ФЛИРТЪТ като начин на живот ?!

  • 1 901
  • 59
  •   1
Отговори
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Какво е мнението ви за флирта, разменените погледи, усмивки?
И дали равнувате ако половинката ви го прави?

Онзи ден бях свидетел на сцена, която на мене не ми говори нищо, но мъжът ми е на друго мнение...

След 1 час и половина пътуване, докато чакахме на опашката за излизане, една девойка извади ябълка и почна да я ръфа "сладострастно" ... За мене е по-скоро липса на хигиенни навици, но за мъжа ми - е флиртуване.

Мисля, че така мъжете поддържат самочувствието си, а жените им гледат акъла...а в един момент може и да се хване някоя бройка  newsm78
hahaha Не еза сериозни хора като мене

# 1
  • Мнения: 281
Какво е мнението ви за флирта, разменените погледи, усмивки?
И дали равнувате ако половинката ви го прави?

Онзи ден бях свидетел на сцена, която на мене не ми говори нищо, но мъжът ми е на друго мнение...

След 1 час и половина пътуване, докато чакахме на опашката за излизане, една девойка извади ябълка и почна да я ръфа "сладострастно" ... За мене е по-скоро липса на хигиенни навици, но за мъжа ми - е флиртуване.

Мисля, че така мъжете поддържат самочувствието си, а жените им гледат акъла...а в един момент може и да се хване някоя бройка  newsm78
hahaha Не еза сериозни хора като мене

Ревнувам,ревнива съм си по природа.

# 2
  • Мнения: 8 999
Много обичах да флиртувам. То беше просто част от мен. Ако не флиртувах, значи съм била болна.
Сега, един мъж и две деца по-късно, нямам такива желания.

# 3
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз си умирам за флирт и го практикувам редовно. Естествено, не в присъствието на половинката. И естествено не с всеки мъж, а само с този, когото усещам на моята вълна. Флиртът си е изкуство.
Не желая да знам дали и мъжът ми го прави. Ако го прави, държа да продължавам да не знам.

# 4
  • Мнения: 750
Флиртувам!
Всеки го прави.Ако някой отрича,значи има проблем със самочувствието!

# 5
  • Мнения: 2 897
Какво е мнението ви за флирта, разменените погледи, усмивки?
И дали равнувате ако половинката ви го прави?


Флиртувам.Много.Знам,че и мъжът ми го прави и не ревнувам от това.

# 6
  • Мнения: 2 161
Ябълка като флирт?Не знам кой мъж ще се впечатли от хрррусссс,хррруссс.

# 7
  • Мнения: 674
Да най редовно- много е гот!! Laughing Peace Blush

# 8
  • Мнения: 674
Ябълка като флирт?Не знам кой мъж ще се впечатли от хрррусссс,хррруссс.
И аз мисля така виж с банан- ох това е друга бира.... Joy hahaha Joy

# 9
  • Мнения: 1 885
И аз обичам да флиртувам... става ми едно такова светло отвътре  Mr. Green
но гледам да не прескачам границата. Като започне да става сериозно, се замислям какво ще ми е ако човекът до мен постъпи по подобен начин, което ме отказва от всичко и бягам бързо.
Иначе малко флирт за самочувствието никога не е излишен

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Не, не флиртувам, не ми харесва и не чувствам нужда да го правя.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Наистина бих искала да ми обясниш как се ръфа сладострастно ябълка newsm78 Банан - ок. Ягоди - ок. Дори грозде. Но ябълка Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 2 161
Ябълка като флирт?Не знам кой мъж ще се впечатли от хрррусссс,хррруссс.
И аз мисля така виж с банан- ох това е друга бира.... Joy hahaha Joy
Като пуснах тема за еротичното ядене на плодове,никой не писа.

# 13
  • Мнения: 1 878
AAAA, момичета и с ябълка става! Нали така Ева е флиртувала с Адам Laughing Laughing Обичам да флиртувам, много добре ми се отразява на настроението.  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Като пуснах тема за еротичното ядене на плодове,никой не писа.
[/quote]
Изпуснала съм я, любов, иначе съм голям спец, щях да се разпиша Wink Mr. Green

# 15
  • Мнения: 2 161
Ах,Белинда,темата беше за предизвикателното ядене на плодове на обществено място.Добре щеше да ми дойде твоето мнение.

