сякаш всички проблеми са чакали той да замине за да ми се струпат на главата Sad Но аз не им се давам лесно Simple SmileКогато ми е най-тъжно си ви чета...

# 273
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Момичета и момчета ......СТроооой се ....Преброооой се ..... Mr. Green
Първо да приветстваме с добре дошла Линка 79..няма страшно няма да имаш проблем децата може да посещават у-ще и детска градина без проблем и особени изисквания също както в БГ...Само че големия ще ти остане една година...Причина езика...Наемите са най рабнообразни зависи от района ...Нооо ако работите и двамата мисля че ще се справяте Peace
adictмного си лоша бе момиче ...ми включвай се давай инфо за приятеля за работата как се справя и т.н....Чакаме Laughing
Блондисвекито да не е Евдокия...Елеонора..Евгения.....Ирини...Илектра.... newsm78 newsm78
Муцка ама ние тука само поводи си търсим да не работим...а най добрия повод е един национален празник ....То както сме тръгнали ще вземем и БГ националния да празнуваме....  bouquet
Барборановаама в съня само жени ли имаше ми мъжете де са аааа нещо съмнително става Блонди... #Crazy
Герито вашто като сапунка мила.... bowuu
Муцка понеже си нощна птица ако случайно заспя я вземи да отвориш и новата тема че наближава петнайстта ако не заспя аз ще я направя..

# 274
  • Мнения: 903
Не бе, Кати , не от тия разпространени имена. 99,99% съм сигурна че е някое от двете дето съм написала по-горе, само за първата буква се колебая. Иначе името наистина е нестандартно - аз поне за първи път го чувах и даже си го бях записала някъде да не го забравя, ама съм загубила бележката Embarassed/срам, сраааам/. Ама айде стига съм я свекъросвала жената, че то още очите не сме си виждали..., пък и викам стига толкоз сме я коментирали и евентуалната ми сватба - тя рибата още в морето, пък ний тигана от кога сме го заслагали.... Mr. Green Ха стига бре!  Ааааа, вий като сте се изпоженили, бързате и на мен да надените хомота hahaha  Пък и я кво си ми е хубо да съм момЪ /ако ще и "секънд хенд", ма момоя си, на 4470/, па и мънЕчка съм си йощ`- сал на тридесеточетери, при туй неизполнени сЮФсем и мама ма не дава Joy Joy Joy   

# 275
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ААА Блондина тридесет и четири си си направо за взимане....Ти кога искаш да те вземат като хванеш бъстуна Mr. GreenХомота си е хомот той затова е измислен за да се надява който има иска на другия да сложи hahaha hahaha

# 276
  • Мнения: 577
Къде сте бе момичета и момче?Къде ви отвя пролетния вятър? Thinking  Само на Роска и Гери им е простено. Какво ли става с Роскааааааааа? newsm78  Дали разходките са си казали думата?    pregnant 

# 277
  • Мнения: 111
barboranova, казаха си думата разходките - сега всичко ме боли, а бебо кротува и си прави оглушки  Joy  Вчера вече се уморих да вървя, качихме се на колата и айде по едни черни пътища... мисля че му хареса... После се прибрах, чистих, прах... уморих се, а бебчо сигурно отвътре ми се смее  hahaha
Днес ще си почивам, ще помързелувам малко, да събера сили, че ще ми трябват за раждането. Няма само да се тормозя, пък като дойде времето аз да нямам сили да си го родя  ooooh!

# 278
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Барборанкеаз съм тук ...Те другите чакат да им се накарам за да се включат май Crossing Arms
Роскеха така мила сега кат се омури прилично.....Трябва да излезе ....Стига се е хилил отвътре Mr. Green

# 279
  • Мнения: 577
Охохохохахахаа посмях се от сърце.Роска  значи си чула съветите на всички  smile3501  Аз да ти кажа честно се радвам,че не се роди на 1.04. --------абе хитрооооо е това бебчееееееее,ама и характер е заформило. Кате а така.Трябва да държим фронта и да потдържаме огъня на нашата темичка.Блонди  пооздравя,разработи се и днес я хвана липсата.Пък знам ли?  newsm78  Може и на козметични,разкрасителни процедури да се подлага.Все пак април дойде. pdd  -на него му прощавам,понеже трябва да учи за да дава добри отговори на начинаещите           

# 280
  • Мнения: 46
Здравейте момичета,

пиша рядко,но Ви чета всеки ден!!!

Специално за ppd  в днешният брой на О Филелефтерос има обява ,че се търси Media Planner

http://pdf.phileleftheros.com/PdfEdition/Auth/Default.aspx?action=extlogin   на този адрес след безплатна регистрация може да се чете вестника.Обявата е и притурка Кариера на 15 страница.

# 281
  • Мнения: 17
аз всеки ден го следя този вестник он-лайн, но там не пускат това приложение. само на хартия.
ще кажа на жената да го погледне. за къде става въпрос?

# 282
  • София
  • Мнения: 1 456
Да се строим, преброим и в новата ни тема да отлетим!    smile3535
Заповядайте!!!

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 21:41 от muzka

# 283
  • Мнения: 46
 Не е уточнен град.Даден е емайл само info@exlibrisad.com срок до 18 април
Изискванията са за отлично познание на M.M.E
Добро знание на AGB
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΕΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ
Word ,Excel,Power Point
Минимум 2 години опит

Общи условия

Активация на акаунт