Какво е новото при мен 8

  • 20 697
  • 306
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 652
Ани, радвам се, че всичко е минало успешно и леко.

Бъдете здрави!   bouquet

# 46
  • Мнения: 2 172
Ани, добри новини, радвам се за вас.Здраве за Ради и всички в къщи!

# 47
  • Мнения: 82
Здравейте. Извинявам се че се намесвам в темичката ви, но често чета тук. Семейството ми от известно време е близко с дете от дом, към което всички сме много привързани та ми е интересно да ви чета Simple Smile
Та
k.dimitrova: Когато бях 6 годишна /сега съм на 30/ за малко да ме испуснат със подобни симптоми на детето ти. Имах постоянно висока температура, силна кашлица, бронхити, тъпчеха ме с какви ли не антибиотици и инджекции в продължение на повече от година докато откриха че е алергия. Баща ми гледаше гълъби на тавана и само това го накара да ги махне. Така че съвета ми е веднага да се отървете от папагалите ако не сте го направили още.

Monda Доколкото знам лъжесвидетелството е строго наказуемо. Добре е да се изиска пред съда вещо лице, което да докаже чрез доклад, че бащата е лъжесвидетелствал. Смятам че това ще е главен коз при делото. Лошото е, че ако се изиска експертиза на вещо лице ще има допълнително дело след това през април. Но трябва да сте сигурни за какво точно лъже. Да не стане нож с две остриета че го клеветите един вид. Може просто да се изиска експертиза какво точно строи, какъв му е дохода, живее ли на смейни начала с някой, какъв е този някой.... и след това да се обави че е дал лъжливи показания. Като се свържеш с адвокат можеш да го питаш да ти ги обясни тези неща. Аз не съм професионалист Sad просто от малкото знания които имам виждам така нещата.

# 48
  • Мнения: 82
Постна го 2 пъти и не мога да го изтрия Sad

# 49
  • Русе
  • Мнения: 729
Ани_М радвам се че че всичко е минало нормално.Бързо възстановяване на детенце и повече да не го достигат болести.
И се моля в най-скоро време да се разрешат и то по най-благоприятния начин всички проблеми на всички  Praynig

# 50
  • Мнения: 921
Спазвайки традицията днес (Благовещение) пробихме ушите на Йоана и сложихме обички. Прие процедурата учудващо леко. На мама героя! Е, поплака  си мъничко, но после като се видя в огледалото даже се зарадва. Сега е толкова сладка с тези мънички обички, че не мога да и се нарадвам. Laughing

# 51
  • Мнения: 1 843
Ха, честити ви сливици и уши!

Не знаех, че такава е традицията, но и така да е Ирина е пак с болно ухо, та... Два пъти дупчихме за година и нещо и все фалове стават, и все зарастват пустите дупки.
Снощи тъкмо се ядосвах, че подреждахме нейните "бижута" и й разказвах как навремето са ни слагали конци и сме се мазали с 'пишо' и тя беше потресена!  Laughing
А аз се чудя с какъв акъл я мазах с някакви скъпоструващи гелове, вместо да заложа на народната козметика! Досега да е забравила всички дертове!

# 52
  • Мнения: 1 466
Честито на всички здрави и красиви дечица! Simple Smile

Монда, съжалявам, че така се развиват нещата при вас. Учудващо е как така не са отнети родителските права на родителите, щом до сега не се е виждала с майка си и се е виждала само два пъти с баща си. Колкото до настаняване при роднини или близки, мисля че става дума за близки на семейството. Защото дори например леличката на лавката или стоителния работник, на когото всяка сутрин маха от прозореца се приемат за близки от детето. Във всеки случай, независимо дали детето е настанено при роднини или близки или при приемно семейство, ако биологичните родители докажат, че могат и имат възможност да се грижат за детето, то ще им бъде върнато. Ако си сигурна, че не строи къща и няма жена, няма от какво да се притесняваш, няма да ти я вземат и да я върнат в дом. Моя съвет е да разбереш защо до сега не са отнети родителските права на родителите и ако е просто недоглеждане от някой, да го използваш в твоя полза на следващото дело.

# 53
  • Мнения: 13 512
Ами Агенцията вДобрич подготвят нов доклад. Ще взема да им звънна утре да попитам докъде са стигнали с разследването. Има ли къща, няма ли ... за жена- бащата след делото сам каза, че няма, ама щял да намери. В същото време казва, че тя вече била голяма, той бил мъж и го било срам, как щял да се грижи за нея. За него е по-добре да я държи в дом, но да не" си я дава". На него никой не му е разяснил какво ще става с детето, защото не са го открили. Не е получил заповедта за нанастаняване, само призовка  и беше в съда час по-рано/ като мен Laughing/.
Не знам дали думите му могат да се приемат за лъжесвдетелство. Аз бих могла да проверя дали е напускал страната, кога се е прибрал /това май не трябваше да го пиша newsm78/. Но няма да ми се даде думата в съда да го опровергавам, защото не съм страна по делото, а и данните ми няма да са официални.
Попоитах в Агенцията майката не може ли да бъде лишена от род. права- отговориха ми " не".

# 54
  • Мнения: 690
И аз да се похваля - имаме си обички. Ама при нас са х2. Каката пуберка се сдоби с втори ред и щастлива, модерна "гъзарка". А малката въобще не осъзна какво става, не гъкна. Ама каква е сладка сега с тия бляскащи малки обички.

# 55
  • Мнения: 1 652
Маня, честито женски радости! Е, това е то да си имаш момиченца.  Ама  и с момчурляците е много готино. То и те си слатаг обеци. Така, че....  Няма скука.  Grinning

# 56
  • Мнения: 11 908
честито разкрасяване на момиченцата на Таня и Маня 66!Сигурно са много чаровни, ама дайте някоя снимка с новите обички де, да им се порадваме.

# 57
  • Мнения: 690
Благодаря Светкавица. Танчето, гледам се е отчела съвестно на аватара (много е сладка Йоанка - писанка), а аз тия дни съм зарита с цифри и бумажки, и нямам време за снимки. Но обещавам, ще се отсрамя като приключа с работата.

# 58
  • Мнения: 2 722
Маня да не се оправдава - 150 снимки съм наснимала.
Аз пък мойте си ги крия, та като публикувам снимки след месец пак да ахнете - ау-у-у колко са пораснали и как са се разхубавили - на теб са заприличали  Joy

# 59
  • Мнения: 2 084
Лора, едно закъсняло Честито и щастливи дни!
Майки на девойки, искрено си признавам, че ви завиждам за обичките, рокличките, куклите, но един ден две девойки ще ми влязат в къщата и ще останат да им лазя по нервите и да връзвам панделките на техните деца.

Може ли помощ? Опитах се да открия дали във форума пише за Сингулар, но не се справих. А имаше някъде търсачка... Пустата склероза пак ме тресна. Децата вземат това лекарство и исках да прочета нещо не от листовката.

Общи условия

Активация на акаунт