Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 594 353
  • 2 583
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 142
Момичета, бихте ли ми препоръчали пулмолог или алерголог?
Малката е със съмнения за астма и трябва да я заведа при такъв специалист.
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 556
  • Мнения: 82
Здравейте мами,някоя от вас има ли кординатите на д-р Ферфериева - хомеопат.Ще се радвам и ако спотелите личните си впечатления от нея. Благодаря ви предварително!  bouquet

# 557
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Има тема за нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=341141.0, а телефона й е 833 745, за адреса попитай като се обадиш, че забравих на кой номер беше.

# 558
  • Мнения: 200
Здравейте мамита от Бургас!
Моля ви за координатите на добър логопед в града.
Необходим ми е за момченцето ми,което вече е на 3 годинки,а все още не иска да каже и 1 думичка..  Sad
Благодаря на всички ви!
newsm51
Йорданка Няголова тел: 0889238502


0888146460 ЕЛЕНА ПЕТРОВА - СИЛНО СЪМ ВПЕЧАТЛЕНА ОТ НЕЯ. ДЪЩЕРЯ МИ Я ОБОЖАВА. ПРЕПОРЪЧВАМ Я ОТ СЪРЦЕ.

# 559
  • Мнения: 5
Здравейте мами от Бургас!За първи път пиша във форума.След като 2 дена четох белия и черен списък реших да се включа и аз. Embarassed
Моето малко слънчице е на 2 год.От раждането до 1-та си годинка го водих при нашето GP,но не бях доволна...никога не го преглеждаше преди имунизация....,претупваше го на бързо като сме ходили...,не бях доволна.А между временно ходих и за мое успокоение и при доктор Калудова(мир на праха и).След това го преместих при доктор Борис Ангелов...от който искам да кажа ,4е съм много доволна.Миналата година-по коледа бяхме болни иаз,и малкия... след като му се обадих ни прие веднага(отвори кабинета заради нас) и това е само един от случаите.
Просто исках да го споделя с вас.  bouquet

# 560
  • Бургас
  • Мнения: 13
д-р Хрипсиме Каспарян Hug Това е нашата лекарка! Препоръчвам ви е от сърце!В много трудни моменти ни  е помагала!

# 561
  • Мнения: 770
Момичета интерисувам се от Д-р Праматарова някой ако може да ми даде някакви кординати и мнения!Как и колко струва прегледа при нея!?Работи ли със здравната каса?

# 562
  • Мнения: 995
Момичета интерисувам се от Д-р Праматарова някой ако може да ми даде някакви кординати и мнения!Как и колко струва прегледа при нея!?Работи ли със здравната каса?
Само две страници назад ще намериш координатите на Праматарова.

# 563
  • Мнения: 770
Катка видях ги, благодаря ти все пак!Интерисува ме също така как протича прегледа и за какво интервю става въпрос?Кои дни работи и часове ли се записват, часовете от днес за утре ли са?На място ли се взимат?Искам час по скоро да закарам малката при друг лекар, защото имам притеснения!

# 564
  • Мнения: 995
Обади се по телефона, за да ти каже кога може да ви види. Не помня да съм чакала с дни да ме приеме(ходихме мин. зима, не мисля да повтарям). Прегледа е около 20лв. Протича като всички други, зависи от оплакванията. Това за интервюто не го разбрах.
Позвъни утре и я питай лично каквото те интересува, аз само това знам Peace

# 565
  • Мнения: 200
Според мен Д-р Праматарова няма място в темата "Бял списък......" , бих я сложила в черния списък. Лежали сме в отделението и имам лични впечатления.  Може би за пациенти в частния и кабинет е различна, но и като специалист не бих я препоръчала. 

# 566
  • Мнения: 644
Здравейте момичета!
Интересувам се от очен лекар, който работи по здравна каса, че ме налегна един конюктивит, от който не мога да се отърва ве4е 5ти ден, а се мажа с 2ро лекарство ве4е от ли4ната предписано! За Кузнецов изключено да ме приеме утре, свободните му часове сигурно са за декември и т.н
Препоръчайте ми друг, моля ви!

# 567
  • Бургас
  • Мнения: 326
Здравейте! Има ли някой записан при д-р Караджова още от раждането. Говорих с нея да ни поеме след изписването. Интересува ме първото посещение в къщи след изписването заплаща ли се и колко?

# 568
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
не се заплаща!  Peace

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 326
 LaDiDa, много ти благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт