Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 592 755
  • 2 583
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Здравейте отново Бургаски мами!!!

Моля, доволните мами от детските си  лекари да се включат тук. и да пишат адреси и телефони. Хем по този начин могат и да им благодарят!!! Simple Smile Flutter

Аз ще спомена за една доволна мама от д-р Стоичкова и е чувала също хубави думи и за д-р Бербенлиева. Кабинета им е в к-с "Изгрев". Телефона в кабинета им е 860164. Ще спомена и други и по нататък, но ще проверя за телефоните и и тогава.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много съм доволна от д-р Калудова. Отличен педиатър, но за съжаление не работи със здравната каса. От време на време ходим при нея, на частно, винаги е много любезна, отделя ни поне по полони час, никога не ми е отказвала консултация дори по телефона!

# 2
  • Мнения: 2 479
И аз съм много доволна от д-р Калудова,но за съжаление в момента не мога да дам телефон.

# 3
  • Мнения: 698
Момичета, ще ви бъда много благодарна, ако дадете някакви координати заедно с имената на лекарите. Ние това лято ще бъдем в Бургас и много ми се иска да знам, че има лекар, на когото мога да разчитам. Предпочитам частни кабинети, за да ми е по-спокойно. Районът е център/Лазур/Братя Миладинови.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 130
добри отзиви съм чула за:

1.др.Пейчев/хомеопат/-0888 206 704

2.др.Калудова  845 008

3.др.Стоичкова  860 164

4.др.Димитрова/тази ,която завежда неонатологията/-0888 650 145

5.др.Ангелов   0888 313 513


Все още не съм ги посещавала и дано не ми се налага,но с някои съм говорила по тел. и бяхя много отзивчиви/№3 и №4/

# 5
  • Мнения: 644
Валентин Вълков /хомеопат/- успешно лекува алергии на бебета -0888302023

# 6
  • Мнения: 2 051
С доста резерви (заради придържането и към остарели схеми на захранване) мога да спомена д-р Благинова от Мед. център "Николай Чудотворец ( до 1-ва поликлиника). В друго отношение лекарката е ОК.
С още повече резерви по същата причина, а и защото основната и работа е на джипи, а не на педиатър - д-р Дралчева, 1-ва поликлиника.
Много добри лични впечатления, но само от два спорадични разговора имам от д-р Чолаков, работи в болницата, не съм чувала да има частен прием.
От Калудова съм разочарована, вярно, много е внимателна и окуражаваща, но се подразни от въпросите ми и от източниците ми на информация. Нищо конкретно не ми отговори, само общи приказки и не отидохме пак.
За Хрусанова имам един добър отзив, но от втора ръка, нито знам къде работи, нито нищо.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: GAL_Bs

4.др.Димитрова/тази ,която завежда неонатологията/-0888 650 145



И аз съм водила Мартин при нея - само веднъж ми се е налагало, направи ми много добро впечатление, вкл. и че обърна внимание на алергията му, не бърза с лекарствата. От други лекари тук нямам лични наблюдения.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
При Пейчев съм била и никога вече няма да стъпна при него.
Иначе съм доволна от др.Василева. Работи в Трета, но е специалист, а не ДжиПи. Винаги е в час с лекарсва, ваксини, нови заболявания, храни абе всичко. Само телефона и незнам. Аз щото и звъня у тях  Confused  Но ако се обадите в трета на централата ще ви свържат.

# 9
  • Мнения: 444
Аз съм доволна от д-р Димитрова! Веднага се отзовава ако има нещо и приема веднага, за разлика от Калудова, която няколко пъти или я нямаше или нямаше часове, последния път ме отряза и по личния си телефон! Две от приятелките ми си водят децата при Димитрова от малки и те ми я препоръчаха! Работи и със здравната каса, макар, че нашата лекарка е друга и ходим засега само на частен прием, сериозно се замислям за смяна!

# 10
# 11
  • Мнения: 48
Хиляди благодарности на д-р Ферфериева! Мили мами, отворете очите си за Хомеопатията преди да сте претровили децата си с лекарства. През последните 18месеца съм истински спокойна за здравето на детето си - знам, че има човек, който го познава както аз, който го чувства и обича майчински. Но това е решение, което не се взема лесно, затова ако още не сте готови препоръчвам ви д-р Димитрина Георгиева в ДКЦ1 - GP и педиатър - мила, отзивчива, запозната със състоянието на всеки пациент, и истински загрижена /нещо, което не се среща често при GP/, резервирана към назначаването на силни лекарства!

# 12
  • Мнения: 508
Къде по-то4но е кабинета на д-р Калудова?До малкото пазар4е ли/т.е. до Славейковото пазар4е/

# 13
  • Мнения: 59
Д-р Таня Димитрова - тел.0888 893 872  ДКЦ 1

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: arliin
Къде по-то4но е кабинета на д-р Калудова?До малкото пазар4е ли/т.е. до Славейковото пазар4е/


Да, до "Славейковото пазарче" се намира кабинета.

Общи условия

Активация на акаунт