Тази манекенка не Ви ли се струва"поправена"?

  • 10 492
  • 215
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Само на мен ли ми се струва или тази манекенка на Манго си е  пълничка?
http://images24.snimka.bg/005347955.jpg
Какво стана с налагания ни години наред модел на слаби девойчета?

# 1
  • Мнения: 2 897
Не мога да преценя Thinking Но и да е по-закръглена,какво от това?

# 2
  • Мнения: 4 496
На мен ми е приятна. Изглежда си съвсем нормално.Би изглеждала дебела, но само ако я сравнявам с анорексичките/да не прозвучи като обида/ по подиумите.

# 3
  • Мнения: 1 165
Но и да е по-закръглена,какво от това?
Как какво?  Идва краят на мъките ни-никакви диети повече! След като модните къщи наемат за фотосесиите си по закръглени модели, какво ни остава на нас обикновенните жени?! Трябва да следваме наложения модел, друга опция не виждам Crossing Arms Grinning

# 4
  • Мнения: 1 165
На мен ми е приятна. Изглежда си съвсем нормално.Би изглеждала дебела, но само ако я сравнявам с анорексичките/да не прозвучи като обида/ по подиумите.
И на мен ми е приятна. Не ме разбирайте погрешно.

# 5
  • Мнения: 3 447
Уау, каква здрава ръка... и да ти сготви, и градината да ти прекопае  Laughing

# 6
  • Мнения: 3 312
Уау, каква здрава ръка... и да ти сготви, и градината да ти прекопае  Laughing
          Joy

# 7
  • Мнения: 240
В италиански списания съм виждала фотосесии с такива и по-пълни модели.

Единственото, което мога да кажа е: време беше! Напоследък забелязвам тенденцията за все по-анорексични модели, чак ми е неприятно да гледам Ftv вече... Sad Някои от тях наистина си личи, че са в краен стадий на болестта, но се възползват от тях и ги стимулират за слабеят още повече! Много ще се радвам, ако започнат да показват по-пълнички момичета, но разбира се, с естетична фигура  Peace Така ще повлияят много положително на всяко момиче и на всяка жена!  Peace

# 8
  • Мнения: 120
Личи си определено, че е закръглена. Ръцете и са големички доста, НО какво от това.

# 9
  • Мнения: 290
За мен си е налятичка, но и аз съм си с леко изкривени предпочитания за тегло.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 825
Закръгленка си е, особено в ръцете. На мен лично не ми хареса мацката, но моля да не ме нападате - това си е лично мое мнение.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 746
И на мен не ми харесва, предпочитам жени с нежни ръце и фигура.

# 12
  • Мнения: 526
Само на мен ли ми се струва или тази манекенка на Манго си е  пълничка?
http://images24.snimka.bg/005347955.jpg
Какво стана с налагания ни години наред модел на слаби девойчета?


Много си е добре момичето даже! Предпочитам такъв външен вид, отколкото онези анорексични момичета, приличащи на тапициран склелет с измъчени лица.

# 13
  • Мнения: X
Закръгленка е доста,бая големи бълдърки вади,но определено е женствена Peace

# 14
  • Мнения: 4 435
Това е снимка от новата колекция на Манго за по-пълнички жени.Те правят и такива,но не означава,че нямат и за слабичките както досега.Дори каталога им е в 2 части.

Общи условия

Активация на акаунт