НЕПРЕВАРЕНА ВОДА

  • 2 351
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Има и трапезна изворна вода, която не е минерална.
Моята дъщеря не пиеше вода до края на 10тия месец, когато за пръв път опита от ..... душа по време на къпане. Оттогава й давам чешмяна вода или трапезна бутилирана.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз все още преварявам...Може би ще го правя до годинката...

# 17
  • Мнения: 3 376
Започнах да му давам Девин с розов етикет към 7.
Сега редувам разни минерални,изворна.

Чешмяна не му давам,защото ние самите не пием такава.

Замислям се за кана Брита обаче,освен всичко друго вкуса на водата е много добър Peace

# 18
  • Мнения: 4 406
преварявах докъм 1 год. после редувах минерални, натурални води

# 19
  • Мнения: 610
Пие изворната на Девин още от 6-7мес.Редувам изворните,но от чешмата още не съм и давала.

# 20
  • Мнения: 27 524
Не съм преварявала, нито давала минерална. Взимах изворна и давах директно.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз давам девин - изворна от както се е родила малката. Не съм я преварявала. А минералната, знам че натоварва бъбреците, ама чак опасна  Rolling Eyes  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 138
Давах на Вики преварена вода докато навърши девет месеца. От тогава му купувам минерална, или изворна.

# 23
  • Мнения: 219
Преварявах първите 3-4 месеца, после ми писна, една кана Брита прави чудеса (за мен поне).
Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 928
Все още преварявам  Peace

# 25
  • Мнения: 391
Не съм преварявала водата. Имаме Брита филтър на чешмата и това ми е достатъчно да съм спокойна.
Преди в София беше прекрасна водата, но явно нещата са се променили.

# 26
  • Мнения: 1 477
До 10 месец преварявах.Сега редувам една седмица преварена вода и една седмица Девин с розовия етикет.

# 27
  • Мнения: 4 784
Аз все още я преварявам, въпреки че давам розов етикет. Просто на инструкциите за приготвяне на АМ пише, че водата трябва да е преварена и за това така правя.

# 28
  • София
  • Мнения: 43 903
До годинка - преварена, после девин изворна, сега от чешмата Wink
минерална пие само като сме на вън и няма изворна и не съм зела неговата...т.е. рядко.

# 29
  • Мнения: 9 814
Давах преварена вода до края на първата година. След това минах на тази от чешмата.

Общи условия

Активация на акаунт