Безвъглехидратна диета 3

  • 49 327
  • 840
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
                              smile3521  Безвъглехидратна диета част 3 smile3521


             Nature Sunny  На кратко:
Тази диета се състои от пълното изключване на въглехидратите от дневното меню. Поради тази причина диетата е пригодна за месоядните от нас , които нямат проблеми с приемането на месо и местна храна и по-конкретно с животинските протеини . Посредством тази диета се изчистват натрупаните мазнини в организма , а и няма да се чувствате гладни само 45 мин. след като сте си хапнали .
Пълният цикъл на диетата е 24 дена, като след това трябва непременно да направите почивка, ако искате отново да намалите още от теглото си . По време на тази диета не трябва да спазвате строго часове за хранене, нито пък брой хранения -това зависи само от вас – хранете се когато и както пожелаете в рамките на разрешените храни . Не забравяйте, че действието при всеки човек е различно, но за по-добри резултати съчетайте с физическа активност .


              Nature Sunny   Разрешени храни:
Това са всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини да приготвяте храната са разрешени освен панирането. Можете да консумирате: пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат соя), всички видове риби, включително и консервирани.
Другата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, прясно- кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, репички, спанак – всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. Освен месо можете да ядете яйца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които с приготвени без захар.

Салатите можете да приготвяте със сол, оцет, олио, пипер, но БЕЗ СОСОВЕ.
Можете да пиете кафе, чай и минерална вода условието е да не слагате захар или мед, ако подслаждате използвайте изкуствени подсладители. След шестия ден на диетата може да пиете по половин литър вино.


              Nature Sunny Забранени храни:
Хляб, картофи, брашно, ориз, грах, боб, галета, панирано месо, соя, тестени произведения, ядки, кренвирши. Всякакви видове запръжки, всички видове млечни произведения: мляко, сметана, сирене, кашкавал, топени и пушени сирена, масло, айран Също така кремове, маргарини, сладкиши, захар, шоколад, царевични пръчици, солети, сладоледи и НИКАКВИ ПЛОДОВЕ!

            Nature Sunny  Важно!!!
 Ако само един ден изядете едно малко парче хляб, чаша мляко или каквато и да е дреболия от забранените, която съдържа въглехидрат ще стопирате топенето на мазнините. Тогава независимо от вашето желание ще се наложи да започнете диетата отначало.

                            moresmile                                                      moresmile         

Можете да направите диетата в 2 цикъла по 24 дена, между които да има почивка от 2-3 седмици, през които е желателно да се храните разделно. След приключването на диетата се хранете поне 2 месеца разделно, за да задържите резултата. По време на самата диета трябва да приемате следните витамини и минерали: C, E, калций, магнезий (можете да пиете и мултивитамини). Когато достигнете желаното тегло прекратете диетата.

             yesyes Нещо за стимул: Всяка една от нас може да изглежда така с малко воля и подкрепа

                                                           
                                                              HugУ HugС HugП HugЕ HugХ Hug

# 1
  • Мнения: 179
Аз се записвам само, но нали сега съм на разделното, почвам втората седмица, от другия понеделник съм отново в редиците с втория цикъл
Засега си задържам кг, което много ме радва, само един път прегреших, т.е не ядох разделно, на 8 март една малка пица , е поне беше с ръжен блат Simple Smile
Успех на всички , на 17/03 отново съм с Вас!

# 2
sky*****Поздравления за новата темичка! Ти докъде стигана с диетата?
Аз, както знаете приключих с двата цикъла, но редовно ви посещавам. В момента пробвам т. нар. " Въглехидратно редуване". Засега ми е втория ден без въглехидрати, но предполагам, че резултата ще дойде малко по-късно. Непременно ще ви пиша.
Успех на всички!!! Пожелавам ви много свалени кг!!!  bouquet

# 3
  • Мнения: 26
ООО МНОГО ХУБАВО НАПРАВЕНА ТЕМА,БРАВООО SKY!
Момичета и аз сам с вас..Днес ми е 2 ден,искам да свалила 10 килограма..Сте следа темата.УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

# 4
  • София
  • Мнения: 593
Куку днес ми е шести ден от втория цикъл още няма резултати няма да се отказвам Peace
Успех на всички Hug

# 5
  • Мнения: 4 578
и аз се записвам с хубата темичка
резултата при мен е от 1 .02 до 10 .03 - 5 кг
като 15 дни бях  на  тази диета , сега съм на разделно
и ще направя още един цикъл като дойде сезона на салатките Hug

# 6
  • Мнения: 1 187
Привет момичета! Записвам се и започвам от 15-ти! Peace

Успех на всички безвъглехидратни мацки! Wink

# 7
  • Лом
  • Мнения: 235
Здравейте и от мен .От 15.03 съм с вас.Сега съм на разделно и след това започвам втория тур.Дано е по-успешен от първия ,въпреки че до сега каквото и да съм пробвала не съм постигала такива резултати-минус 5 кг.Ура!Имам да се стопявам още многоооооооооо.  bouquet

# 8
  • Лом
  • Мнения: 235
sky***** стимулът е много насърчаващ,но май е непостижима мечта-поне за мен.Трябва да сваля 40 кг. newsm78 Joy

# 9
  • Мнения: 485
sky***** стимулът е много насърчаващ,но май е непостижима мечта-поне за мен.Трябва да сваля 40 кг. newsm78 Joy
Ей, мацонко, я се стегни smile3513. Такива като ги говориш доникъде няма да стигнеш.. ignore2.... Ще успееш много ясно, само трябва да вярваш и ще успееш newsm26. Подкрепата я имаш само малко дисциплина и резултатите сами ще дойдат newsm68. Е, може и по-бавно но пък е сигурно newsm10. Защо не си купиш и чай за отслабване newsm78. Една моя позната смъкна 4 кг  само като го пиеше, и си ядеше както обикновено. Защо не го комбинираш с диетката , а  food010 Ще даде резултат гарантирам, но трябав постоянство yes?

# 10
  • Лом
  • Мнения: 235
Благодаря за подкрепата. newsm44 Сега въртях колелото-20 мин.  newsm39 За сега толкоз ,че е доста уморително.Няма да се откажа. Ще докладвам за резултати .

# 11
  • Мнения: 485
Благодаря за подкрепата. newsm44 Сега въртях колелото-20 мин.  newsm39 За сега толкоз ,че е доста уморително.Няма да се откажа. Ще докладвам за резултати .
Hug  bouquet

# 12
  • Лом
  • Мнения: 235
 smile3525     Отивам да пия кафе.       След това се впускам в пазаруване,че утре голямото ми момченце  има     newsm59      -става на 9 год.

# 13
  • Мнения: 485
smile3525     Отивам да пия кафе.       След това се впускам в пазаруване,че утре голямото ми момченце  има     newsm59      -става на 9 год.
Мила, да ти е жива и здрава душичката и да те радва винаги с усмивка  bouquet

# 14
  • Мнения: 147
Записвам се и аз ....сигурна сум в резултата от тази диета ...майка ми - 7 кг /от толкова имаше нужда/ , приятел на мъжа ми 40кг..мой братовчеди мъж и жена - с по 20 кг....аз се каня от 2години ..., но обожавам мляко с нес кафе и капучино ....както и всички видове сирена и кашкавали ...това ми е проблема ...но май , тук ще ме мотивирате...

Общи условия

Активация на акаунт