Мънички са МАЙчетата наши, но с юмручета юнашки.(21 тема)

  • 14 321
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 147
Запис и от мен. Ама че сте бързанки - два дена без компютър и два дена четене после Laughing.

# 31
  • София
  • Мнения: 376
Привет и от нас Hug, докато ви изчета, нали цял ден скитам по улиците  Mr. Green ама бая се изморих и доста работа си свърших Wink
Браво на Мушморочето за новата темичка Peace, айде отивам да си полегна, че кокалите ме болят Tired

# 32
  • Мнения: 572
Здравеъте и от мен! Немога да ви смогна с четенето!
Днес ми се разказа играта, след лекцията отидох да си гледам племеницата и седяхме на вън около 2 часа, че си забравих ключовете! Сега все едно съм копала картофи на нивата!
Намам думи да опиша колко се радвам на темата от Мушморече, как то винаги!
Отивам да спя! А нощеска ще плета  хихихихихии smile3508

# 33
  • Мнения: 16
здравейте мами

как сте с апетита?
аз съм напрекъснато гладна за нещо , не се разбирам, вместо да намалява аз искам да ям повече и от преди.
и то торти и бонбони.

и аз съм с болки в кокалите от 2 дни.ужасно е не мога да спя понякога / последните 2 дни/.Забелязох че повече ме боли ако през деня съм ходила много
или чистила и такива неща.болят ме бедрата/външната страна/  и срамната кост и хрущялите между краката
когато лежа си слагам една възглавница между краката и така бедрата не ме болят наистина облекчава.ако имате възглавница за бременни още по добре.
и вече мисля да огранича меткането по улиците защото започнах да се уморявам.

за козметиката - аз незнам защо се мажат бебетата със зехтин при наличието на толкова много козметики които са в пъти по за предпочитане пред олио и дори по натурални.
даже си мисля че зехтина по натоварва кожата с мазнината си - но все пак не съм майка да знам просто така си мисля.

желая ви приятна вечер

# 34
  • Мнения: 30
Здрасти мацки,

Вижте на какво попаднах и ми се прииска да го споделя  Joy



Сори за спама ...ама ми стана много смешно  Mr. Green
П.С. Благодарности за темичката! А сега отивам да ви дочитам, че много пишете...

# 35
  • Варна
  • Мнения: 903
Благодарско за темата Hug Hug Hug
Тъкмо се върнах от пазар с варненки-бремелинки, но за съжаление изпуснах веселата част. Ух, че интересно и други да са на моята вълнааа....
morten, Това няма да го показвам на съпружеското тяло, току виж го разпечатал и си го попълва от време на време... Laughing
exence, някъде пишеше, че с напредването на бременността отклоненията от ехографа ( в смисъл на гестационни седмици) ставали по-големи. Те и мен ме пращат от време на време в април Party

# 36
Привет и от мен, мале големи сте бързаци, толкова много сте писали , че не мога да ви изчета!!! Simple Smile Сега времето като се постопли и аз гледам да съм  на вън по разходки и нямах много време да седна да ви чета пък камо ли да драсна, ама вие го правите и заради мен Simple Smile
Аз другата седмица съм на ЖК и се надявам този път да си видя бебчето. Говорих с моя лекар,че искам да раждам при него в окръжна, но се разбрахме да се разберем подробно април месец, че за сега е още рано.
Инъче какво да ви кажа и аз вече си имам техники за ставане от леглото и взе бебето доста да натежава Simple Smile
Варнеските мами пишете как е минало днес пазаруването,че аз ви изтървах този път инъче щях да дойда, как са цените в този магазин и кога пак ще ходите?
Това е за сега. До скоро!!!

# 37
  • Перник
  • Мнения: 211
Здравейте пак! Simple Smile
Понеже зная, че всяка болница си има свои изисквания, знаете ли какво точно искат при постъпване за раждане в МД - София? newsm78 започнах да си приготвям багажа и съм в голяма чуденка...
Предварително ви благодаря! Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 186
mona-bonbona- в четвъртък е ден  на отворените  врати  и тука  от форума  с няколко мами  ще  ходиме  в  МАЙЧИН ДОМ на ОГЛЕД Simple Smile
ако имаш възможност  заповядай,от 14 часа ще  е Hug

# 39
  • Мнения: 27
Здравейте мамчета аз минавам само да се запиша в новата тема и започвам да ви чета че пак сте изписали света.Утре ще се похваля за нашите покупки и да ви разпитам за някой неща мамите който вече са раждали.Лека вечер.

# 40
  • Мнения: 84
Охооооо,аз пак закъснях с записа на новата тема.

Поне сега съм на 2-ра страница,а на миналата на 3-та

mona-bonbona за багажа си вземи-
тоалетни принадлежности,

за хранене-чаша,вилица,лъжица

за бебчо-памперси,мокри кърпи

за теб-бельо,превръзки,лигнин,еднократни гащи,интимен сапун,ако си със СЕКЦИО си купи лепенки за операцията(превръзки)който се слагат върху раната и може да се къпеш с тях,нощници с копчета отпред за да кърмиш-2 бр,ако се изцапа нещо,ако си миеш косата там всичко което ти е нужно,кърпи,хавлия,чехли,джапанки

ПОМПА ЗА КЪРМАТА!!!!,някой взимат залъгалка за бебчо,ръкавички за да не се дере
друго не се сещам

Наистина голяма чанта,ще стане

Скрежанка ,колко струва колана за корема?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 175
Здрасти,хубава разходка си направихме днес Hug
Вижте този списък а новородено - май най-много ми хареса:
http://www.piggyshouse.com/bg/obshtspisak/

# 42
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Хелиана, мерси за списъка.Повече ми допада от другите Peace
Много съм доволна от дешния пазарен ден Hug накупих си доста неща - одеалце, пеленка, хавлия за бебето, бодита (къс, дълъг ръкав и потник) ритаки с жилетка, едно котюмче, 2 гащеризончета.
После ще ги снимам  Grinning

# 43
  • Мнения: 517
Запис и от мен  Simple Smile
Днес Забелязах, че стриите са се увеличили, въпреки всички мои старания  Sad Сестрата в лекарския кабинет каза, че не било толкова Зле при и било неизбежно при близнаци. Е, Здраве да е... Поне мушмороците са добре  Party

# 44
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте и от нас!

Днес док много ми се радва! Била съм му единствената пациентка дето всичко й е наред и почти от нищо не се оплаква! hahaha

За месец и половина съм сложила 2 кг, което си е просто екстра. Пита ме дали не съм на някаква диета! hahaha

Каза ми също, че няма абсорлютно никакви предпоставки да се налага да раждам със секцио! Напомних му изрично за високия диоптър, той каза, че няма от какво да се притеснявам! И съм толкова щастлива от тая новина! Joy  newsm44

Следващия път ще говорим повече за раждането и ще ми оправят там за болничните листи и дето ще излизам в майчинство!

Почвам пак да пия витаминките задето се чувствам така отпаднала. Бебото е добре! Доста е пораснал. Сърдечните му тонове са екстра!  Heart Eyes Пупу, да не ни е уроки!

oncheto, купих си го за 26 лв. от Кочинката (така викам на Piggy's House). Но е само колан, няма такова дето да ти държи цялото шкембе. Имаше и цели де, но на мен не ми трябва, защото не ми е много голям корема, само ми тежи.

Айде, стига съм дрънкала!

Общи условия

Активация на акаунт