За клиентските карти

  • 8 845
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 414
Здравейте  Hug
Интересувам се дали дали от местата,където най-често пазарувате козметика(козметичен магазин или голяма аптека) имате "клиентски" карти.И какви предивства предлагат те като промоции и намаления?
Предварително мерси на всеки,който ще се включи в темата. Peace

# 1
  • Мнения: 199
Yves Rocher имат.Събират се печарчета и на определен брой печати има подарък.За 10лв един печат.Първият подарък е на 5 печата.Понякога пращат разни брошури по пощата за продукт + подарък ако имаш карта.

# 2
  • Мнения: 2 414
Аз имам карта от Бюти Зон и от Ив Роше.Но от ив Роше доста трудно правя точки за хулав подарък. ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 386
За България не знам, но в Щатите не съм голям фен на тези карти.
Често освен клиентски се водят и кредитни, като им се начисляват убийствени лихви и такси, обикновено без знанието на потребителя, освен ако не е изчел всички брошури ''от-до''.

Познавам девойка, чиито родители продадоха колата си, за да покрият дължимите суми към няколко(доста, всъщност, тя си беше маниачка) такива карти.

# 4
  • Мнения: 1 432
Имам 2 такива. От Галдини и една аптека/оптика ,където ми правят 15 % намаление на всяка покупка ,след като разбраха 4е съм редовен клиент/спе4елиха ме ,станах още по-редовен/  Mr. Green

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
И аз има  на Ив Роше и на Клиник, от Бюти Зоаната нямам, а съм пазарила 2-3пъти оттам  Crossing Arms

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Имам 2 такива. От Галдини и една аптека/оптика ,където ми правят 15 % намаление на всяка покупка ,след като разбраха 4е съм редовен клиент/спе4елиха ме ,станах още по-редовен/  Mr. Green
Ооо, от галдини и аз имам, ама стабилно прашлясва някъде  Blush
От коя аптека ако не е тайна, аз съм редовна в Ремедиума ама карта йок  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 2 414
Камамбер ,моля те кажи още нещо за картата на Клиник Praynig

# 8
  • Мнения: 2 386
O, моля те кажи е тази аптека наистина..

# 9
  • Мнения: 2 414
Иначе картата в бюти зон ти я издават след покупка над 150 лева.

# 10
  • Мнения: 1 432
Занм ли дали има в Сф...аптеки Лисичкова  Peace

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз миналата година имах една на Юсерин, купуваш 4 или 5 продукта (непомня) и получаваш един безплатно Peace Пак слагат печати, събираш си и касовите бележки и всичко това до еди коя си дата (примерно в рамките на 2 месеца). Доволна съм, взех си подарък за 40 лв., при това единия от продуктите, които бях купила беше само стикче за устни за около 5 лв.

Сега имало томбола на Юсерин, на същия принцип е, само дето подаръкът не е гарантиран, а пък аз тия неща не ги обичам Naughty

# 12
  • Мнения: 1 432
Иначе картата в бюти зон ти я издават след покупка над 150 лева.

И при мен беше така  Mr. Green

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Камамбер ,моля те кажи още нещо за картата на Клиник Praynig
Картата е едно измряло картонче  Mr. Green Обаче аз си го пазя, имам го от 3-4 години май, бая е сдало багажа  Thinking Пращат ми разни зарибявки брошурки по пощата за всичките си промоции+подаръци и като се обадя че съм член на Клиник клуба хъката-мъката дават мостри, дори да нямат от каквото искам дават там, все файда Mr. Green (макар че последния път ми дадоха мостри на 2 различни фдт, които като ги погледнах вкъщи единия бая тъмен, другия оранжев  Laughing )
Абе нищо особено не е, даже на Ив Роше е по-яка че накрая реално ти подаряват продукт, а не мостра, ама там голям зор виждам да събера точки. Сега се сетих ако ми е изтекла годността на картата на Ив Роше(нали е 1 год) и не съм си взела подаръчето горя ли? Имам точки за малко преди 3то ниво подарък.

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Иначе картата в бюти зон ти я издават след покупка над 150 лева.
Аааа, тук горя обикновено купувам по 1 продукт или най-много 2 и гледам да се вместя под 150лв  hahaha А е трябвало да отпусна кесията  ooooh!

# 15
  • Мнения: 2 414
Камамбер,мда по-добре си вземи подаръка преди да си си изгубила точките. Peace
Аз в момента събирам за 4-во ниво-някаква ексфолираща кал. Laughing

# 16
  • Мнения: 100
В момента в Бюти Зоун картата е за покупка над 100 лв. Аз си взех миналата седмица.

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Камамбер,мда по-добре си вземи подаръка преди да си си изгубила точките. Peace
Аз в момента събирам за 4-во ниво-някаква ексфолираща кал. Laughing

Ама картата ми изтече януари  ooooh! Скоро я видях и не съм ходила да проверявам  Tired

# 18
  • Мнения: 2 414
Еее много жалко. Sad

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Иначе картата в бюти зон ти я издават след покупка над 150 лева.
А каква е далаверата с тази карта? Нещо отстъпки, подаръчета?

