ЛюБИМАта куХНЯ преОБразИ и на МЪжа чеРПака Ти врЪЧи

  • 45 417
  • 321
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
ПРОСторНИ, наШи ЛЮБими КУХНИ - 6-та теМА
..... ПреКРАсни и удОБни куХНИ.....5-та темА
КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ
ТрЕТА кухНЕНСка, обРАЗоватеЛНА
ВтоРА кухНЕНска теМа
тУК Е първата темичка


...това са снимки, на всички предоставили кухните си за разглеждане Wink


жълто оранжева Гея , синя yanitaдърво от Divana , бяла Мalenna, беличка Никол, бежаво - кафева гама на ice , голяма ванилийка на ДесиХ2,
мъничка на Мари-ана,тъмно кафяв нюанс на Petranka, кафяво от Lennie, леко тюркоазен шрифт на tilievatilieva 2,
съчитание с жълто на eveto , кафявото на bobi78, синьо кафявото на vanyia, бялоооо с ani metcalf, ani metcalf 2, млечно жълто на Лекси, новогодишна medunka, сиво - оранжева на bubito, оранжево сива и на Nassy Z, беж с венге от barfly,
синьо + беж на soft, спортна кухня на Butterfly, 1, 2, 3 на foti, HOME SWEET HOME на kalina na kayo, класика от ХулигАнче,
малка, спретна от envia, КуФня Лилита, кяфявото на very , гордостта на Jeni_Madj, прасковката elfljo, в дърво от De4i, странно синьо на Sig,
вишновка от Sun, в тъмно от ro6ko, отровно зелено от Асинка, жълтото пате на Джемма, една кухня от tumbavw, ikaia - ikaia, Мура, кафява гама от Evgenia* , оранжево - жълтичката на v.ivanova, класика от givka, оранж от Еми, една красива от teo7777, sona, от кошничка 1, 2, пастелна кухня от Doret, венге и MINA77, Радваща се на кухня цвят череша eveto, Патешко жълто наmiramar, дърво от de4i ,
кафяв нюанс от dunaika,
светло - тъмна кухня на TAKW,
свежест от Petинка,
беж - кафяво Kleos , poli_, жълто - синьо на nadi_mishi , просторна, червена кухничка на cydonia, оранжево от vihra, кафяво + оранжево +Гуш, топли нюанси на valeto, дърво от коТето, беличка на Mam4e Bandit, тюркоаз на Brembrem,
кафяво - кафявото etia*, бяло и , венге от rozaly, кафяв нюанс от tossy, Anichka 1 ,
Anichka 2 , патладжан от Maris , синичкото на mania4ka , красив нюанс на оранжево от mancheto , стилен махагон с кармазЪ червено на yoanka, бяло с кафяво от ria,
тъмно, тъмно от Чародейка, дърво + жълто = mentolka,
1, 2, 3, 4 от Миши-06, синьо с беж на Vania_84, интересно предложение на ov4eva,
ov4eva 2, Сасано 1, Сасано 2, Сасано 2, обширната кухня на mew, хубаво кафявко от viliandar, бежова кухня на veselina_s_p, 2, 3, 4, друг беж на KOTE,
венге + червения плот от приятели на Emiliika , черно бяла класика на
dimitrina73
, 2,
3, интересна кухня от SkyBlue, без - беж rivalka, бяло - черна кухня на miki3, червено, черното Mon_cher, нюанси на сивото от ®, 2, 3,
отровно синьо с жълто на TIHA VODA, 2, 3, 4, червено с венге на Risha,
портокалова кухничка на milan.sis, три цвята в кухнята на Dame, червено, червено от HeYkpoTиМА, 2, красивото бяло - червено на milix, кафявото на violet, бежово на luda, вишневко от Чаено момиче, уютно местенце от приятелка на soniakraleva, розовичето на Mimi_Teneva, в бежови краски от aunt Ogg, бяла принцеса на dani$ , жълта крука на Gwen, натурален дъб на ellian,
red wood zigizagi
беж + венге от Олександра, Tedi_V кафяво с беж
беж и оранж на ВАЛЕ,
спретната кухничка на КатКа 1, 2,3
оранжЕВо дихание на мама емили, спретнАТА кухНИчка на elenachakarova
1, 2 и 3 и избЕЛен дъб от АКси,светЛИна в кухНята на rosiel, сиВО, сиВото на Kally

Кухненски материал

ПДЧ - Плоча от дървесни частици /талашит/. Известно е прилагането на формалдехидни смоли като свързващи вещества при тях, макар, че в много страни е забранено. Внимавайте с некоректни производители. Днес се произвеждат плочи от дървесни частици от така наречения Клас Е 1, които се считат за безопасни. Плочите от Клас Е 2 отделят по-голямо количество свободен формалдехид и се използват само с допълнително повърхностно покритие.
 
МДФ - от Medium Density Fiberboard - плоскости съставени от дървесни влакна, споени под високо налягане със специални смоли. Добра влагоустойчивост.