# 16
  • Мнения: 3 423
Какво е мнението ви за флирта, разменените погледи, усмивки?
И дали равнувате ако половинката ви го прави?

Мнението ми за флирта е много високо.
За погледите и усмивките още повече.
Не ревнувам, ако мъжът ми флиртува.
Обичам да го наблюдавам и да разменям
погледи, усмивки... Много е забавлително.

# 17
  • Мнения: 120
Според мен един флирт те кара да се чувсташ жив, харесван, желан, център на внимание и все пак някаква тръпка , която не си усещал дълго време.

# 18
  • Мнения: 212
Флиртът според вас включва ли секс. Щото ако след флирта има секс е добре - иначе си е губене на време. А времето е ценно в днешния ден.

# 19
  • Мнения: 42
Ех, флиртовете! Ми те ме карат да се чувствам харесвана. Когато си всеки ден с един и същи мъж, той просто забравя да отбелязва, че изглеждаш добре, че имаш красиви очи, че имаш хубава коса и т.н. Така че няма нищо лошо.

# 20
  • Мнения: 2 196
Флиртът според вас включва ли секс. Щото ако след флирта има секс е добре - иначе си е губене на време. А времето е ценно в днешния ден.
Не, не влкючва секс.

# 21
  • Мнения: 2 161
Флиртът според вас включва ли секс.
Не.

# 22
  • Мнения: 42
Флиртът според вас включва ли секс. Щото ако след флирта има секс е добре - иначе си е губене на време. А времето е ценно в днешния ден.

А не - без секс! Това вече е друго.

# 23
  • Мнения: 212
Значи обичате да си губите времето... Явно имате много излишно време за губене

# 24
  • Мнения: 212
Флиртът според вас включва ли секс. Щото ако след флирта има секс е добре - иначе си е губене на време. А времето е ценно в днешния ден.

А не - без секс! Това вече е друго.

Кое му е другото. Секса не започва ли с флирт? newsm78 Нали флирта е началото на секса...

# 25
  • Мнения: 2 161
Значи обичате да си губите времето... Явно имате много излишно време за губене
Да.Флиртът е като витамините.пиеш ги за красота и предпазване от болест.

# 26
  • Мнения: 2 897
Значи обичате да си губите времето... Явно имате много излишно време за губене

За флиртове имам цялото време на света Laughing

# 27
  • Мнения: 3 423
Флиртът според вас включва ли секс. Щото ако след флирта има секс е добре - иначе си е губене на време. А времето е ценно в днешния ден.

Флиртът с цел секс е като
секса с цел зачеване, Боре!
Дали да си го причиняваме.

# 28
  • Мнения: 120
Според мен не включва секс.

# 29
  • Мнения: 620
Ябълка като флирт?Не знам кой мъж ще се впечатли от хрррусссс,хррруссс.

Адам Mr. Green

# 30
  • Мнения: 212
Значи да си кажа и аз моето мнение за женските флиртове.
Както ви е известно ние мъжете първо сме големи балъци и второ сме с нежни и раними души и много влюбчиви. Когато една жена започне да флиртува с нас най-естествената и нормална мисъл която може да ни мине през главата е: "Тази жена явно ме харесва и може би ще стане нещо тази вечер" И съответно ние мъжете започваме да влагаме всичко във флирта и нещата се завъртат. И накрая се оказва, че тя - жената просто нямала какво да прави и решила да се пробва дали още става за флирт или дали мъжете я харесват. И ни бие шута безцеремонно с думите "Беше само флирт. Нека си останем приятели" Ееееее това е най-гадното нещо което един мъж може да чуе от една жена...
Изобщо не се замисляте с тези ваши "неангажиращи" флиртове колко наранявате нашите бедни и чувствителни души.

# 31
  • Мнения: 74
Не може да има такъв човек, който да не обича да флиртува. Обичам да го правя и се чувствам прекрасно тогава.Вижте като става въпрос за мъжът ми нека да го прави, но по добре да не го виждам.

# 32
  • Мнения: 2 196
Значи да си кажа и аз моето мнение за женските флиртове..........................
Дрън-дрън.

# 33
  • Мнения: 42
Флиртът според вас включва ли секс. Щото ако след флирта има секс е добре - иначе си е губене на време. А времето е ценно в днешния ден.