# 20
  • Мнения: 2 414
Има подаръчета. Mr. Green
Аз си взех пет миниатюрки на Angel на   Т.Mugler. Heart Eyes

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Мммм а подаръчетата при всяка покупка ли са? Или трябва да си ги крънкам  Mr. Green Ауу навихте ме  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 414
Принципа е същия като в Ив Роше. Peace
За всяка покупка над 10 лева получаваш една точка.Подаръците почват от 20 точки.
Като влизаш в магазина има една голям стъклена витрина и там са изложени всички подаръци. Mr. Green

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Аууу ама съм блейка, ходила съм в 2те Бюти Зона - в мола и на Витошка и не съм ги видяла  ooooh! А в ЦУМ козметиката на партера Бюти Зона ли е ?

# 24
  • Мнения: 2 414
Не, Импулс е-има същия магазин и на Витошка. Peace

# 25
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
O аз съм голям фен на този тип карти .... тук са 4 вида
1 . клиентски,  които са тиоп кредитни, позволяват ти да купува6 и на разсро4ено пла6тане до 3 месеца без лихва
douglas.http://www.douglas.de/
2. които акумулират то4ки, при достигане на определен брой то4ки се канцелират с подарък
 body shop http://www.thebodyshop.es/
bottega verde http://www.bottegaverde.es/
yves roches http://www.yves-rocher.es/(не съм я ползвала от 4  години)
3. за отстъпки прави се намаление в цената на продукта
Prieto http://www.prieto.es/inicio.php( в зависимост от офертите)
gala http://www.gala.ad/при  самата покупка 10%, ако се остави за следва6тата са 15%
marionnaud изпра6тат 4екове, които се канцелират при покупка, обикновено по вси4ки празници изпра6тат 4екове с 10  или 15 евро
http://www.marionnaud.es/commun/default.asp?langue=9&itemmod … itemmodordre=home
if http://www.infaradis.net/( според промоцията)
body bell http://www.bodybell.com/www/10% отстъпка за покупка над 100 евро и ти изпра6тат всеки сезон списание с новите не6та
4.за промоции

sisley
обаждат се по телефона, когато 6те има промоция на продукти( пробване  мостри , професионален грим) или ти пра6та талон  за мостри и определен подарък( от продуктите на фирмата) при покупка
изполвам вси4ки, в зависимост от това къде  е най изгодна офертата на даден продукт
за съжаление, тези нямат карти, а имат изгодни не6та
http://www.gilgo.es/gilgo.html
http://www.juteco.es/index2.html
http://www.disperfum.com/
тези са  от магазините за козметика, за парцалките, и останалите не6та имам други

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 19:06 от sl

# 26
  • Мнения: 2 414
А в аптеки Ремедиум или в някоя друга голяма верига аптеки имат ли клиентски карти?

# 27
  • Мнения: 961
Аз имам на Галдини. Но май няма да се възползвам много от нея.

# 28
  • Мнения: X
аз си нямам нито една  Cry
Много са стиснати търговците тук Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 3 372
А в аптеки Ремедиум или в някоя друга голяма верига аптеки имат ли клиентски карти?
и аз съм много редовен клиент на Ремедиум, но до сега карта не са ми давали  Crossing Arms

# 30
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
А в аптеки Ремедиум или в някоя друга голяма верига аптеки имат ли клиентски карти?
и аз съм много редовен клиент на Ремедиум, но до сега карта не са ми давали  Crossing Arms
И аз  Crossing Arms

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Преди 2 дни пазарувах в Кеnvello и ми предложиха клиентска карта, но докато ми обясняваха имаше много хора, музика.. Та се оръсих 15лв. за тая карта, с която получавам 10% отстъпка от покупката. Чудя се дали ще ги избия скоро  newsm78

Имам клиентски карти на Пикадили, една Аптека с козметика, още 2 супермаркета във Варна. Определено е зарибявка за клиентите да пазаруват при тях срещу скромна /в повечето случаи/ отстъпка или подаръче.

Сега се сещам, че имам и от Big Shop- магазините, в които продават стоки на TCM във Варна. Там отстъпката е 5%

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 19:14 от Анелиз

# 32
  • София
  • Мнения: 3 148
Аз имам от Фармахит /аптеките в Хит и Кауфланд/, събираш точки и някакви подаръци ти дават, някъде ми се мотае и брошурката, но подаръците започваха от 500 точки, така че не се надявам скоро.

# 33
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз имам на Галдини, но така и не съм я ползвала, макар да съм купувала няколко неща от там.

# 34
  • Мнения: 223
Споделете за Бюти Зоните с въпросната витринка
карти след 10 лв полу4ават се то4ки
колко точки и за какви подаръци става въпрос?
Мелиса ? Кажи повече, моля
Crazy

# 35
  • Мнения: 148
Аз миналата година имах една на Юсерин, купуваш 4 или 5 продукта (непомня) и получаваш един безплатно Peace Пак слагат печати, събираш си и касовите бележки и всичко това до еди коя си дата (примерно в рамките на 2 месеца). Доволна съм, взех си подарък за 40 лв., при това единия от продуктите, които бях купила беше само стикче за устни за около 5 лв.

