Орифлейм 16

  • 17 266
  • 333
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 259
аз пък си харесах компл. бижута Laughing макар,4е имам същите обеци от AVON ще си взема сега колието.... Peace

Къде е това колие?

# 16
  • Мнения: 3 675
Аз си купих дезодоранта after hours, страхотен аромат направо.Иначе имам тоалетната вода air, приятелката ми я подари за рождения ден.Ароматите на орифлейм са много хубави. Wink

# 17
  • Мнения: 2 323
допадат ми гланцовете, ама съм се понапълнила,

Оффф, Поли, аз чета - допадат ми гланцовете, ама съм понапълняла  Joy hahaha И си мисля, каква връзка имат килограмите с гланцовете  newsm78 Mr. Green  hahaha
/Да не се обидиш, с най-добри чувства  Heart Eyes/

# 18
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Здравейте!
Преди време си взех мостри на червилата "Супер блясък". Хареса ми едно червило и на мострата беше отбелязан №89. Малко ми е трудно да разбера тази мостра на кой цвят червило отговаря. Сега виждам в каталога, че има едно червило с последни цифри 89, но цвета е много по-тъмен от този, който аз си харесах. Така че имам известни подозрения, че няма до си улуча номера. Можете ли да ми кажете как стои въпросът с мострите и с червилата? Благодаря предварително.

# 19
  • Мнения: 2 323
Консултант ли си?

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
boubi, мострата 89 в случая е за червило 10681  Peace

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
допадат ми гланцовете, ама съм се понапълнила,

Оффф, Поли, аз чета - допадат ми гланцовете, ама съм понапълняла  Joy hahaha И си мисля, каква връзка имат килограмите с гланцовете  newsm78 Mr. Green  hahaha
/Да не се обидиш, с най-добри чувства  Heart Eyes/

 Mr. Green  Не е напълняла, а се е напълнила  rotfImao rotfImbo

# 22
  • Мнения: 2 323
 
boubi, мострата 89 в случая е за червило 10681  Peace

Laughing Ето един търпелив да изрови номера. Мислех да ти кажа, ако си консултант да си потърсиш във формата за заявка - има номера на мострата на кое червило отговаря  Wink


 Mr. Green  Не е напълняла, а се е напълнила  rotfImao rotfImbo

Разбрах, аз затова писах как съм се смяла Laughing

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Laughing Ето един търпелив да изрови номера. Мислех да ти кажа, ако си консултант да си потърсиш във формата за заявка - има номера на мострата на кое червило отговаря  Wink
Да-да, търпелив, как ли пък не  hahaha Просто още в самото начало си направих труда на всяка мостра на червило да си напиша номера на червилото, за което е и повечето си ги търсих в сайта май, защото във формата за заявка ги имаше само за някои серии  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 323
Сега вече ги има на всички, които се разминават Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Сигурно имаш предвид формата за заявка, която обаче е в сайта, а не книжната, която получаваме, защото напоследък там почти липсват мостри и материали...Аз не винаги се сещам да си я сваля, за да поогледам по-подробно нещата, но е наистина добре да се знае  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 323
Мисля, че се редуват Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 782
Ех, върна ли са формите за заявка  Party Сега мога да си поръчвам мостри  Party Party

# 28
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Да, от тази година. Все още не са ми ясни много неща. Но се надявам с ваша помощ да ми се изяснят. Затова следя редовно форумите.

# 29
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
И как точно ги намирате на сайта номерата на мострите? Във формите за заявка не са дадени номерата на мострите, поне не на всички.

Общи условия

Активация на акаунт