А не - без секс! Това вече е друго.

Кое му е другото. Секса не започва ли с флирт? newsm78 Нали флирта е началото на секса...
[/quo


Не всеки флирт приключва със секс.

# 34
  • Мнения: 212
Значи да си кажа и аз моето мнение за женските флиртове..........................
Дрън-дрън.
Кое е дрън-дрън бе... Crossing Arms Толкова писах и накрая било - дрън-дрън....

# 35
  • Мнения: 2 897

Изобщо не се замисляте с тези ваши "неангажиращи" флиртове колко наранявате нашите бедни и чувствителни души.

И на нас жените ни е позволено понякога да сме повече егоисти,Боре Wink

Ти сам си описал разликата между мъжете и жените.Факт е,примири се.Наздраве!

# 36
  • Мнения: 74
на това му е чара на флирта,понякога секса го разваля..

# 37
  • София
  • Мнения: 1 176
Както ви е известно ние мъжете първо сме големи балъци и второ сме с нежни и раними души и много влюбчиви.
Бла бла ...

# 38
  • Мнения: 212

Изобщо не се замисляте с тези ваши "неангажиращи" флиртове колко наранявате нашите бедни и чувствителни души.

И на нас жените ни е позволено понякога да сме повече егоисти,Боре Wink

Ти сам си описал разликата между мъжете и жените.Факт е,примири се.Наздраве!

Е ти сега какво - да не флиртуваш с мен... Няма да те огрее от сега ти го казвам  Grinning

# 39
  • Мнения: 2 152
Сигурно няма по-голямо дърво от мен във флиртуването
Хич ме няма Crazy

А иначе флирта си е флирт, базикня, секса е друго нещо вече Simple Smile

# 40
  • Мнения: 212

А иначе флирта си е флирт, базикня, секса е друго нещо вече Simple Smile


За мен поредицата е такава: -     харесване -> флирт -> секс...

Едно нещо да го няма от тия и човек остава с чувство че нещо е непълно

# 41
  • Мнения: 2 897
Боре,само на живо флиртувам аз,виртуално не ме кефи NaughtyПий една вода и поеми дъх Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 196
Добре, Боре, вече никакво флиртуване с теб.Да не се чувстваш непълен. Sunglasses

# 43
  • Мнения: 3 447
Флиртът е интелектуално упражнение, начин да покажеш на някого, че го харесваш, и все пак... да му остане една идея съмнение. Еротичното ядене на ябълка (каквото и да означава това) на обществено място ей тъй на, без конкретна идея, не се връзва с разбирането ми за флирт.

# 44
  • Мнения: 281
За мен понякога флиртът е по-вълнуващ от секса.
 

# 45
  • Мнения: 4 451
За мен понякога флиртът е по-вълнуващ от секса.
 
Абсолютно! Peace

# 46
  • Мнения: 620
Скоро не съм си четкала така самолюбието,не щот го нямам,други са ми приоритетите.Иначе е забавно....стига отсреща да ти отговорят със същия стил,а не "шшшшш ще те скъсам на балет" Thinking

# 47
  • София
  • Мнения: 18 679
Флиртът твърдо и безкомпромисно не включва секс. Сексът си е в съвсем отделна графа. Даже не си подхождат. Флирт+ секс= очаквано, следователно предвидимо, следователно скучно. Флирт без секс и особено секс без флирт -  Flutter
 Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 448
Флиртът според вас включва ли секс. Щото ако след флирта има секс е добре - иначе си е губене на време.
Това е свалка, флирта е нещо съвсем различно и както сам си забелязал мъжете много рядко умеят /или не искат/ да флиртуват. Жените сме тези, които обичаме флирта и е много готино да попаднеш на мъж, с когото наистина да си пофлиртуваш. А не някой се опитва да те сваля, ти се правиш на интересна и т.н. глупости.
Особено приятно е флирт с непознат, с когото явно имате привличане, но обстоятелства или нещо друго със сигурност подсказва, че няма начин да се стигне по-далеч.