Сега имало томбола на Юсерин, на същия принцип е, само дето подаръкът не е гарантиран, а пък аз тия неща не ги обичам Naughty

Как се снабдяваш с такава карта? Аз ползвам тяхна козметика, но не бях чувала, че има и подаръци. Sick

# 36
  • Мнения: 2 414
Аз имам от Фармахит /аптеките в Хит и Кауфланд/, събираш точки и някакви подаръци ти дават, някъде ми се мотае и брошурката, но подаръците започваха от 500 точки, така че не се надявам скоро.
А каква козметика предлагат там? Praynig

# 37
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз имам карта за пазаруване в аптеки Фармахит, но е с процент отстъпка, не за събиране на точки /една от първите карти е, тогава ги издаваха за отстъпки/. Аптеката е прилично заредена с медицинска и декоративна козметика - не много, но има избор.

# 38
  • София
  • Мнения: 421
В Бюти зоната карта се издава за покупка над 100 лв.
За  всеки десет лева покупка имате по 1 точка.Подаръци има и  за 10 т. това е сайта  им
http://design.net4you.bg/beautyzone/index.php?PageID=9 може да видите подаръците.
В магазин Карина  на Птриарха дават кл.карта за отстъпка - 10%.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 825
Нямам такива карти. Единствено в един магазин за обувки, където честичко се отбивах, ми правеха по 10 % отстъпка за всеки закупен чифт.

# 40
  • Мнения: 2 414
И аз имам карта за пазаруване в аптеки Фармахит, но е с процент отстъпка, не за събиране на точки /една от първите карти е, тогава ги издаваха за отстъпки/. Аптеката е прилично заредена с медицинска и декоративна козметика - не много, но има избор.
А как се издава карта там?И кои марки декоративна козметика има?

# 41
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Имам Galdini, ползвала съм я два пъти. Имам Beauty zone , но там не съм много редовен клиент, така че за подаръци не съм с оглеждала даже.
Предлагам да предложим на "Ремедиум" идеята с карти - и аз съм постоянно присъствие там.

# 42
  • Countryside
  • Мнения: 11 626

Предлагам да предложим на "Ремедиум" идеята с карти - и аз съм постоянно присъствие там.
Мдам, това явно е доста оборотно място  Mr. Green Как точно да подходим към проблема? Някой специалист HR или PR да се изкаже  Joy

# 43
  • Мнения: 3 372

Предлагам да предложим на "Ремедиум" идеята с карти - и аз съм постоянно присъствие там.
Мдам, това явно е доста оборотно място  Mr. Green Как точно да подходим към проблема? Някой специалист HR или PR да се изкаже  Joy
само като помисля колко много пари съм оставила там....и ще продължавам да оставям Crazy

# 44
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Дано собствениците на "Ремедиум" четат тук  Mr. Green Или поне някое от момичетата там, с надеждата да предложи тази велика маркетингова идея. За едно подаръче или мостричка дори съм склонна да си закупя продукт дето хич не ми трябва  hahaha

# 45
  • Мнения: 3 372
Дано собствениците на "Ремедиум" четат тук  Mr. Green Или поне някое от момичетата там, с надеждата да предложи тази велика маркетингова идея. За едно подаръче или мостричка дори съм склонна да си закупя продукт дето хич не ми трябва  hahaha
не си единствената способна на това Whistling

# 46
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ами така де, важното е да се почуствам специална, една мостра и съм готова  Mr. Green Ееех, мечти, ами поне да имаха нещо книга с предложения или да им пишем чрез сайта знам ли  Rolling Eyes

# 47
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Дано собствениците на "Ремедиум" четат тук  Mr. Green Или поне някое от момичетата там, с надеждата да предложи тази велика маркетингова идея. За едно подаръче или мостричка дори съм склонна да си закупя продукт дето хич не ми трябва  hahaha

Не казвай, че не си го правила и с ясното съзнание, че няма да имаш клиентска карта. Аз лично имам доста попадения в този стил.

# 48
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
И аз  Blush Но гледам вече да се ограничавам само с неща, които ми трябват, че иначе незнам къде ще му излезе края  Blush Ох, то май в моя случай по-добре да няма такава карта, чеееее  hahaha

# 49
  • София
  • Мнения: 3 148
И аз имам карта за пазаруване в аптеки Фармахит, но е с процент отстъпка, не за събиране на точки /една от първите карти е, тогава ги издаваха за отстъпки/. Аптеката е прилично заредена с медицинска и декоративна козметика - не много, но има избор.
А как се издава карта там?И кои марки декоративна козметика има?
Издават я на място, само попълваш една хартийка с име, адрес, мейл...
Декоративна козметика има Манхатън и Мейбълин /мисля/, но не мога да кажа на 100%, не съм заглеждала. Виж откъм бяла има сериозен избор.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 840
И аз имам на Галдини и Кенвело.
Козметика си купувам основно от аптека "Санита" и имам клиентска карта за намаление и точки  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 3 423
Да, имам такива карти. Понякога получавам
разни намаления, но маркетолозите вземат
повече от това, което дават, това им е работата.

Общи условия

Активация на акаунт