Как се обличате за разходка с детето?

  • 4 328
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 180
Така, че да се чувствам удобно - обикновено с дънки, спортни обувки. Умирам си от смях в парка, като видя някоя майка, накекерчена на 10 см токове, висящи бижута се оплитат в близкия храст, в пясъка се валя безценно кожено палто, а тя си пази ноктопластиката... Joy

# 16
  • Мнения: 1 432
Така, че да се чувствам удобно - обикновено с дънки, спортни обувки. Умирам си от смях в парка, като видя някоя майка, накекерчена на 10 см токове, висящи бижута се оплитат в близкия храст, в пясъка се валя безценно кожено палто, а тя си пази ноктопластиката... Joy

Че има ли такива???  #Crazy
Аз на близката площадка ходя с анцуг или дънки с горница на анцуг , придружени с маратонки.  Sunglasses . Когато ще се показваме пред пове4е хора се пообли4ам , гримирам ,правя си косата /бижута винаги имам ,не ми пречат /. Обикновено ходя с поли под коляното и ботухи с равна подметка  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 1 802
Ако разходката е около нас или в парка със анцуг или дънки, маратонки. Ако ще е по далеч от нас се обличам по елегантно и евентуално (ако имам настроение) може да се барна със токове. Иначе със по ниски обувки  Peace

# 18
  • Мнения: 865
Аз маратонки и спортен екип нося само във фитнеса.
Живея в центъра и маршрута ми на разходки е по централните улици.Съобразявам облеклото си с това.Това не означава обаче ,че съм с 10 см.ток и мини пола!Имам нужното самоуважение и не излизам от къщи с мърляви дрехи/от вчерашната разходка например/,несресана коса и прашни обувки.Спазвам същото и за децата си.

# 19
  • Мнения: 1 027
Винаги, когато съм с детето излизам с маратонки, спортни обувки или ботуши с равна подметка, анцузи, дънки и спортни панталони, тениски, блузи и т.н. Това не означава, че и така не можеш да изглеждаш добре  Wink

Така, че да се чувствам удобно - обикновено с дънки, спортни обувки. Умирам си от смях в парка, като видя някоя майка, накекерчена на 10 см токове, висящи бижута се оплитат в близкия храст, в пясъка се валя безценно кожено палто, а тя си пази ноктопластиката... Joy

Че има ли такива???  #Crazy


Има, има и е страшно смешно отстрани  hahaha Излезнали да си разходят дрехите и да се покажат, а не да си разходят детето  Mr. Green

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Дънки или панталон и ниски обувки, няма друга опция за мен.
Лятото- пола или рокля слагам понякога, но задължително са дълги, че да не ми лъсва задника, когато се наведа за нещо, което е изтървало детето например.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 891
Обличам се удобно,с дънки,или анцунг и ниски обувки или маратонки.

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
На мен са ми смешни майки с мноооого къси поли, огромни деколтета и висок ток, които ги е страх да се наведът към прохождащото си дете - сакън да не лъсне Д...то  Whistling

На разходки гледам да ми е удобно и комфортно, защото при отиване в парка извървявам поне 10км. Веднъж сложих обувки с 4см ток и после се мразех  Close
Обличам дънки с блуза и ниски обувки, или панталон и туника и отново ниски обувки.
Когато искам да съм на висок ток и секси дрешки, излизам на вечеря сама с мъжа ми.

# 23
  • Мнения: 1 666
Удобно! С дънки в повечето случаи, през лятото и с пола или рокля, но с дължини позволяващи навеждане, клякане и бягане. По принцип не нося високи токове, така че това не ми е приоритет.

# 24
  • Мнения: 1 599
И аз така... обличах се винаги с панталон и високи токове... но след като не стана така да разхождам малкия... ходих и си купих дънки... (понеже до тогава не носех ) . Иначе според зависи от сезона... обличам дънки и блуза... анцунг... или къси панталонки... нещо което ще ми е удобно...

# 25
  • Мнения: 290
Аз пък имам само делово болекло. Покрай работата ми почти всички дрехи са ми такива.
Имам и анцунг, но той е за вкъщи или за крос в морската градина.
Гледам повечето майки са със спортни облекла.
Незнам как ще се пречупя, да зарежа елегантното облекло и да хукна по анцунг, особено като напълнея след раждането.
Но пък и да бутам количка с делово облекло пак изобщо не ми се вързва.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Но пък и да бутам количка с делово облекло пак изобщо не ми се вързва.

Аха, на мен това винаги ми е било леко смешно. Разбирам, че има жени, които носят предимно такива дрехи, но пък една жена трябва е гъвкава по отношение на дрехите- ако няма дънки, да си купи  Laughing

# 27
  • Мнения: 130
Това с лъсването на задника не съм го гледала сигурно е смешничко....иначе на всеки различно му е удобно.Аз не мога да ходя на токчета нито на разходки нито на барове майка ми обаче не може да ходи с равни пометки,ходя на на токове 2-3 в годината,навик.Анцунга  също не ми е  на сърце.С него само в гората ,за риба и на село.

# 28
  • София
  • Мнения: 518
Ако разходката е около нас или в парка със анцуг или дънки, маратонки. Ако ще е по далеч от нас се обличам по елегантно и евентуално (ако имам настроение) може да се барна със токове. Иначе със по ниски обувки  Peace

Peace

# 29
  • Мнения: 266
По принцип аз не обичам да ходя на високи токчета и с къси поли.Моят стил е спортно елегантен.С дънки и маратонки се чувствам най-добре

Общи условия

Активация на акаунт