Фирма за интериорни врати

Варна -  Дорис - ул.Марин Дринов (до медицинския университет) - тел.610-979

Механизми, аксесоари и материали за кухня

Тека
Булфурнир
ДИКАМ Д
Бланко
ВРВ ДИЗАЙН
Италтерм
КЕНТ ИМПЕКС
Мебели инфо
Viva
Магнолия
Como


Кухненски плотове


Кухненски, работни плотове
Кухненски, работни плотове
Salex


Кухненско обзавеждане

mebel-m
Порталът на българските потребите на мебели
Rapidgroup
Интериор 46
Никром Мебел
Stefanystyle
Negova Style
Casa Design
Лабиринт
BMD furniture (Пазарджик) - изработка на маси, столове - интериор BMD furniture
ТЕКА - Малкия свят на мебелиста
Италиански мебели от record-bg
Технически мрамор
Mебелна фабрика Лем комерс
Жилищно обзавеждане
Обзавеждане на дома
RСтил


Програми за За лесно създаване на 3D цветен модел на мечтаната кухня

ALNO AG Kitchen Planner, немски, английски езици
Kichendraw


Пердета за кухня

1,2, 3, 4, 5, 6 от Спаска


фирма РОСИ - складове за дървен материал и разкрой аксесоари от метални изделия и др.


Домакински електроуреди

BOSCH
БЪЛГАРСКИЯТ САЙТ ЗА МАРКОВА ЕЛЕКТРОНИКА

Интериорен Дизайн и Архитектура


Маси и столове за хранене

The best furniture
Интерседа

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 19:02 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 1
  • Мнения: 7 430
...сложих само 4 нови линка, след бързото прехвърляне на старата тема  Wink понеже МирО преинсталира УинЧо и сега не мога да си намеря папката  Confused
Надявам се не съм пропуснала никой Wink

Ати, видях, че в предходната тема ме питаш за цвета на спалнята....но...още не сме купили  Money
Иначе ми се иска да е нещо от желязо  Thinking и да има къде да връзвам М-то с белезниците ако не иска да готВИ Mr. Green

Росиел, много слънчева кухня Peace

# 2
  • Русе
  • Мнения: 7 764
Първа  bowuu
Дидка, както винаги поздравления   bouquet

В четвъртък ще бъде готов проекта за кухнята.Обещавам да го предоставя за обсъждане.Това ще представлява долу-горе.

http://www.interior46.com/index.html?p=catalog&s=1&m=boleroD2&l=bg

# 3
  • Мнения: 22 371
Ето ме,набърквам се в новата тема. Sunglasses

# 4
  • Мнения: 7 430
Ето ме,набърквам се в новата тема. Sunglasses

БЕз теб не можем  Hug

eli_dechkin, хубав проект - а цветове такива ли ще са Thinking

# 5
  • Русе
  • Мнения: 7 764
Чудя се още какви ще са цветовете.Кухнята  и хола са едно помещение и един познат ще ни прави проект на цялото помещение.Харесала съм   това  за хола и трябва да се съобразя с цветовете. Умуваме още. newsm78

А въпросната фирма ни прави проектта за кухнята заради цената.
Барплотта ще е наполовина широк от снимката т.е. 30 см. / дълбочина/.Тия тръби в края му няма да ги има.
На срещуположната стена в края ще е хладилника /вграден/ а до него фурната, но ще е  по-високо сложена.Котлоните си остават там, както и мивката. До нея съдомиялната

# 6
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Хайде и едно местенце и за мен в новата темичка!
Браво на Дидка, както винаги перфектна   bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Хайде и аз в кюпа.Дидка  .

# 8
  • Мнения: 1 712
И аз в новата тема.Не е за изпускане.
Дидка и от мен  smile3501 newsm51

# 9
  • София
  • Мнения: 642
 smile3523
и аз тук....

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Не мог да не се запиша Simple Smile
Надявам се вече в тази тема и  аз да публикувам новата си кухня.Сега отивам да видя мъжете какво творят,че от одевечукат и разпиляват кабели и тръби  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 22 371
Чудя се още какви ще са цветовете.Кухнята  и хола са едно помещение и един познат ще ни прави проект на цялото помещение.Харесала съм   това  за хола и трябва да се съобразя с цветовете. Умуваме още. newsm78

А въпросната фирма ни прави проектта за кухнята заради цената.
Барплотта ще е наполовина широк от снимката т.е. 30 см. / дълбочина/.Тия тръби в края му няма да ги има.
На срещуположната стена в края ще е хладилника /вграден/ а до него фурната, но ще е  по-високо сложена.Котлоните си остават там, както и мивката. До нея съдомиялната
Направи си корпусите тъмен орех,много добре стои и за кухня.Ако направиш втратичките светли,може да направиш светла кухня.Има много варианти.

# 12
  • Мнения: 9 892
ъх, аз ще правя светла кухня - бреза, с няколко убиточервени вратички за акцент и плот от червен гранит  ooooh!

елидечкин, каква цена очакваш за кухнята?

моля ви се, някой виждал ли е наживо плот от два котлона комбинация - електрически и газов?

# 13
  • Русе
  • Мнения: 7 764
тити, в четвъртък ще знам цената на кухнята.
И аз търся такава комбинация за котлони.Тия дни ще проверя на Горение дали има, че всички уреди ще са тази марка.Ако не, ще вземем два газови.
Деси, на мен този цвят (като в сайта) ми харесва.Може и със светли вратички.Но тогава секцията за хола какъв цвят да е  newsm78
Голяма чуденка за тия цветове  ooooh! и затова ще ни правят проект за цялото помещение.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 780


моля ви се, някой виждал ли е наживо плот от два котлона комбинация - електрически и газов?

На Елдоминвест съм виждала, виж в сайта им.

Общи условия

Активация на акаунт