# 49
  • Мнения: 677
Флирта е животът ми и обратното.

# 50
  • Мнения: 1 878
Флиртът според вас включва ли секс. Щото ако след флирта има секс е добре - иначе си е губене на време.
Това е свалка, флирта е нещо съвсем различно и както сам си забелязал мъжете много рядко умеят /или не искат/ да флиртуват. Жените сме тези, които обичаме флирта и е много готино да попаднеш на мъж, с когото наистина да си пофлиртуваш. А не някой се опитва да те сваля, ти се правиш на интересна и т.н. глупости.
Особено приятно е флирт с непознат, с когото явно имате привличане, но обстоятелства или нещо друго със сигурност подсказва, че няма начин да се стигне по-далеч.


Точно така Peace

# 51
  • Мнения: 212
Това е свалка, флирта е нещо съвсем различно и както сам си забелязал мъжете много рядко умеят /или не искат/ да флиртуват. Жените сме тези, които обичаме флирта и е много готино да попаднеш на мъж, с когото наистина да си пофлиртуваш. А не някой се опитва да те сваля, ти се правиш на интересна и т.н. глупости.
Особено приятно е флирт с непознат, с когото явно имате привличане, но обстоятелства или нещо друго със сигурност подсказва, че няма начин да се стигне по-далеч.

На този принцип излиза че жените най-обичате да флиртувате с хомосексуални мъже. С такива мъже можете да си въртите флиртове до безкрай и да не се страхувате че ще се стигне до секс. Аз така го разбирам това вашето разбиране за флиртове без секс... Че то кой нормален мъж няма да иска да си легне с жена с която са флиртували цяла нощ. Айде моля ви се на някой друг ги разправяйте тия глупости за "невинни" флиртове...

# 52
  • Мнения: 5 647
Значи обичате да си губите времето... Явно имате много излишно време за губене

Мда, така е. Иначе щях ли да вися във форумите.  Mr. Green

# 53
  • Мнения: X
..какво беше онова с менюто,разглеждането и непоръчването... еми аз ако съм на диета предпочитам да не гледам в менюто. И обратното,ако съм решила да чревоугодствам...

# 54
  • Мнения: 212
.. И обратното,ако съм решила да чревоугодствам...

Тогава става страшно, а Simple Smile

# 55
  • Мнения: X
.. И обратното,ако съм решила да чревоугодствам...

Тогава става страшно, а Simple Smile
тогава не само разглеждам,а и поръчвам Whistling

# 56
  • Мнения: 5 647
..какво беше онова с менюто,разглеждането и непоръчването... еми аз ако съм на диета предпочитам да не гледам в менюто. И обратното,ако съм решила да чревоугодствам...

"Това, че съм на диета, не означава, че не мога да разгледам менюто". Този лаф ми е един от любимите.  Mr. Green

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 15:04 от М.

# 57
  • Мнения: 130
Аз си умирам за флирт и го практикувам редовно. Естествено, не в присъствието на половинката. И естествено не с всеки мъж, а само с този, когото усещам на моята вълна. Флиртът си е изкуство.
Не желая да знам дали и мъжът ми го прави. Ако го прави, държа да продължавам да не знам.
И аз така 4470

# 58
  • Мнения: X
..какво беше онова с менюто,разглеждането и непоръчването... еми аз ако съм на диета предпочитам да не гледам в менюто. И обратното,ако съм решила да чревоугодствам...

"Това, че съм на диета, не означава, че не мога да разгледам менюто". Този лаф ми е един от любимите.  Mr. Green
хахах,то било обратното.. Joy

# 59
  • Мнения: 2 448


Че то кой нормален мъж няма да иска да си легне с жена с която са флиртували цяла нощ. Айде моля ви се на някой друг ги разправяйте тия глупости за "невинни" флиртове...
Точно това ти казвам, че едното е свалка, другото флирт.
Какъв флирт виждаш в това, примерно излязла съм на бар с приятелки / не сама да не изглеждам отчаяна/, с ясната цел да ударя нещо, ако си харесам.Не чакам някой да ме сваля, а съм директна примерно.Ако търся неангажиращ секс, колко време ще ми трябва да убедя някой.Оглеждам се, избирам си сред мъжете, които се вижда че са в момента без женско присъствие до тях, малко погледи да видиш има ли и от отсрещната страна привличане и ако му кажа "у вас или у нас", той секса е уреден.Никакъв флирт не виждам в това.
Така, че ако искам секс изобщо няма да чакам цяла нощ да флиртуваме, все пак и моето време е ценно, няма да се женя за него,че да се налага да го опознавам толкова.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт