кога започва да личи?

  • 30 437
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 303
Кога започва да се забелязва ,че корема нараства??

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
При мен към края на третия месец се появи леко коремче,а сега вече не мога да си нося дънките.

# 2
  • Мнения: 1 581
За тебе по-рано, но за околните пети, даже шести месец  Laughing

# 3
  • Мнения: 7 186
Ти ще започнеш да си го забелязваш от рано,че нараства по малко,но когато си с дрехи няма да си личи.Аз в момента съм в петия и не си личи,когато съм облечена,ходя си още със старите дънки,само дето разкопчавам по някое копче,ама да видим докога ще е така Confused .

# 4
  • София
  • Мнения: 39 717
при мен към 4тия, започнах да качвам усилено в началото на 7мия

# 5
  • Мнения: 919
До преди една седмица никой не вярваше ,че съм бременна.Сега,ако облека широка тениска, пак няма да се разбере.
Имам колежка,която е с един месец пред мен,но през цялата бременност изглежда сякаш ще роди утре.Явно зависи от ръст,тегло и естествено от апетита.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 1 184
На мен започна да ми личи още в 3 месец Бях качила 2 килограма, но те се трупнаха точно на корема Има и нещо друго- когато има многоплодна бременност или увеличени околоплодни води ( както беше в моя случай)  корема изглежда по- голям Аз всредата на 6 месец имах обиколка на корема като за 9-ти Всъщност така ми откриха многоводието

# 7
  • Мнения: 129
Kum 5-tiq ili 6-tiq po4na da se zabelqzva ot okolnite, ina4e kum kraq na 4 zapo4nah da puskam leko korem4e, no ne se zabelqzva ot drehite,samo ti si go use6ta6.Do 4-tiq mes bqh ka4ila samo 1 kg, a posle 4 kg. za 1 mesec, posledniq mesec pak sum dignala samo s 1-2 kila. Abe stranna rabota.
A dopredi 2-3 sedmici (sega sum v 24 g.s) i az si noseh starite dunki samo 4e razkop4ani.

# 8
  • Мнения: 3 562
При мен в 5-тия месец  Laughing
Преди това една клиентка ме питаше "Ама ти да не си се объркала?" Imp

# 9
  • Мнения: 5 468
На мен взе да ми личи от 4-5 месец...
И още ми личи!!! Mr. Green  #Silly

# 10
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Цитат на: new*
На мен взе да ми личи от 4-5 месец...
И още ми личи!!! Mr. Green  #Silly

 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 479
Според мен много си зависи от фигурата - аз съм слаба по принцип,но и по време на бременноста растях основно на корем.Не бях сигурна дали ми личи вече,докато в 4 месец един колега,който не беше чул за бебето,ме попита дали не съм хапнала повечко въпросната вечер  Simple Smile ,а 2 месеца по късно вече ме питаха скоро ли ми е термина Shocked

# 12
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Ми зависи и какво разбираш под "личи"  Bulb
На мен примерно коремчето ми растеше мъничко, въпреки, че бебчо си е в нормите. Аз Grinning  цяла зима ходех добре екипирана и никой от околните, който не знаеше за факта, не ме е разкноспирирал. Едва сега - в средата, че чак към края на 7ми месец вече ми личи, ама и дрешките са по-малко.
Та според мен много зависи с какво ходиш облечена и естествено - от структурата и качените килограми  Wink  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 1 402
При мен към 5-ия месец .... тогава си купих първите дрехи за бремменни мами  Laughing

# 14
  • Мнения: 463
Аз мисля,4е при всеки е по скоро индивидуално,при мен запо4на да ми се о4ертава корем4е още около края на 3-тия месец,оба4е,ако ходех с широки дрехи не се забелязваше 4ак до на4алото на 5-тия:wink: оба4е сега като си гледам снимките от 4-ти месец,като нищо можеш да ме объркаш с преяла Wink
само да добавя,собствената ми майка,докато била бременна с мен,родителите и не забелязали 4ак като станала в 6-тия месец,и то защото някой им подсказал ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт