Физически или интелектуален труд предпочитате?

  • 3 446
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
Бях щангистка, поникна ми брада и смених - сега съм лекар.

Ама ако ме питаш по-добре да работиш това, за което имаш качества и ценз, а не баш това дето просто ти се иска. Щото аз може да предпочитам и певчески труд, а ти, не дай се Боже да искаш да работиш хирург....Дето има една приказка "Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто..."

# 16
  • Мнения: 673
 Мисля ,че в повечето случаи двата вида труд с взаимно свързани. То и за копане на дупки си трябва малко акъл ,нали?
  По професия съм гимназиален  учител , което предполага ,че се занимавам с интелектуален труд, но обичам и физическите натоварвания.

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Точно така, Имелда. С моята физика и да искам, не мога да свърша кой знае какво. На мен ми дай да седя и да мисля, мисля, мисля... Joy

# 18
  • Мнения: 1 938
Предпочитам да ги редувам.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 092
шопа казал:като ми се доработи ,седам и чекам да ми мине па тогава па ставам....

предпочитам интелектуалния/не казвам че ми се отдава 100%/ Whistling

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 18:31 от Пазя го въф тайна!

# 20
  • Мнения: 2 161
Физически.Искам да блъскам по потник като ненормална,да се стича пот по гърдите ми,косата ми да е накъдрена от влагата,отзад на тила и дънките да се опъват по бедрата ми,влажни от пот.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 623
И от двата по малко  Hug
Понякога се чуствам 300 пъти по-уморена,
когато цял ден съм си работила с главата  Crazy
Друг път обратното  Hug
Ето вчера например цял ден си прекопавах
новата градинка пред бъдещия ни дом, садих,
обирах боклуци и кучешки фъшкии, фасове,
шума и т.н. След това се чуствах прекрасно
само като погледнех каква красота се отвори  Hug
Днес обаче не ме питай с каква мускулна треска съм  ooooh!

# 22
  • Мнения: 2 407
И двете,но преобладава  интелектуалната.

# 23
  • Мнения: 25 571
Интелектуален. Да са живи и здрави бригадите навремето, отвратиха ме завинаги от всякаква физическа работа.
Но, ако се налага да е физически трудът ми, нека да е такъв, свързан с творчество. Няма нищо по-убийствено от мен от монотонната, еднообразна работа - например на поточна линия. Копането в градината е съвсем различно от копането на къра.  Peace

# 24
  • Мнения: 3 447
Физически.Искам да блъскам по потник като ненормална,да се стича пот по гърдите ми,косата ми да е накъдрена от влагата,отзад на тила и дънките да се опъват по бедрата ми,влажни от пот.
Да, и това всъщност да е фотосесия за MAX  Simple Smile

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Физически.Искам да блъскам по потник като ненормална,да се стича пот по гърдите ми,косата ми да е накъдрена от влагата,отзад на тила и дънките да се опъват по бедрата ми,влажни от пот.
Ще пиша на мъжа ти, да знаеш.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 161
Никой не ще да го казва,а мисли го всеки.

# 27
  • Мнения: 2 161
Физически.Искам да блъскам по потник като ненормална,да се стича пот по гърдите ми,косата ми да е накъдрена от влагата,отзад на тила и дънките да се опъват по бедрата ми,влажни от пот.
Ще пиша на мъжа ти, да знаеш.  Mr. Green

Той е точно зад влажният ми тил.

# 28
  • Мнения: 3 447
Физически.Искам да блъскам по потник като ненормална,да се стича пот по гърдите ми,косата ми да е накъдрена от влагата,отзад на тила и дънките да се опъват по бедрата ми,влажни от пот.
Ще пиша на мъжа ти, да знаеш.  Mr. Green

Ти що мислиш, че тя не му ги пише такива, я виж темата за виртуалния  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 161
Еми подгрявам си брака,бе.Не искам да пиша анонимно в ДиС.

Общи условия

Активация на акаунт