Неудобни и смешни моменти по време на среща

  • 21 832
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 503
Имам в спомените си една цепка на роклята до кръста и една залепнала за тока тоалетна хартия (това в дискотеката, с кандидат гадже).

# 16
  • Мнения: 274
Преди доста години, когато съществуваше студентската база в Равда, не помня как се казваше и дали още я има, там беше безкраен празник. Имаше едни бунгала точно срещу потъналия кораб. Имаше и една дискотека малко над базата в гората. Та там , един пич сваля некво девойче цяла вечер. Танци манци, чупки пози....Нещата отиват към хепи енд. Тръгват от дискотеката към въпросните бунгала, хванати под ръка и щастливи. На пича обаче му се досира и то зверски. Едвам издържа...Точно пред бунгалото на девойката, тя предлага да отидат до денонощния бар да си вземат нещо за пиене преди да влязат вътре. Той обаче едвам стои прав и нещо смотолевя, че не му се ходи. На мацката обаче и се пие и му дава ключа да влиза, а тя ще отскочи до бара. Супер. Влиза нашия човек, а в бунгало има две стаи и една обща тоалетна. Напъва вратата - заето. Вече е наистина пред насиране и панически се чуди кво да прави. Точно тогава забелязва, че до вратата на стаята на момичето е оставена една лопата за боклук. Взима я, влиза в стаята на момичето без да светва лампата за да не го видят от вън, отваря широко прозореца, смъква гащите, това всичко става за секунди, изсира се върху лопатата, хваща я с ръка, замахва силно и метва фекалиите през прозореца и веднага тръгва към банята да се оправи. Банята е вече свободна и всичко е наред. На излизане се сблъсква с мацката която се е върнала с бутилка от бара. Влизат в стаята, мацката светва лампата и нашия човек с ужас установява, че на прозореца има мрежа против комари......Simple Smile

Дали му е пуснала,а? Simple Smile

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 16:45 от селинджър

# 17
  • Мнения: 3 447
Хахахахахахахахах

# 18
  • Мнения: X
Мани го, с тоя лайнян гъз какъв секс ще ми прави... hahaha

# 19
  • Мнения: 184
Селинджър, добре си се осрал, мой човек Mr. Green
Разсмя ме искрено!
По темата ще пиша после, след като спра да се смея.

# 20
  • Мнения: 742
Селинджър, не ти вярвам  ooooh!

# 21
  • Мнения: 274
Аз никога не лъжа. Питай който искаш!

# 22
  • Мнения: 526
Егати посеркото  Laughing
Няма да забравя едно лято. Аз и още момичета отиваме на дискотека. Там ни чака подкрепление от момчетата. Наконтила съм се с пониче, панталонки, токчета. Кво си говориш-вървя и връткам бедра. Във вихъра на танца, както се мятам по дансинга, гледам отсреща едни момчета ми се радват нещо. Обърнах им гръб и продължавам да си денся. Поглеждам пак-пак ми се радват. Приятелката ми сочи бюстаи като погледна-едната ми гъдра почтии излязла. Олее, умрях от срам! Идеше ми да потъна в дън земя.

# 23
  • Мнения: 4 120
аз се сещам за слу4ай,макар и не за 1ва среща,но за 1ви/и единствен до момента/ стриптийз,не е планиран - просто хубава ве4ер,приятна музика...лигаво ми е и ще се пробвам , достатъ4но си танцувам по клубове като излеза , какво по разли4но - само ще се съблека ... обле4ена съм с дънки /стеснени надолу / .. .и Т - shirt , който събли4ам без усилие...размятам над главата си артисти4но , същинска професионалистка...и в този момент се сещам ,4е дънките немога да махна от себе си,без  помощни движения като сядане например...сядам...дърпам...не става...той ми помага с издърпването на кра4ола/ве4е стриптийзът става доста антисекси,по-скоро битовизти4ен/ , аз го отблъсквам в стил  " само ще ме гледаш , няма да ме пипаш ''. ставам , продължавам да танцувам с един събут кра4ол и един впил се в мен , решавам да настъпя свободния колкото и да не е професионално и така да се освободя от другия , при което той се "запецна" на глезена ми,аз губя равновесие и се строполявам с 180те си сантиметра на земята.
много секси.
моля,ако решите да го правите вкъщи изберете подходящото облекло!!!

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Леле, селинджър обра точките с това...

 Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

nelipyxo и всички останали, страхотни случки!!!

# 25
  • Мнения: 3 423
селинджър, моля те, кажи, че
това не си бил ти, моля те!!!!!

# 26
  • Мнения: 274
Лиси, здравей Simple Smile
Защо? Да не би у вас да имате мрежи за комари ? Simple Smile

НЕ СЪМ БИЛ АЗ ЕСТЕСТВЕНО!!!!
Иначе щях да се казвам Посеринджър...Simple Smile

# 27
  • Мнения: 9 814
Селинджър, стига де!Много е яко независимо дали е измислено или не newsm47

При мен най-кофти момента на първа среща е развален цип на дънките, облечени с къса блуза. А под дънките прозрачни прашки. Embarassed

# 28
  • Мнения: 3 447
Ох, сетих се  Laughing Отивам на среща с една снежнобяла фанелка и по пътя - хоп - нацвъка ме пиле Crazy Добре, че си бях близо до нас, та успях да се върна, да изпера блузата, да я изгладя да изсъхне и да си я облека пак, защото си бях решила, че ще съм с нея Blush

# 29
  • Мнения: 481
Преди доста години, майка ми ми купи страхотен сутиен , един дантелен, цвят екрю, истинска рядкост за времето си. Само че бюста ми тогава никакъв го нямаше и от време на време ми се смъкваше надолу. Та, пременила съм се с една феерична и доста прозрачна блузка в екрю и с комплект от къси панталонки и втален елек. По онова време имах лека интрижка с едно момче от курса по английски. Той работеше в едно кино и аз решавам, уж случайно, да мина да го видя. Да, обаче го срещам по средата на пътя и започваме да си говорим. По едно време реших, че трябва да демонстрирам прелестен сутиен (защо иначе съм обляклафеерична блузка) и съвсем небрежно отмятам леко елече. Леле, това момче като се загледа с бюста ми, като му светнаха очите, направо изплези език  #Crazy. Доволна, реших че сутиена има убийствен ефект и за да затвърдя впечатлението повторих и потретих.
Приключихме с разговора, той отиде на работа, а аз доволна поех към къщи. По едно време реших да се полюбувам на гледката и аз и що да видя - цялата ми гърда отвън. Ризата не беше супер прозрачна, но се виждаше достатъчно  Joy.
На другия ден, по време на курса, пича се усмихваше доста дяволито, а на мен ми идеше да се скрия под чина

Общи условия

Активация на акаунт