Има ли свестни джипита в България?

  • 4 125
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Нуждая се от свестно джипи. Нормално. Човешко същество, не машина за пари. Състрадателно към болката, а не арогантно. Моля, кажете, има ли такива?

В белият списък има всякакви други доктори, но за съжаление, за да стигнеш до тях трябва да минеш през звеното джипи, а ако там нещата ако са изгнили...

# 1
  • Мнения: 14 133
Има, все още.  Peace Пиши за кое населено място става въпрос, за да се включат с мнения момичетата, живеещи в него.

# 2
  • Мнения: 30
Ще те разочаровам, но мисля че няма. Моя опит сочи, че всички лични лекари са администратори и интересчии!Надявам се да намериш своето изключение.Ще се радвам някой да ме обори в противното и да ми върне доверието в личните лекари!!!

# 3
Аз съм от Горна Оряховица и мога да кажа само хубави неща за моят личен лекар - д-р Диана Даскалова. Познавам я още от преди 15г., в началото беше само педиатър, а в последствие стана джипи. При нея има толкова много пациенти, че чак не знам как ги помни, е не съм сигурна дали помни всичките, но поне моето семейство го познава, дори по телефона като и обясня се сеща коя съм, знае за проблемите които имам, сега ми предстои раждане и естествено бебчо ще го запишем при нея.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 966
Да, има свестни джипита. Аз съм от Варна и съм много доволна от личния си лекар. Въпреки, че не е педиатър и двете ми деца са записани при него и винаги ми е давал много точна информация и лечение за всичко. Дори когато синът ми беше малък и се беше разболял за първи път, като му се обадих той каза, че в момента не е в града и ме прати при негова колежка, която като отидохме беше предупредена за нас. След завръщането му в града /това след 2 дена/ ми се обади лично в къщи за да ме попита дали сме добре, дали нещо ме притеснява и дали искам да дойде за да прегледа детето. Това ви го разказах само за да придобиете представа за какво джипи става въпрос. Много съм доволна. Не съм имала проблеми и с направления когато това е било необходимо. Пожелавам на всички да имат такова джипи, каквото имаме ние.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 603
Моето е свестно.
За кой град иде реч и кой квартал ?

# 6
  • Мнения: 1 877
И аз се интересувам за такова джипи от 17 ДКЦ-София...

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
И нашата педиатърка / и на мен ми е лична лекарка/ е чудесна. Работи в Младост.

# 8
  • Мнения: 1 877
Побут...,че чакам отзиви за 17 ДКЦ

# 9
  • Мнения: 1 877
Явно няма свестни такива....

# 10
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Има все още.
Нашата е свестна - работи в 25- то ДКЦ.
Казва се Катя Иванова.   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 1 603
Мойто JP е много свестен, но работи в 12-та п-ка в Люлин /избрах си го, докато живеех при нашите/ и ако ми потрябва нещо - талон например, предпочитам да си платя 20 лв. за преглед, отколкото да се разходя до там, защото сега живея на другия край на града. То, не че ходя за талон по-често от веднъж на 3-5 години, но ако някой сподели отзиви за 17-та или 22-ра п-ка и аз ще съм благодарна.

# 12
  • Мнения: 1 877
Supi4ka,ние до миналата пролет бяхме при Караколева в 17-та.Добър специалист е,ама малко е джаста-праста. И няма добри хигиенни навици.Давам пример - идва при новородено и не си измива ръцете...направо ужас!!! А пък и винаги при нея е фраш от народ и трябва да чакаш за преглед.Та сега се чудя,дали да се връщам отново при нея или да избирам друг?

# 13
  • Мнения: 2 731
Май не Tired .

# 14
  • Мнения: 9 814
Има разбира се. Моят е такъв.

Общи условия

Активация на акаунт