ябълково пюре + ?

  • 1 364
  • 13
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
от 25.02 ядем ябълково пюре на Хипп и мисля да включа още един плод или зеленчук се чудя обаче и какъв да е точно, две различни пюрета ли да купя смесено ли незнам, очаквам да ме насочите  newsm78

# 1
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
 Можеш да купиш ябълка+круша, ябълка+банан,ябълка+тиква,т.е.,няма проблем пюрето да е смесено,след като бебето вече е захранено с единият плод(зеленчук).Крушата се води разхлабващ плод,бананът запичащ.Честно казано,според мен е по-добре да продължиш с захранването след 6-я месец.

# 2
  • Мнения: 86
Можеш да купиш ябълка+круша, ябълка+банан,ябълка+тиква,т.е.,няма проблем пюрето да е смесено,след като бебето вече е захранено с единият плод(зеленчук).Крушата се води разхлабващ плод,бананът запичащ.Честно казано,според мен е по-добре да продължиш с захранването след 6-я месец.

Напълно съм съгласна!!! Аз захраних от 5-ти 6-ти месец.

# 3
  • Мнения: 9 973
ябълката се дава с много плодове-банан,круша,морков,тиква,........

# 4
  • София
  • Мнения: 5 707
Ябълка с круша е добър вариант  Peace
Може да е смесено тъй като вече си въвела единия плод Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Не смесвай плод със зеленчук обаче.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
С круша смесено е добър вариант.

# 7
  • Мнения: 195
смесено с круша е хубаво. дори и само круша и да ги редуваш за разнообразие и да ги смесваш

# 8
  • Мнения: 623
смесено с круша е хубаво. дори и само круша и да ги редуваш за разнообразие и да ги смесваш

 Peace И аз така процедирах.Основно ги хапвахме отделно, за да придобият различни вкусови възпрятия.
Ние харесваме ябълката на HIPP и круша на Нестле.
Имай предвид,че в крушата на HIPP има оризово нишесте, в тази на Нестле - гроздов сок.Тази на Гербер не е лоша за захранване, защото като съдържание е 100% круша.

# 9
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
взех ябълка с круша на Хип, после мисля да е ябълка с тиква, но ще видим няколко дена ще сме на това
 Hug

# 10
  • Мнения: 502
Не смесвай плод със зеленчук обаче.
А защо?Аз давах морков с ябълка и добре си го хапва.

# 11
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
и аз така захраних - първо с ябълка, после ябълка и круша  Peace

# 12
  • На черешата
  • Мнения: 8 393



  PeaceА не сте ли малки вече да ядете пюрета. newsm78

# 13
  • Мнения: 756
кькво да изчаква , тя вече е захранила -ябълката върви почти с всички плодове , не знам защо Блонди е реишила че не може да я смесваш със зеленчук.Аз направих пеушко с ябълка тиква и картоф и стана много вкусно именно заради ябълката, така че ти е нужно само въображение :

Общи условия

Активация на акаунт