Как да премахна цвета от косата си???

  • 84 097
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
Това за киселото мляко не го бях чувала Laughing

# 16
  • Мнения: 1 418
За римувъра няма гаранция,че ще свали боята до русо.
Пробвай с оцет.Със сигурност ще свали няколко тона.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Моят съвет е да изчакаш русото ще избие не си съсипвай косата с тези неща,казвам го от опит Peace
bowuu

# 18
  • Мнения: 1 418
От оцета няма да и се съсипе косата,казвам го от опит.

# 19
  • Мнения: 601
Аз съм доволна от римувъра на Салерм струва около 20лв.
Но чак до русо незнам дали ще премахне боята.Бях тъмно кестенява и цвета ми падна с 3-4 тона без да ми се изтощи много косата.Сега съм тъмно пепелно русо.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 418
С Remover на BES - на мен така ми махнаха натрупваното с години черно със син оттенък (да, знам, и мен ми е чудно как съм ходила така... Crazy) До много светло кестеняво с бяло-руси кичури.

Споре д мен или трябва да изчакаш да се отмие о самосебе си, или да отидеш на фризьор, но наистина добър. Сама недей да предприемаш мерки, че от смесвне на оцет, хума, газ,мас, ремувър, лимо и кисело мляко може и а стане някоя химична реакция със зелен оттенък...

Успех

# 21
Благодаря на всички съпричастни с проблема ми  Laughing
продължавам с миененто по няколко пъти на ден и дано падне  Wink
много искам да си направа маската с газ и мас,ама много мирише след това и ще трябва да си поседя в къщи няколко дни  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 266

ART COLOR - COLOR OFF
БЕЗАМОНЯЧЕН ОБЕЗЦВЕТИТЕЛ   на VITALITY'S  newsm78

 Цитирам от сайта на Vitality club :
http://www.vitalityclub.bg/

COLOR OFF Е НЕОБХОДИМИЯ ПОМОЩНИК НА ВСЕКИ ФРИЗЬОР!
ОТСТРАНЯВА ЦВЕТА ЧАСТИЧНО ИЛИ ЦЯЛОСТНО!
КОСАТА ОСТАВА ЖИЗНЕНА И ЗДРАВА!
НЕ ОБЕЗЦВЕТЯВА И НЕ ИЗСВЕТЛЯВА ЕСТЕСТВЕНИЯ ЦВЯТ НА КОСАТА!
Единствено с COLOR OFF може да премахнете за един ден напълно всички черни, червени и други тъмни цветове от косата и веднага след това да нанесете боя за да смените тотално цвета на косата, без да я увредите с агресивни продукти. COLOR OFF е уникален продукт, който отстранява частично или цялостно боята за коса, без да променя или изсветлява естествения цвят на косата. Не съдържа амоняк и е изключително деликатен към структурата на косъма и скалпа. Пшеничните протеини предпазват и подхранват косата.

 
 Не съм ползвала този обезцветител, но по принцип много харесвам продуктите на Vitality's, боите са много хубави и щадящи косата... Laughing
 

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
С Remover на BES - на мен така ми махнаха натрупваното с години черно със син оттенък (да, знам, и мен ми е чудно как съм ходила така... Crazy) До много светло кестеняво с бяло-руси кичури.

Споре д мен или трябва да изчакаш да се отмие о самосебе си, или да отидеш на фризьор, но наистина добър. Сама недей да предприемаш мерки, че от смесвне на оцет, хума, газ,мас, ремувър, лимо и кисело мляко може и а стане някоя химична реакция със зелен оттенък...

Успех
напише,моля те,в кой фризьорски салон са ти махнали  успешно синьо-черния цвят на косата?
И аз съм с такъв цвят, харесвам си го, но ми омръзна да ходя от 10 год. с черна коса.искам  да си върна моя си цвят- тъмно кестеняво и евентуално да ми направят някои светли кичури.
колко ти струваше процедурата?

# 24
  • Мнения: 164
Почнеш ли да правиш опити сама да си махаш цвета после сигурно ще съжаляваш.

# 25
  • Мнения: 168
аз бих пробвала да махна тъмния цвят сама  но не разбрах кои продукт е най добър тъй като не искам да стана оранжава не изкам пбезцветяване  мнения много  но моля съвет имам падаща черна боя и искам да я махна и да сложа светло кафяво  постепенно де зора е да махна черното   помагайте

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 16:33 от petq min80

# 26
  • Мнения: 298
Като най-щадящо, опитай с кисело мляко и сода. При мен свали поне 2 тона само от 3 нанасяния.

# 27
  • Мнения: 386
Като най-щадящо, опитай с кисело мляко и сода. При мен свали поне 2 тона само от 3 нанасяния.
И при мен подейства свалих червения цвят от косата си, като се има в предвид колко трудно се маха червен отенък Peace

# 28
  • Мнения: 240
тук говорите за възвръщане на по светъл цвят... при мен ест. цвят е по-тъмен и искам да си го възвърна,за да не ми се налага да се боядисвам и да си горя косата... в момента цвета ми се води ''медно русо'' .. е не е точно такова но горе долу...

# 29
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Прави маски с яйце и то сваля много боята.

Общи условия

Активация на акаунт